Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

strzelanina na Szkolnej

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Dzisiaj przed południem /ok. 10/ w pobliżu bloku na Szkolnej 24 rozległo się kilka strzałów, a potem na chodniku przed blokiem leżało skutych trzech gości, była Policja - również po cywilu w kominiarkach z bronią długą /relacja osoby mieszkającej w pobliżu/.
Ktoś wie coś więcej w tej sprawie?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Na TTM nic nie było? Nie miałem możliwości obejrzeć.
colo90
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

JUTRO COS MAJA MOWIC NA TTM
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Słyszałam o tym dziś. Ale podobno było 2 kolesi i do jednego który uciekał strzelano, ale z gumowych naboi. Podobno jakieś porachunki . .. Widziano tez kolesia z kamera, ale to pewnie dla dokumentacji do policji.no zobaczymy..

dzis słyszałam conajmniej 3 wersje.. Kolega widział cos przez okno.. plotki szybko sie rozchodzą.. może cos będzie też w gazetach
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Dlaczego z gumowych?
Jak już mają okazję unicestwić jakiegoś bandziora to z gumowych go traktują jak jakiegoś "demonstranta".
A później musimy to karmić po więzieniach.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Nie wiem dlaczego z gumowych i nawet nie wiem czy to prawda.. Wszystko było podsłyszane. a wiecie jak to jest z opowieściami.. Każdy sobie cos doda
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Alfista pisze:Dlaczego z gumowych?
Jak już mają okazję unicestwić jakiegoś bandziora to z gumowych go traktują jak jakiegoś "demonstranta".
A później musimy to karmić po więzieniach.
może po to by coś jeszcze z niego wyciągnąć i może schwytać kumpli...
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Jakby ustrzelili, to kumple by zdryfowali i zrezygnowali z niecnego procederu bądź przenieśli się do krainy gdzie działalność przestępcza nie byłaby tępiona z taką gorliwością.
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

nie zapominaj że zanimcoś udowodnią - jest niewinny... ryzykowałbyś?
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Marcin pisze:nie zapominaj że zanimcoś udowodnią - jest niewinny... ryzykowałbyś?
Wszystko jest postawione na głowie.
To właśnie bandyta ma ryzykować uciekać czy grzecznie uklęknąć i czekać na kajdanki. Ucieka podejmuje ryzyko, że zginie.
Co innego z kolei, że nasi stróże po odstrzeleniu jakiegoś elementu przez pół roku nie mogą zasnąć i potrzebują opieki kogoś nazywanego psychologiem. Ale to już kwestia nabycia bądź nie pewnych predyspozycji.

Troszkę się w tej materii zmienia np. wprowadzono pewne nowele tzw. obrony własnej. Na swojej posesji można już złodzieja ustrzelić, zwłaszcza jeżeli jest z jakimś łomem, bejsbolem czy innym narzędziem.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

I to akurat jest bardzo dobre. Po co się pcha na cudzy teren.
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Alfista pisze:
Co innego z kolei, że nasi stróże po odstrzeleniu jakiegoś elementu przez pół roku nie mogą zasnąć i potrzebują opieki kogoś nazywanego psychologiem. Ale to już kwestia nabycia bądź nie pewnych predyspozycji.
No ja bardziej myślałem o aspekcie kary za zabicie EWENTUALNIE niewinnej osoby - nawet jeśli ucieka, może się później okazać, że nie był zabójczym członkiem mafii, tylko właśnie kradł kwiatka z ogródka przed blokiem... różnie bywa :)

a na marginesie - wiadomo już coś więcej? było w Chopinie?
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Nikt po kradzieży kwiatka nie będzie uciekał przed policją zwłaszcza wiedząc o tym, że jej funkcjonariusze mogą odstrzelić każdego kto wskazuje na to że rozmyślnie ucieka.
Co TTM to nie oglądałem niestety.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

W środę nic nie było.
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Złapano 6 osób (3 osoby na dworze do których strzelano ) i 3 osoby wyprowadzili z bloku .. i znaleźli narkotyki...
ODPOWIEDZ