Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wieczór w Parku

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Rekowy
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 1 rok temu

4 miesięcy temu

Nie macie wrażenia, że nasz park w godzinach popołudniowych i wieczornych zamienia się w melinę, miejsce spotkań 14-18-latków, którzy piją alkohol, palą papierosy (może co innego), klną jak szewce, drą się. Człowiek z dzieckiem na sankach zwraca im uwagę, to jest wyzywany od k...w itp. Z resztą, między nimi samymi dochodzi do awantur, gdzie reszta grupy znęca się na jakąś dziewczyną, która się zatacza pijana. Dlaczego doszło do tego, że człowiek ma obawy zabrać rodzinę i wyjść na spacer po parku? Gdzie jest policja?? Rodzice tych dzieciaków, zdaję sobie z tego sprawę, że mają w nich wylane. Ale miasto powinno coś zrobić, żeby park był bezpieczny.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

4 miesięcy temu

O którym parku piszesz?
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Rekowy
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 1 rok temu

4 miesięcy temu

Chodzi o park miejski nad rzeką.
Cordylus
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 1 rok temu

4 miesięcy temu

może trzeba było zadzwonić do komisariatu policji - daleko z resztą by nie mieli ;), co niektórzy może nawet chcieliby się tam przebiec xD
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

4 miesięcy temu

Rekowy pisze:
4 miesięcy temu
Chodzi o park miejski nad rzeką.
To chyba jakaś leniwa zmiana na posterunku siedziała, bo normalnie w parku są kamery i jak się pojawiają jakieś ekscesy, to przyjeżdżają. Sam byłem kiedyś światkiem, sam piłem piwo w parku, nie wiem czy jako grupa byliśmy za głośno, ale nikogo nie zaczepialiśmy, ale przyjechali, przyczepili się do jakiegoś młodego chłopaczka a ten niefartownie zanim przyjechali poszedł się w krzaki załatwić i go jeszcze na tym przyłapali. Do nas podeszli i tylko poprosili o to, byśmy po sobie porządek pozostawili jak skończymy spotkanie.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
ODPOWIEDZ