Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ścieżka rowerowa do Rewy

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

o super!!!
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Z wyrażaniem radości poczekajmy do ostatecznych decyzji.
Szkoda, że to tylko 50 km, tak na jedną wycieczkę. Ale dobre i to.
Czy ktoś wie, gdzie można zobaczyć mapkę z projektowaną trasą ?
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Lepiej się zbyt mocno nie nastawiać, ale jeśli coś takiego naprawdę powstanie to super :)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Na basen czekamy od 15 lat. Jak zbudują ścieżkę to będziemy się cieszyć.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

mnie tam już sama informacja cieszy;) a jak wykonają to bede wniebowzięty;)
Ryś
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Mam nadzieję, że ścieżka powstanie w 2008 roku a nie w 2020.
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ja na Rewę jeżdzę rowerem z Redy i nie jest tak najgorzej. Nie mówię że nie przydałaby się nowa nawierzchnia, ale nie jest aż tak tragicznie, na początek przydałoby się chociaż konkretne oznakowanie żeby łatwiej trafić, bo za pierwszym razem trochę kółka zataczałem. ;-)
Pozdrawiam
Jacek
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ja na Rewę też mam już trasę;) aczkolwiek jakby poprawili jakośc nawierzchni to by sie lepiej i szybciej jechalo;)
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

No oczywiście, tak jak podkreślałem nawierzchnia do poprawy ale nie liczmy na to tak szybko, na początek chociaż oznakowanie aby ludzie nie błądzili po rezerwacie Beka, bo z takimi się spotkałem. Nie wspomnę już o oświetleniu całej ścieżki, to dopiero była by atrakcja :-)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

My niektórych dróg nie mamy podświetlonych, samych dróg brakuje;p a podświetlenie ścieżki rowerowej toż to istna abstrakcja:):D aczkolwiek fajnie by było;)
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

No wiem że abstrakcja, ale pomażyć można :-) Może kiedyś z rządzących ktoś to przeczyta i wpadnie mu do główki że mogłoby tak być. A tak na marginesie czadowo by było bo można by było długo posiedzieć na morzem i po zmroku wracać, bo nie wiem jak się mają przepisy drogowe do ścieżki rowerowej, bo chętnie bym tam w Rewie piwko wypił i dopiero wracał :-)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Oj i w stanie upojenia alkoholowego jechać rowerem:?: toż to sie nie godzi jeśli masz prawo jazdy to mogliby Ci je zabrać(ponoć nasza Policja jest w tym dobra, odbieranie praw jazdy po piwku rowerzystom) w zależności od liczby wypitych piw, chyba, że byś prowadził/pchał rower co z Rewy do Redy by Ci trochę zajęło:)
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

:-) No z Tego co się orientuje to nie muszę okazywać Prawa Jazdy. Po drugie zadałem tylko pytanie jak to się ma do ścieżek rowerowych, bo to jednak nie droga uczęszczana przez pojazdy mechaniczne. Nie powiedziałem też jadę rowerem pod wpływem upojenia, zresztą po jednym piwku to nie upojenie alkoholwe, nie przesadzaj Artur. Tak tylko sobie myslałem że jak by nie było przeciwskazań to po takiej trasie jedno piwko byłoby wskazane :-) a Ty mnie tu normalnie jak alkoholika :-) "Upojenie alkoholowe " :-) Straszne....
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

No to tam sie normalnie wg prawa nazywa jakoś po swojemu:P ale wiem bo to ostatnio mialem na testach na prawku:) Ale jak tam sie ma powyżej chyba 0.2 promila to można zabrać prawko (jeśli je masz) koleś Nam własnie mówił na wykładach, że to nie ważne że jedziesz rowerem, jak masz prawko i ileś tam alko we krwi to możesz nawet stracić prawko. Na ścieżkach rowerowych chyba są te same przepisy ruchu drogowego;)
Oj oczywiscie, nie robie z Ciebie alkoholika -> rozpratrujemy tylko rózne sytuacje;)
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

To sie chyba nazywa stan po spozyciu napoju alkoholowego. Myślę, ze jedno piwo by nie zaszkodziło, ale po co kusić policje i pecha (licho nie spi)
ODPOWIEDZ