Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

CZY w Redzie powstało nowe wysypisko śmieci??

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1796 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

chodzi mi o to, żeby np to co nagrywa kamera na dworcu na leśnej można było oglądać w swoim tv, ale oni twierdzą, że to należy do straży miejskiej a oni tylko sprzęt udostępniają.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Huherko pisze:chodzi mi o to, żeby np to co nagrywa kamera na dworcu na leśnej można było oglądać w swoim tv, ale oni twierdzą, że to należy do straży miejskiej a oni tylko sprzęt udostępniają.
Kto twierdzi?
Jaka straż miejska? W Wejherowie?
Pozdrawiam Ziomali
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

W Redzie nie ma, pytanie czy potrzebna?
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

HarrY pisze:W Redzie nie ma, pytanie czy potrzebna?
Dlatego nie pojmuję wpisu stad moje pytania.
Jak najmniej aparatu z naszych pieniędzy. Nie byłoby gdzie przyparkować, wolność zagrożona. No bo czym te służby się zajmują poza przejadaniem publicznego pieniądza. Można poobserwować w niedalekim Wejherowie, a budżet miasta nadszarpują o nadszarpują.
Ale może dowiemy się o jaką to straż chodziło.
Pozdrawiam Ziomali
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1796 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

No najpewniej wejherowską, bynajmniej tak mi napisali ludzie z Chopina ... a czy napisali prawdę, czy wymyślili bajeczkę na odpierdziel tego już niewiem ...
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Dzisiaj byłam świadkiem jak nasz raddny pan Piotr P.podjechał swoim srebrnym audi pod śmetnik przy ul.Szkolnej i wyrzucił dwa duże czarne worki .Na moje pytanie dlaczego wrzuca śmeci do tego śmietnika -opowiedział ,że wyrzuca ubrania do pojemnika na odzież .Mam pytanie czy w ciechocinie nie ma takich pojemników ,bo o ile wiem ten pan mieszka właśnie w tej dzielncy i dziwi mnie,aby jezdził az na Szkolną wyrzucać ubrania.Wydaje mi się ,że widziałam takie pojemniki obok parku-chyba ,że się mylę . Złapałam ,,nerwa'' jak to zobaczyłam ,bo jezeli nie były to ciuchy,a nie będę nurkować w śmieciach to czego wymagać od innyc jeżeli ''wladza'' podrzuca własne śmieci innym!
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Nie dziwię się Diorka, że "złapałaś nerwa", a swoją drogą chwalebne, że tak dobrze znasz radnych.
Pojemniki takie są na osiedlu od strony południowej parku, a więc między parkiem, a ulicą Łąkową.
Należy się pochwała (chylę czoła) za taką reakcję, mamy gwarancję, że następnym razem ów przedstawiciel mieszkańców we władzach samorządowych uda się do Wejherowa w celu utylizacji odpadów.
Pozdrawiam Ziomali
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ale wyrzucał śmieci czy do śmietnika czy ubrania do Caritasu? Bo tak trochę nie zrozumiałem. I mówimy o radnym Piotrze Peplińskim - jest to osoba publiczna wiec nie widze powodu dla którego mamy używać jakiś skrótów...
Ostatnio zmieniony |19 Sie 2009|, o 18:21 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

W Ciechocinie kiedyś stały pojemniki na odzież przy kościele.Ale trzeba to nagłosnic.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ten pan pracuje w komisji ochrony środowiska.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

kowalski pisze:Ten pan pracuje w komisji ochrony środowiska.
O ja cię kręcę.
Ale wyrzucał śmieci czy do śmietnika czy ubrania do Caritasu? Bo tak trochę nie zrozumiałem. I mówimy o radnym Piotrze Peplińskim - jest to osoba publiczna wiec nie widze powodu dla którego mamy używać jakiś skrótów...
Tak prokuratura ma władzę do nakazywania utajnienia danych osobowych.
Pozdrawiam Ziomali
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Nie widziałam samego ''wrzutu'' .Widziałam jak otworzył bagaznik i najpierw wziął jeden worek-zamknał bagaznik ,a potem nastepny i gdy do niego pdeszłam juz wychodził za zabudowy-u nas smietniki są zabudowane betonowym płotem ,słyszałam odgłos spadającego worka. Kiedy otworzyłam śmietnik-teraz byłam sprawdzic leża tam dwa worki takiej wielkości jakie wrzucał ów Pan P i teraz na 99,9% jestem pewna ,że pan od środowiska dba ośrodowisko ,ale tylko swoje i swoja kieszen ,a propos jaki był inny cel skoro pojemniki Caritasu sa na Ciechocinie ,a ja jezeli wrzucam ciuchy to nie w workach ,tylko bezpośrednio i worki mam na następny raz,a poza tym córka tego pana gdy zauwazyła mnie jak się przyglądam to zasłoniła twarz ręka -czy tak sie zachowuja ludzie ,ktorzy nie maja nic do ukrycia.Moim zdaniem ten pan nie przypuszczał ,że ktoś może go poznac ,ale miał pecha bo całą tą sytuacje widział równiez były byrmistrz p.Wicki,który wracał od córki
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

No nie, po tym co wyczytałem z relacji Diorki nabrałem ochoty by się udać na najbliższe posiedzenie RM i zapytać tego samorządowca czy przypadkiem nie należy mu podnieść diety by miał na wywóz śmieci ze swojej posesji.
Żenujące, to się nie mieści w głowie i do tego komisja OŚ.
Przed chwilą sprawdziłem jest wiceprzewodniczącym tej komisji.
Pozdrawiam Ziomali
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Może on tak raz w tygodniu jeździ po Redzie i wyrzuca śmieci do innego śmietnika - wiecie taka objazdówka;) Trzeba skontrolować jak wyglądają śmietniki na innych osiedlach czy aby nie za puste, czy aby nie za pełne - w końcu tak poważne stanowisko zoobowiązuje.
Nie wiem czy zauważyliście, ale po tej relacji Diorki zauważyłem takie plansze - Śmietniki tylko dla mieszkańców Spódzielni SM REDA. A może p. Pepliński jest mieszkańcem SM Reda a my robimy z igły widły.
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Mieszkam na Szkolnej 10 lat i znam swoich sąsiadów,a nie sądze aby mieszkańcy innych bloków jezdzili wyrzucać śmieci do innych śmietnikow skoro kazdy blok ma swój smietnik w poblizu.Takie zdarzenia pokazują jacy jestesmy naprawdę-.smutne ale prawdziwe.
ODPOWIEDZ