Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Budowa ronda na końcu Leśnej

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
kapelusznik
Bywalec
185 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

1 tydzień temu

Tak to wygląda dziś podobno.

https://www.trojmiasto.pl/raport/Droga- ... 55711.html

Mój człowiek mówi, że jak tylko luka, to jadą pod prąd.

No to czekamy na pierwszego trupa, bo policji nie ma oczywiście.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

1 tydzień temu

Coś w tym raporcie jest nie tak bo ja tam 3 dni temu jechałem i tam nic się nie działo a raport mówi, że to trwa już ponad tydzień. A to, że jadą pod prąd ... no jak ktoś nie jest stąd, to weź jedź 10 kilometrów po to, by znowu cofać się 10 kilometrów ... Leśna-Cegielniana to chyba aktualnie najdłuższa ślepa ulica w Polsce :P
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Jaskier
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 2 miesięcy temu

1 tydzień temu

Odkąd usłyszałem o tym pomyśle, to mam wrażenie, że jest to najmniej przemyślana (lokalna*) inwestycja, o jakiej słyszałem.

* tj. bez zwracania uwagi na to, co robi rząd całego kraju ;]
kapelusznik
Bywalec
185 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

1 tydzień temu

Rondo tam się przyda, bo usprawni ruch, a i dzwonów będzie mniej. Sam wiem o co najmniej kilku.
Ale oznakowanie fatalne. Po 3 km zakaz wjazdu, więc prawie nikt nie cofa. Dziś drogówka już lepi mandaty za wjazd pod prąd.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1797 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

1 tydzień temu

kapelusznik pisze:
1 tydzień temu
Rondo tam się przyda, bo usprawni ruch, a i dzwonów będzie mniej. Sam wiem o co najmniej kilku.
Ale oznakowanie fatalne. Po 3 km zakaz wjazdu, więc prawie nikt nie cofa. Dziś drogówka już lepi mandaty za wjazd pod prąd.
Czy ja wiem, czy dzwonów będzie mniej ... według mnie nie, bo dalej kierowcy jadący od Wejherowa będą musieli ustąpić tym, co jadą od strony Rumi i ta sytuacja się w ogóle nie zmieni. A w mojej opinii nawet pogorszy, bo rondo będzie jeszcze upłynniało ruch (czyli przyspieszało) i każdy kierowca czekający na "wbicie się" na skrzyżowanie będzie miał jeszcze mniej czasu na reakcję co pogorszy bezpieczeństwo w tym miejscu i dla kierowców i dla pieszych. Co więcej kierowcy mają w zwyczaju zapominać o włączaniu kierunkowskazu przy zjeździe z ronda co jeszcze bardziej utrudni wjazd na skrzyżowanie i powoduje zdenerwowanie wśród czekających - jak nie wierzysz, to paręnaście metrów dalej masz kolejne rondo i zobacz sobie jak wygląda zjeżdżanie z ronda przez wielu kierowców.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
ODPOWIEDZ