Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ilu nas jest?

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

może niedługo będzie lepiej... jak SEMEKO zbuduje Aquasferę z Aquaparkiem i centrum bowlingowym + squash, a hotel WASKO otworzy centrum SPA z basenem, to jak na takie małe miasteczko jak Reda i tak będzie rewelacyjnie :)

A jak dodać do tego, że w sąsiedniej Rumii kończą budować MULTIKINO - to już w ogóle bajecznie :)
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

A wiesz może kiedy otwarcie Multikina ?Ja słyszałem o Grudniu 2010 , ale chyba nic z tych planów nie wyszło...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

stefcio1985 pisze:A wiesz może kiedy otwarcie Multikina ?Ja słyszałem o Grudniu 2010 , ale chyba nic z tych planów nie wyszło...
faktycznie miało być w grudniu 2010... nawet (do dziś) na stronie GALERII RUMIA widnieje news, że otwarcie w IV kwartale roku :)
http://www.galeriarumia.eu/aktualnosc/27/

tak więc oficjalnych innych informacji nie znam, ale na forum skyscrapercity wyczytałem, że marzec 2011 (osobiście nie zdziwie się jak bedzie na dzień kobiet)
http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 84&page=10

ale to tylko plotki :)
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ostatnio zauważyłem że został zdemontowany dźwig, znaczy się że prace budowlane się skończyły czyli jest już teoretycznie blisko do otwarcia kina
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

To ilu nas jest? bo wiem,że nie wiem?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Eryk pisze:To ilu nas jest? bo wiem,że nie wiem?
tak jak darek95 wspominał na poprzedniej stronie, według GUS stan na czerwiec to 20653 osoby

http://www.stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/gus ... 6_2010.pdf

zakładać można, więc że na dzień dzisiejszy (przy założeniu, że średnio w tym roku przybywa 78 mieszkańców miesięcznie ) Reda posiada ponad 21100 mieszkańców...

ale to tylko statystycznie :)
a wiadomo, że ze statystyką jest tak, że jak się idzie z psem na spacer...to Pan/i i pies mają średnio po 3 nogi :)
Iwa77
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

stan na 31 stycznia 2011 roku Razem: 20 944 mieszkańców, w tym stałych: 20433, a czasowych 511 ...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Iwa77 pisze:stan na 31 stycznia 2011 roku Razem: 20 944 mieszkańców, w tym stałych: 20433, a czasowych 511 ...
a według Cioci wikipedi na 31 XII 2010 było 20 959 mieszkańców :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Reda_(miasto)
Iwa77
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

a od kiedy wikipedia jest wiarygodna?a poza tym to co 15 osób nie mogło się wymeldować?wciąż są migracje ludności in plus i in minus...choć generalnie cały czas nam mieszkańców przybywa i wciąż będzie- Semeko się rozrasta, nowe inwestycje mieszkaniowe ruszyły, np. na ul. Ogrodowej, niedługo na Leśnej itd.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Iwa77 pisze:a od kiedy wikipedia jest wiarygodna?a poza tym to co 15 osób nie mogło się wymeldować?wciąż są migracje ludności in plus i in minus...choć generalnie cały czas nam mieszkańców przybywa i wciąż będzie- Semeko się rozrasta, nowe inwestycje mieszkaniowe ruszyły, np. na ul. Ogrodowej, niedługo na Leśnej itd.
a ja nie pisałem że jest wiarygodna :) choć Prezydent się na nią powołuje :P
i nie kwestionowałem Twoich danych, podałem dane z wikipedi bo pasowały do tego wątku

zresztą te 15 osób nie robi aż takiej różnicy, więc problemu nie widze :)
darek95
Bywalec
196 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Dane z wikipedii są wiarygodne. ;)
Iwa77
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

"...Na zakończenie powiem odkrywczo, że wszystko jest dla ludzi, Wikipedia również, pod warunkiem, że korzysta się z niej z głową..."
PiotrT
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ludność w gminach. Stan w dniu 31 marca 2011 r. - wyniki spisu ludności i mieszkań 2011 r.
http://www.stat.gov.pl/gus/5840_13169_PLK_HTML.htm

Reda ma 21 579 mieszkańców.
Awatar użytkownika
Night_Watch
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Jak powstaną wszystkie inwestycje deweloperskie to Reda może mieć nawet ok 30 tys. mieszkańców. Warto pamiętać, że sporo osób jest niezameldowanych a ta liczba waha się myślę ok 3-5 tys.
Boisz się nie rób, robisz nie bój się
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Nawet niezameldowana osoba a zamieszkująca w Redzie podczas spisu ludności była traktowana jako mieszkaniec Redy
ODPOWIEDZ