Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

CZY w Redzie powstało nowe wysypisko śmieci??

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Z tego co widzę to C.K.Norwida 29 to ich adres więc po sąsiedzku wysypują sąsiadowi na posesje Szkolna nr 37 śmieci.
Artur
justynka
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Kontener to świetny pomysł i myślę, że bardzo szybko się napełni bo ostatnio to nawet ktoś stary sprzęt rtv podrzucił. Na razie jest zielono i trawy zasłaniają 'skarby' ale jak przyjdzie jesienna szarzyzna..
justynka
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

NARESZCIE!! Stało się, śmiecie zostały wczoraj uprzątniete z ul. Norwida i wszystko byłoby wspaniale, gdyby nie to, ze rano już ktoś wyrzucił wory ze śmieciami.i całą robote zniweczył. MoZe jednak warto tam kontener wystawić??
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

to by był najlepszy wybór
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Przejeżdżałem wczoraj i faktycznie solidnie wysprzątane, nawet wyrównano fragment terenu spychaczem. I na to jakiś ziomek nasypał z auta worków ze śmieciami.
Wyobraźmy sobie sytuację, że pojawia się kontener.
Kto będzie do niego sypał?
Ten przyzna się, że walił tam śmieci nielegalnie.
Jedynie osoby z okolicznych domków będą mogły z czystym sumieniem tam wrzucać, na pozostałe osoby podjeżdżające autami...
Oczywiście proceder w tym miejscu zostanie ukrócony.
Śmieciarze przeniosą się gdzie indziej.
Pozdrawiam Ziomali
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Postawienie tam kontenera będzie miasto sporo kosztować.Szybko go napełnią.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

kowalski pisze:Postawienie tam kontenera będzie miasto sporo kosztować.Szybko go napełnią.
To ostatnie sprzątanie też sporo kosztowało.
Kontener załatwi sprawę w tym miejscu, a proceder przeniesie się w inne. Nie wierzę by winowajcy odkryli przyłbicę i grzecznie wyrzucali do kontenera przy okazji się demaskując.
Pozdrawiam Ziomali
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Piotr P. pisze:Co do ustawienia kontenerów proszę podać w jakiej okolicy ma stać. Jeżeli technicznie będzie to możliwe to będzie tam stał. Chodzi o ilość miejsca i np. zgodę okolicznych mieszkańców.
Panie Piotrze! Wywołujemy Pana po raz kolejny do tablicy!!! Może nam Pan udzielić aktualnych informacji nt. kontenerów na śmieci rozstawianych w roku 2010?
W tej sprawie pojawił się nawet specjalny watek na forum!!!!
odbita
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

to zawsze można pobawić się w detektywa i iść za nim i zobaczyć gdzie mieszka :D
ODPOWIEDZ