SportSiłownia w Aquacentrum

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Lider Forumowicz
Gdynia/Reda

Lider Forumowicz
Post7 gru 2017, o 18:15

Czy ktoś z Was korzysta(ł) może z siłowni Aquacentrum i mógłby się podzielić opinią? Na ich stronie niewiele jest informacji i zdjęć. Nie bardzo też się orientuję, czy tam są tylko zajęcia organizowane i grupowe czy można po prostu wejść i indywidualnie korzystać ze sprzętu?
Lider Forumowicz
Gdynia / Reda

Lider Forumowicz
Post7 gru 2017, o 18:23

wchodzisz na stronę aquaparku, czy na stronę Aqua fit & squash - http://fit.aquaparkreda.pl/

Na stronie dedykowanej siłowni jest opis każdej sali, są zdjęcia i plan zajęć :)
Lider Forumowicz
Gdynia/Reda

Lider Forumowicz
Post7 gru 2017, o 18:33

To ja chyba ślepa jestem, bo niczego takiego nie mogę znaleźć ;) Znalazłam cennik, grafik zajęć i dosłownie kilka fotek. No chyba, że właśnie tylko to jest i nic więcej.
Bardziej mi jednak chodziło o opinie użytkowników :) Opis przyrządów, jaka jest tam atmosfera, czy jest tłok czy raczej luźno - tak ogólnie, jakie wrażenia i czy warto chodzić.
Wygadany Lider
Reda

Wygadany Lider
Post8 gru 2017, o 12:04

Ja wpadam wieczorami. Ludzi jest sporo, ale tłoku nie ma. Nie wiem jak o innych porach dnia. Sprzętów jest sporo i są dobrej jakości, więc na pewno coś znajdziesz dla siebie ;)

Powrót do Sport