Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Targowisko w środku reprezentacyjnej ulicy miasta.

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Pszczółko przecztaj dokładnie Twój 1 post.
Pszczółka

15 lat temu

kowalski pisze:Jeżeli ten biały bus pod barierką komuś przeszkadza to trzeba pójsc do urzędu zeby postawili znak zakazu handlu.Ajeśli to deptak to postawic znaki zakazu wjazdu i postoju.

Biały bus powinien wiedzieć ,że handel obwożny w myśl prawa może się odbywać na targowiskach i miejscach wskazanych przez gminę ,a nie tam ,gdzie się komu podoba.Ponadto parkowanie swoją drogą ,a wystawianie klamotów na chodnik, to jest blokowanie pasa pieszo-jezdnego i stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym,można mieć z tego tytułu nieprzyjemności.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

A może ma pozwolenie.
Pszczółka

15 lat temu

Ciekawe co za urzędnik wydaje takie pozwolenia o ile w ogóle je wydał,tego, nie wiesz.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Pszczółka pisze:
.W Niemczech nikt na to się nie odważy,bo jak mu przysolą mandat ,to wyskoczy z gaci .Prawa należy przestrzegać,a za nieprzestrzeganie karać!!!
ale niestety jesteśmy w Polsce i mamy realia polskie nie niemieckie. Ja już się nauczyłam nie przejmować tym co mnie w Polsce spotyka bo inaczej juz bym sfiksowała.
Jak nic nie można zrobić trzeba sie pogodzić..
Pszczółka

15 lat temu

Dorma pisze:
Pszczółka pisze:
.W Niemczech nikt na to się nie odważy,bo jak mu przysolą mandat ,to wyskoczy z gaci .Prawa należy przestrzegać,a za nieprzestrzeganie karać!!!
ale niestety jesteśmy w Polsce i mamy realia polskie nie niemieckie. Ja już się nauczyłam nie przejmować tym co mnie w Polsce spotyka bo inaczej juz bym sfiksowała.
Jak nic nie można zrobić trzeba sie pogodzić..

Trzeba coś robić,bo zostaniemy skazani na bezprawie i każdy będzie robił to co chce,wrócimy do jaskiń lub głębokiego średniowiecza.Porządni ludzie będą musieli chodzić kanałami, a hordy cwaniaczków będą się panoszyć.Nie można godzić się z bezprawiem,samowolą,i lekceważenie innych.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

No to napisałam,ze mnie wkurzają samochody pakujące się na deptak jakby nie mogli zaparkować za biedronką i kawałek sie przejść. I co zdziałam cos w tym kierunku. Niesądzę. Może też mogłabyś parkować styłu i nie miałabys problemu
Pszczółka

15 lat temu

No i tam parkuje albo na tym nowym parkingu naprzeciw PKO.Ale to nie znaczy że mam tolerować kołchoz, zwłaszcza że do domu też czasem trzeba coś podwieźć.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Pszczółka pisze:No i tam parkuje albo na tym nowym parkingu naprzeciw PKO.Ale to nie znaczy że mam tolerować kołchoz, zwłaszcza że do domu też czasem trzeba coś podwieźć.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Czemu obrazasz innych ludzi.
Pszczółka

15 lat temu

kowalski pisze:Czemu obrazasz innych ludzi.

Ciekawe czym Cię obraziłam lub innych ludzi?
Balbina

15 lat temu

Pszczółka nikogo nie obraża,ma rację ,dośc tych cyrków na tej ulicy.Od kiedy tam mieszkam zawsze były jakieś afery,jak ulica była naszej spółdzielni to nikt tam nie handlował,był porządek,a teraz bałagan i pełno śmieci.Wyrzucane są zgniłe truskawki na trawnik przy 22 i lata tam stado much-fuj!mało tego ,raz się pokusiłam i kupiłam tam truskawek pół kosza,to się okazało,że nie mają wagi i dostałam na "oko",tyle,że 0,8kg.Zawsze myślałam,że w koszu powinno byc 2kg.I co kupiłam drogo,przepłaciłam.Mam pretensję do siebie,że dałam się zrobic w balona.A sklep mam pod nosem.Cywilizowany!
justynka
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Nie trzeba kupować i tyle.Problem się sam rozwiąże.
Balbina

15 lat temu

[quote="justynka"]Nie trzeba kupować i tyle.Problem się sam rozwiąże.quote]



Masz rację ,jakby ludzie przestali kupowac u takich ,to nie mieli by tu nic do roboty.Jeśc trzeba,tylko warto kupowac w tam ,gdzie wiesz co jesz.
grzechulecki
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Balbina cytat
raz się pokusiłam i kupiłam tam truskawek pół kosza,to się okazało,że nie mają wagi i dostałam na "oko",tyle,że 0,8kg.Zawsze myślałam,że w koszu powinno byc 2kg.I co kupiłam drogo,przepłaciłam.Mam pretensję do siebie,że dałam się zrobic w balona
. Balbinko przecież na "oko" widać różnicę pomiędzy 2kg a 0,8 kg. Różnicę widać wizualnie i czuć po wadze. A 0,8 kg to nawt nie pół koszyka. Coś ściemniasz balbinko. Pozatym dajcie na luz. Jest sezon na truskawki i pewnie większość mieszkańców jest zadowolona. A nazywanie tego murzyńskim rynkiem jest daleko europejskie. Wstyd robić takie porównania. Pszczółko -cwaniaki nie sprzedają truskawek!!!
ODPOWIEDZ