Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Mecze piłkarskie forumowiczów e-reda.pl

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Mówiłam, że tak bedzie :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

ja tez moge byc fotomakerem;) ;P
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

dziewczyny też mogą się włączyć do gry czy mamy robić za pomponiary ? ;)
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Jasne że moga:) Ja bym proponowal pogadac z Kaznodzieją moze podal by kilka terminow wolnych i byśmy cos wybrali. Ja proponuje niedziele do południa, czyli do godziny 13 - sadze ze wiekszosc z nas bedzie miala czas.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

W sumie bardziej to myślałem o stałym graniu, powiedzmy co tydzień dwa. Ale turniej też może być.
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Gajos ja tez własnie myslalem o stalym graniu, aby wpisac sie w grafik u Kaznodzieji. Z doświadczenia wiem, iż najwięcej czasu ma sie w niedziele do poludnia albo w sobote kolo 16. Podejrzewam, iz w tygodniu wieczorami wszystko jest zarezerwowane.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Rafik26 pisze:Gajos ja tez własnie myslalem o stalym graniu, aby wpisac sie w grafik u Kaznodzieji. Z doświadczenia wiem, iż najwięcej czasu ma sie w niedziele do poludnia albo w sobote kolo 16. Podejrzewam, iz w tygodniu wieczorami wszystko jest zarezerwowane.
Z tego co pamietam kaznodzieja7 zapewniał, że to boiska dla każdego i każdy może tam wejść kiedy chce.. No, ale ja wiedziałam, ze będzie troche inaczej.. Podobnie będzie pewnie z boiskiem przy Ceynowy. większość czasu to będą wykupione zajęcia lub zajęcia szkół
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Zanim powstanie boisko na Ceynowy minie jeszcze trochę czasu. Ale mamy jeszcze boisko przy Gimnazjum.
kaznodzieja7
Forumowicz
48 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Hej!
2 kwestie: nie wszystko w Redzie zalezy ode mnie.
Co do Orlika, to w weekendy można na spokoju pograć- terminy zajęć są na stronie. Różne zajęcia są po to, że jesli ktos nie ma mozliwosci zorganizowania wiekszej grupy na dane zajęcia, to my mu w tym pomagamy dając konkretne godziny. O zajęciach na Orliku na www.moksir.reda.pl w dziale "aktualnosci".
Co do grania w tygodniu, to grafik uzytkowania jest na Orliku w gablotce, umieszczę go też na dniach na stronie.
Dzis na przyklad od godz. 18.00 boisko stało puste, dwóch chlopakow chwilkę pograło.


Co do meczu Forumowiczów, to świetny pomysł i pomogę Wam go zorganizować. Jak nie teraz to.. na Dni Redy:) Jak? Mamy do wypełnienia ponad 6 godzin na gry i zabawy. Mając taki plac, już wiem że 1,5 godziny wygospodarujemy dla forumowiczów e-reda na Orliku. Oczywiscie w tym czasie na kortach bedzie turniej, na Głównym będą konkursy i m.in Trójmecz redzkich drużyn, na tartanowym turniej siatkarski, a pomiędzy Hotelem a Orlikiem na placu wygospodaruje się coś dla dzieci, bedzie tez "mały catering".
Warunek dla Forumowiczów: admin zbiera ekipę i listę osób podaje mi do końća kwietnia.
Jak się uda, ufunduję dodatkowo puchar dla zwycięzkiej drużyny i wyróżnimy.. najlepszego kibica meczu;)
Relację i zdjęcia z meczu, skład itd umieszcze potem w relacji z Dni Redy na www.moksir.reda.pl żeby nie było żadnych watpliwości. Więc mam nadzieję, że mobilizacja już jest, w oczach błysk, a w nogach dynamit już się podpala;D!

W sprawie Dni Redy bede mogl wiecej napisac w przyszłym tygodniu bo wiekszym zebraniu.
Wiem natomiast, ze bedzie mnostwo turniejów w roznych dyscyplinach sportowych, konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych, i .. zobaczymy co jeszcze. Mam nadzieję, że ten pomysł uda mi się przeforsować.
Nie oczekujcie gwiazd estrady polskiej, że trafimy w gusta KAŻDEGO;)
Wiem już, że niezadowoleni będą zawsze i wszędzie i akurat tym już się nie przejmuję.

Ze sportowym pozdrowieniem!
K
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Jak będę mógł to chętnie, choć ostatnio po 15 min na łyżwach z moją córką plułem płucami przez 2 dni. Jednak niedzielę przed południem mam zarezerwowaną dla rodziny.
kaznodzieja7
Forumowicz
48 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

a co do rezerwacji jakos na dniach, to ustalcie termin i dzoncie od pon do pią 8-16 na 58-678-58-02 i pytajcie o ..mnie;) nie bedzie zadnych problemow z rezerwacją wiec nie pisac rzeczy w stylu:
"a moze to płatne jest?" -nie jest!
"eee, napewno sie nie uda" -uda, musicie mi tylko podac termin i sie zebrac kurde!;D

mozecie też przyjsc ot tak, z bomby-ale wtedy jest ryzyko, ze ilus tam chlopakow bedzie grało juz i co, hę? :) no chyba ze z nimi bedziecie chcieli sobie pograc, a Dorma stanie na bramce;D
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

A jak z możliwością rezerwacji na stałe?? Są jakieś wolne terminy w weekendy?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

kaznodzieja7 pisze:
mozecie też przyjsc ot tak, z bomby-ale wtedy jest ryzyko, ze ilus tam chlopakow bedzie grało juz i co, hę? :) no chyba ze z nimi bedziecie chcieli sobie pograc, a Dorma stanie na bramce;D
a co chcesz mnie odstrzelić?;)

Mnie interesuje raczej kosz i raczej dowiem się kiedy są zajęcia na Orliku i wtedy w terminach wolnych będę przychodziła.. albo też na chybił trafił.. Z doświadczenia wiemy, że jak tylkozrobi się cieplej to wieczorami marne szanse aby się dopchać.. No, ale kto pierwszy ten lepszy
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Super by było jakby Kaznodzieja znalazł nam miejsce w weekend w rozsądnych godzinach. Natomiast czemu nie mielibyśmy wystawic drużyny podczas Dni Redy jako forumowicze. Mam nadzieje, iz do tego czasu bedzie nam dane spotkać sie na boisku kilka razy.
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

moze najpierw ustalmy termin pierwszego spotkania zeby sie w koncu odbył jakis meczyk / najtrudniejszy pierszy krok/ a dalej to sie juz umówimy na miejscu i wtedy bedzie mozna sie ustawiać na dalsze spotkania "dni redy itd kto jaki termin proponuje??
ODPOWIEDZ