Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Rozgrywki piłki halowej_szukam chętnych

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Ej no, szkoda by było wcale nie wystartować, ja w sumie miałem kilku kandydatów ale nie dopisywałem bo sam ich nie jestem pewny, coś na zasadzie "przyjdę i zobaczę jak jest". A tu przecież nie o to chodzi, chyba że się dyrekcja przyjaźnie ułoży na jakieś krótkie wypowiedzenie to można z takimi przypadkami zaryzykować. Ja myślę że warto takie zebranko zrobić tak jak mówiłeś, w niedzielę, to już przynajmniej będzie widać, ilu nas jest i co z tym można zrobić, a do niedzieli pozostaje aktywnie werbować te wszystkie poukrywane talenty. Widać wyraźnie że jest wskazane uzbierać "z zapasem" bo się wykrusza. Jeśli dobrze liczyłem to przewinęło się już około 12 osób chętnych a zostało 8. Chyba, że to tylko opóźnienie w komunikacji - zarządź kierek zebranie to wiele się wyjaśni.
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

kierek28 pisze:Panowie...na tą chwilę mamy tylko 8 osób chętnych...przy takiej liczbie osób chyba nie wyjdzie nam wynajęcie hali...potrzebujemy min 10 osób....czy wszyscy chętni wysłali już do mnie e-mail??!!
mój mail był za 2 osoby mnie i mojego kumpla- wzieles to pod uwage przy liczeniu?
kierek28
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Tak wziąłem...Panowie, osobiście sprawa mi się rypła...we wtorek muszę być służbowo w Częstochowie(właśni siędowiedziałem)...w Redzie będę dopiero po 22...także bardzo przepraszam, ale chyba cała zbiórkę kasy i rozpoczęcie rozgrywek będziemy musieli przełożyć o tydzień.... Jeszcze raz przepraszam
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

nie ma sprawy tylko zeby temat nie padł- bo fajna sprawa ta hala
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Ok wszystko jak było tylko za tydzień, niedziela 19.00? Może jeszcze się ktoś da namówić do tego czasu. Ale więcej niż tydzień nie odkładajmy.
Awatar użytkownika
dracul
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

SZANOWNI PANOWIE - JEZELI ZNAJDĄ SIĘ JESZCZE CHĘTNI DO KOPANIA PIŁECZKI NA HALI TO ZAPRASZAMY..... JESZCZE PRZYDAŁBY SIĘ JAKIŚ ZAWODNIK LUB DWÓCH.

POZDRAWIAMY I ZAPRASZAMY
drac
kierek28
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Panowie...no to wracamy do tematu..na tą chwilę nadal brakuje nam dwóch chętnych...w 8 osobowym składzie nie pogramy sobie za bardzo :/ Tak więc mobilizacja..brakuje dwóch osób!!!!!!
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

myślę ze jest sens zacząć pierwszy miesiąc nawet w 8 - zagryźć zęby i ponieść wyższe koszta bo wierzę w to że inicjatywa się przyjmie i z biegiem czasu spodoba większej liczbie osób co przełoży się na frekwencje
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

dokładnie bo jak teraz nie ruszymy to juz nigdy sie nie uda
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Ok jak najbardziej popieram, jeśli my wymiękniemy to nowi się też nie będą zgłaszać. Nie będzie też tak tragicznie finansowo na początek bo na październik kupujemy 3 wejścia zamiast czterech, co nie? A w listopadzie liczymy na uciekinierów z otwartych boisk.
kierek28
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ok Panowie...news z przed chwili :) Amy na tą chwilę 10 osób chętnych!!!!!Tak więc w niedziele robimy zbiórkę kasy - parking przy polo w godz 19-20..Szczegółowe informacje podeśle na e-maile prywatne...TAK WIĘC ZACZYNAMY OD WTORKU!!!!Osoby które się zadeklarowały mają info na skrzynkach e-mail!!!
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

witam

nie zdążyłem wobec czego wysłałem maila w tej sprawie
kierek28
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Witam Panowie,
na jutro na godz 11 jestem umówiony z Dyrektorem na finalizację wynajmu hali. Tak więc jutro zaczynamy od 19:30...warto być chwilę wcześniej aby się przebrać, rozgrzać. Na tą chwilę mam zabraną gotówkę od 9 osób...wygląda na to, że będzie nas 13 osób :)
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

dobra robota
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

kupiłem dzisiaj pikę doi gry na hale także będzie czym grać nie mniej jednak myślę ze jak ktoś jeszcze ma to może wziąć bo przyda się przy rozgrzewce
ODPOWIEDZ