Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ul. Cicha - zagrodzona?

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
otik
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Czy ktoś wie o co chodzi z tym płotem na Cichej :?: Wydawało mi się dotychczas, że Cicha łączy ul. Spokojną z Łąkową, a tu taki zonk.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Postawili płot od strony Łąkowej czy Spokojnej?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ja w ogólę tą Cichą to nie wiem jak traktować. 4 domy na stoją na piachu, dookołatrawa, rury i rozbudowane boisko. Mało kiedy tamtędy chodzę
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Mi się wydaje że jest tam zagrodzone ponieważ w Redzie odbywają się mistrzostwa Polski pracowników samorządowych :) i z całej Polski przyjeżdżają na tyły szkoły . Impreza w dniach 16.04 -18.04 rozpoczęcie o 16.30 na sali gimnastycznej w ZSP 1 :) trochę się rozpisałem
darek95
Bywalec
196 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Komunikaty 14-04-2009
W związku z Żałobą Narodową uroczyste otwarcie Ogólnopolskich Mistrzostw Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej odbędzie się w piątek 17 kwietnia o godzinie 16:30.
Źródło www.reda.pl
Awatar użytkownika
otik
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Temat już nieaktualny, ponieważ ogrodzenie zostało przesunięte. Ale mimo to ktoś powinien się tą sprawą zająć, bo czy można bezprawnie blokować na ponad tydzień drogę :?: Cóż - u nas chyba tak...
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

tak naprade to nie wiadomo jak sa tam podzielone dzialki, jak ktos ma tak jak na mapce to moze sobie zagrodzic jak chce- wczoraj cos sprzatali i chyba ktos przygotowuja sie pod budowe domu
pozdr
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

moim zdaniem to pełnoprawna droga gminna, w koncu zainwestowane tam też w oświetlenie
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

ale nie wiemy jak powinna przebiegac droga na mapkach, bo ten uklad co jest moze byc wydeptany ;) , zreszta zobacz jak sa poustawiane lampy - na moje moze byc zagrodzone i slepa cicha od strony szkoly a od stony przepompowni bedzie polaczenie tylko norwida bodajrze z lakowa wzdluz szkoly
pozdr
Balbina

15 lat temu

Człowiek ,który tam grodził niezbyt sympatycznie odpowiadał na pytania tam przechodzących i miał im to nawet za złe.Latarnie wskazują,że w dalszym ciągu jest tam coś nie tak.
ODPOWIEDZ