Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Targowisko w środku reprezentacyjnej ulicy miasta.

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Balbina

15 lat temu

mezo pisze:truskawki niech sobie sprzedaja przynajmniej nie musicie chodzic i kupowac w hipermarketach tylko macie pod nosem, polak to zawsze marudzi taka mentalnosc
Nikt nie każe kupowac w hipermarketach,bo to sza....y,ale normalnie w warzywniaku,jak człowiek ,a nie jak pierwotny ludek z ulicy.Mojej koleżanki pies zbiera szajsy na ulicyi żre,a ona się wścieka
Balbina

15 lat temu

Dorma pisze:Hahahahahahah. No nie mogę. Wy to umiecie mnie rozbawić. Dziś się zakrztusiłam ale kanapką :D
A masz rację..Jest targowisko. Choc w sumie co to za targ. Dwie budki z ciuchami i dwie z warzywami i owocami

Okolica wymarła?No tak i to dosłownie. za targiem cmentarz i usługi pogrzebowe
Targowisko jest wymarłe ,bo handlarze wolą bez opłaty stac na ulicy,a nie za parę groszy opłaty na rzecz miasta na targowisku
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

A ty bys płaciła, jakbys mogła niepłacić? Tak dla zasady? żeby nabic kabzy urzędnikom? Bo zadnych inwestycji z tego nie będzie. Nie chce juz mi się pisać na ten temat. Mam wrażenie, że żyjemy na dwóch innych światach, ja w Polsce a wy w Nibylandii
Balbina

15 lat temu

greylin pisze:Zakładając, że tak jest w większości miast (na pewno nie tylko w Redzie) w mniejszym lub większym stopniu, trudno to nazwać chyba anomalią, prawda? Anomalia to coś, co odbiega od normy, a normą jest przeważnie coś powszechnego :P w tym kontekście anomalia byłaby raczej czymś pozytywnym :)

Po sąsiedzku w Rumii,gdzie jest targowisko nie ma takich obrazków,przejedz się to zobaczysz.Nigdzie w centrum ludzie nie potykają się o kosze ,ani nie mają zablokowanych wjazdów.Targ jest dwz razy w tygodniu i tam chodzą ci spragnieni ekologicznych produktów lub swjskich wiejskich.
Balbina

15 lat temu

Dorma pisze:A ty bys płaciła, jakbys mogła niepłacić? Tak dla zasady? żeby nabic kabzy urzędnikom? Bo zadnych inwestycji z tego nie będzie. Nie chce juz mi się pisać na ten temat. Mam wrażenie, że żyjemy na dwóch innych światach, ja w Polsce a wy w Nibylandii
Pewnie Polak jak może zrobic przekręt to mu w to graj,dlatego taki mamy kraj.Kraje ,gdzie obywatele stosują się do prawa ,przestrzegają przepisów ,te się bogacą i nie ma tam takich kwiatków.Anglik jak ma zapłacic to płaci,bo wie ,że jak go złapią na lewiznie to kara go zrujnuje i jest porządek
Balbina

15 lat temu

Dorma pisze:
Pszczółka pisze:Leniwa jesteś,pod blok mogą ci przywiezć nawet słonia,a może kury,albo prosiaczka i cały ten smrodek i uroki mogą ci wywalić pod balkon,przecież na ulicy można to czemu nie pod balkonem lub klatką
Jak najbardziej. Jestem za o ile widze, że jest to miesa, owoce czy warzywa z prawdziwego zdrowego gospodarstwa
To przeprowadz się na wieś,bo w mieście rogacizną na ulicach się nie handluje.A te truskawki to widziały gospodarstwo w Polsce centralnej,handlarz je kupił na giełdzie i pcha w naród bredząc,że swojskie.Takie swojskie jak ja car.Na kaszubach truskawki będą dopiero za 10 dni,patrz na rejestrację GWE-taki to plantator jak z koziej d.....y trąba
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Balbina piszesz tak jakbyś prowadziła jakąś działalność gospodarczą i te truskawki strasznie Ci przeszkadzały... Odbierają Ci klientów?
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

I to nieustanne plucie na Polskę i Polaków. Wyprowadź się Balbina do Anglii i tam będziesz miała czysto i spokój jak ci się Polska nie podoba.
Zaproponuj jakie widzisz rozwiązanie, a nie tylko wylewasz żale.
Balbina

15 lat temu

Artur pisze:Balbina piszesz tak jakbyś prowadziła jakąś działalność gospodarczą i te truskawki strasznie Ci przeszkadzały... Odbierają Ci klientów?
Tak prowadzę fundację na rzecz zwierząt,a nie biznes truskawkowy.Co nie przeszkadza mi nie zostawac obojętnym na bałagan jaki mamy na każdym kroku,Zaczyna się o prozaicznych spraw,braku porządku a kończy na przekrętach,co widac zresztą w naszyzc realiach.
Balbina

15 lat temu

Alfista pisze:I to nieustanne plucie na Polskę i Polaków. Wyprowadź się Balbina do Anglii i tam będziesz miała czysto i spokój jak ci się Polska nie podoba.
Zaproponuj jakie widzisz rozwiązanie, a nie tylko wylewasz żale.
Właśnie rozwiązaniem jest nie pozostawanie obojętnym na wszelkie objawy zachowań negatywnych ,w każdej dziedzinie.To się nazywa postawa obywatelska,kiedyś jej uczono.Małymi kroczkami trzeba zmieniac mentalnośc ludzi,uczulając ich na chociażby krzywdę,niesprawiedliwośc i oduczac tego naszego kombinatorstw-pozostałości po komunie.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Balbina pisze: Właśnie rozwiązaniem jest nie pozostawanie obojętnym na wszelkie objawy zachowań negatywnych ,w każdej dziedzinie.To się nazywa postawa obywatelska,kiedyś jej uczono.Małymi kroczkami trzeba zmieniac mentalnośc ludzi,uczulając ich na chociażby krzywdę,niesprawiedliwośc i oduczac tego naszego kombinatorstw-pozostałości po komunie.
Ale to zmienianie mentalności nie może polegać na opluwaniu wszystkiego co polskie. Lata deprawacji społeczeństwa, wyrównywanie szans, zasiało ziarno, którego teraz niestety przyszło nam zbierać plony. Kwiat polskiego społeczeństwa został unicestwiony podczas gdy inne nacje miały się dobrze.
Ale i tak uważam, że znakomita większość polskiej populacji jest ta porządna
tylko tzw. znieczulica powoduje to, że nie czujemy się we własnym domu. I może tak jest. Pod wpływem manipulacji zamieniono Moskwę na Brukselę co nie wyjdzie Polakom na dobre.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

To jeszcze nie koniec sezonu. Zobaczcie jak traktują człowieka, który chce uczciwie zarobić trochę grosza. Jak dobrze, że u nas nie musimy utrzymywać takich osiłków.
http://www.efakt.pl/Straz-miejska-jak-Z ... 191,1.html
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Alfisto proszę Cię nie mów mi ze czytasz e-fakt?!
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Artur pisze:Alfisto proszę Cię nie mów mi ze czytasz e-fakt?!
Znalazłem tego linka! Ani e, ani papierowego.
ODPOWIEDZ