Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kontakt z radnymi

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

Czy ktoś wie w jaki sposób można skontaktować się z radnym ze swojej dzielnicy?
Radna z Betlejem zablokowała wysyłanie wiadomości via FB, nie ma też własnej strony internetowej, nie mogę znaleźć żadnego namiaru na jej biuro i trochę jestem w kropce.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

A Waszą Radną nie jest Monika Śledź ?
Jak tak to: monikasledzreda@gmail.com
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

Tak, to pani Monika Śledź. Dziękuję bardzo za email, mam nadzieję, że jest aktywny :)

Swoją drogą gdzie Wicku znalazłeś ten email? Przewertowałam całą stronę UM (tak mi się przynajmniej wydaje) i nic nie znalazłam.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

Proszę bardzo :)
Drobiazg :P

Chyba na fb Pani Moniki w informacjach był :)

Także mam nadzieje, że jest aktywny :) W ogóle mam wrażenie, że Radni w Redzie są mało dostępni. Nie starają się jakoś bardzo nawiązywać kontaktu z mieszkańcami (poza nielicznymi wyjątkami jak np. Pani Teresa Tkaczyk), ale może to tylko moje wrażenie :)
mieszkaniecReda
Forumowicz
66 postów
Forumowicz
Rejestracja: 6 lat temu

4 lat temu

Salamandra pisze:
4 lat temu
Tak, to pani Monika Śledź. Dziękuję bardzo za email, mam nadzieję, że jest aktywny :)
Ja tylko żałuję, że kontaktowałem się kiedyś z p. Moniką. Straciłem czas, zostałem wprowadzony w błąd i pomoc skończyła się na obiecankach.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

Chyba wiem o czym piszesz. Generalnie nie wiem jaka jest funkcja p. Moniki w Radzie Miasta, bo kompletnie nie odpowiada na żadne pytania.
mieszkaniecReda
Forumowicz
66 postów
Forumowicz
Rejestracja: 6 lat temu

4 lat temu

Salamandra pisze:
4 lat temu
Chyba wiem o czym piszesz. Generalnie nie wiem jaka jest funkcja p. Moniki w Radzie Miasta, bo kompletnie nie odpowiada na żadne pytania.
Funkcja??? Wstrzymywanie się od głosu podczas obrad Rady Miasta.
radfar
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

4 lat temu

Witam, jakby ktoś się chciał ze mną skontaktować to podaję numer telefonu i stronę:
604-964-325
https://www.facebook.com/lepszareda/

Zostałem wybrany w okręgu obejmującym ulice:
Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleksandra Zawadzkiego, Bolesława Prusa, Bosmańska, Cypriana Kamila Norwida, Floriana Ceynowy, Franciszka Fenikowskiego, Jana Brzechwy, Marynarska, Mikołaja Reja, Młyńska, Morska, Obwodowa, Osadnicza, Szkolna, Św. Wojciecha
Nie jest problemem, żeby zgłosić sprawę z innej części Redy, bo nawet jeśli nie miałbym tam, aż takiego rozeznania, to zawsze mogę poprosić o pomoc innych radnych będących z tamtego obszaru.

Radosław Farion
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

1 rok temu

Rozszerzę nieco temat o kontakt z urzędnikami. Ostatnio kilka razy zawitałem do naszego pięknego urzędu. Za każdym razem stałem w kolejce i czekałem na szanowną urzędniczkę. Kiedyś (całkiem nie tak dawno temu) urząd w starym budynku liczył trzydziestu paru urzędników i załatwiało się sprawy od ręki. Dziś ma ze 130-tu i stoi się w kolejce przed zasiekami na wejściu. Coś tu chyba poszło nie tak .....
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

1 rok temu

Robin pisze:
1 rok temu
Rozszerzę nieco temat o kontakt z urzędnikami. Ostatnio kilka razy zawitałem do naszego pięknego urzędu. Za każdym razem stałem w kolejce i czekałem na szanowną urzędniczkę. Kiedyś (całkiem nie tak dawno temu) urząd w starym budynku liczył trzydziestu paru urzędników i załatwiało się sprawy od ręki. Dziś ma ze 130-tu i stoi się w kolejce przed zasiekami na wejściu. Coś tu chyba poszło nie tak .....
Czy nadal UM nie funkcjonuje normalnie, tylko trzeba czekać przed wejściem?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

1 rok temu

na przełomie marca i kwietnia jeszcze tak to funkcjonowało :P

Wchodziło się "na zaproszenie" maks 3 interesantów (taka ilość biurek dla petentów/klientów) ale w przedsionku oczekując na zaproszenie (dwa metry na dwa metry) 10 osób :D

Ale jak jest w maju ciężko powiedzieć :(
ODPOWIEDZ