Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ilu nas jest?

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ludzie ociągają się z przemeldowaniem również z powodu konieczności wymiany wszystkich dokumentów.
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Marcin pisze:Mimo, że to z Redy do Redy... Choćby dla porządku.
No wiesz, dla Ciebie to nie był problem - z Redy do Redy. Jednak dla mnie już tak.

dowód, prawo jazdy, paszport, dowód rejestracyjny + nowe tablice, zmiany adresu i nowych dokumentów we wszystkich bankach/urzędach itp. = koszty + masa straconego prywatnego czasu - to na minus. a co na plus z przemeldowania? porządek....?

za "porządek" dziecku lizaka nie kupię ;)
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

zrazik wołowy prawdę mówi, my z żoną wszystkie dokumenty stopniowo wymienialiśmy najpierw dowód, po miesiącu prawo jazdy a dowodu rejestracyjnego wcale nie zmieniłem-jedynie przy sprzedaży w umowie zaznaczyłem, że jest brak zmiany adresu współwłaściciela i tyle.
Wszystko kosztuje a skoro jest obowiązek posiadania dowodu, to powinno za to płacić państwo-zielone książeczki były darmowe a za stare prawo jazdy płaciłem chyba 8,5zł opłaty skarbowej a teraz??
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Dowód osobisty jest darmowy. Wiem bo jestem w trakcie zmiany.
darek95
Bywalec
196 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Wg najnowszych danych GUS, liczba mieszkańców Redy w dniu 30 czerwca 2010 roku wynosiła 20 653 mieszkańców.

http://www.stat.gov.pl/gus/5840_655_PLK_HTML.htm
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

pi pisze:Dowód osobisty jest darmowy. Wiem bo jestem w trakcie zmiany.
no to super...nie wiem kiedy to się zmieniło ale płaciłem za dowód 40 zł i może teraz tak jest ale na pewno nie było tak 3 lata temu
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Jak to jest, że wg danych statystycznych na stronach reda.pl jest nas mieszkańców 20 162 osoby (na 2009 rok), a wg danych na stronach wybory 2010 mieszkańców jest 19 694 ?
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Liczą się tylko zameldowani na stałe.
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

STATYSTYKA MIESZKAŃCÓW W roku 2010 przyszło na świat 330 mieszkańców Redy. Zmarło 121 mieszkańców. 15 osób wyemigrowało za granicę. Kolejny rok utrzymał się przyrost mieszkańców, ogółem na pobyt stały i czasowy zameldowanych jest 20 882 osób. źródło MIEJSKI BIULETYN INFORMACYJNY
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Przez pół roku to jest wzrost o 1%.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Od kwietnia do końca czerwca będzie spis ludności więc okaże się ile osób jest rzeczywiście.
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jest takie powiedzenie: "są kłamcy, wielcy kłamcy i statystyki..." Jest to ważne badanie, ale pamiętam ze po spisie w 2002 r. żadnych rewelacji w kraju nie odkryto. Fajnie że Reda przekroczyła 20 tys. mieszk. ale fajnie aby tez Ci ludzie mieli prace i jakieś rozrywki w okolicy, generalnie aby w naszym mieście wraz ze wzrostem ludności podnosił się komfort mieszkania i standard życia.
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ciekawe ile czasu poczekamy na wyniki...
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

No i pieniądze na inwestycje,
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

doktor.t pisze:J... Fajnie że Reda przekroczyła 20 tys. mieszk. ale fajnie aby tez Ci ludzie mieli prace i jakieś rozrywki w okolicy, generalnie aby w naszym mieście wraz ze wzrostem ludności podnosił się komfort mieszkania i standard życia.
dokładnie tak......
szkoda, ze tak mało rozrywek mamy w Redzie
ODPOWIEDZ