Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Lodowisko w Redzie

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

prawdopodobnie będzie czynne do 20tej.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

jurek87 pisze:Witam wszystkich, bo to mój pierwszy post na tym forum. Miło mi oznajmić, że na lodowisku (przynajmniej dzisiaj) miłe zmiany. Przy wejściu na lodowisko (tam gdzie zęby mieliśmy stracić) stał dzisiaj Pan w kurtce Ochrona MOKSiR i pilnował, żeby była zamknięta a przy co jakiś czas przejeżdżał szuflą do odśnierzania lodowisko przy bandach. A kolejna nowość to właśnie po lodowisku jeździ maszyna do regeneracji lodu:)
potwierdzam,widziałam maszynę rano i widziałam pana,który odśnieżał.I muzyka się zmieniła,taka dla wszystkich ,a nie rap na cały regulator :lol:
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Ale godzina zamknięcia niech zostanie jak obecnie. 20-sta to trochę za wcześnie aby zamykać.
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Chcą zmienić na 20, o ile już nie zmienili
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

redzianka pisze:
jurek87 pisze:Witam wszystkich, bo to mój pierwszy post na tym forum. Miło mi oznajmić, że na lodowisku (przynajmniej dzisiaj) miłe zmiany. Przy wejściu na lodowisko (tam gdzie zęby mieliśmy stracić) stał dzisiaj Pan w kurtce Ochrona MOKSiR i pilnował, żeby była zamknięta a przy co jakiś czas przejeżdżał szuflą do odśnierzania lodowisko przy bandach. A kolejna nowość to właśnie po lodowisku jeździ maszyna do regeneracji lodu:)
potwierdzam,widziałam maszynę rano i widziałam pana,który odśnieżał.I muzyka się zmieniła,taka dla wszystkich ,a nie rap na cały regulator :lol:
Muzyka akurat była fana. Każy ma inny gust..
A co do zamykania to może rzeczywiście za wcześnie, ale spodziewałam sie tego. Normalka w Redzie. Widocznie za długo im juz bylo pilnować :)
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Patrząc na to o której piszesz posta - faktycznie WCZEŚNIE zazamykają!
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze:
Muzyka akurat była fana. Każy ma inny gust..
A co do zamykania to może rzeczywiście za wcześnie, ale spodziewałam sie tego. Normalka w Redzie. Widocznie za długo im juz bylo pilnować :)
ja nie napisałam,że rap jest zły,ale jeżdżą tam, różni ludzie i muzyka też powinna być różna.A były wieczory ,że leciał tylko rap i to na całą Redę.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

ale generalnie - rap jest zły.
Przynajmniej do jeżdżenia figurowego na łyżwach :-)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Rap nie jest zły, szczególnie do upadków.
Bum, bum, bum, bum ... i upadek i U Can't Touch This :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Podmiejski pisze::-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Patrząc na to o której piszesz posta - faktycznie WCZEŚNIE zazamykają!
No widzisz.. Każdy ma swoje pory.. Dla mnie to ty wcześnie wstajesz jak na sobotę :D
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Artur75 pisze:Rap nie jest zły, szczególnie do upadków.
Bum, bum, bum, bum ... i upadek i U Can't Touch This :)


:lol:
ale ogólnie widać pozytywne zmiany,zaczęli dbać o lód i porządek.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

hehe

Dzisiaj było oficjalne otwarcie lodowiska, więc może dlatego zaczeli dbać o lód :P

http://reda.naszemiasto.pl/artykul/gale ... 958b,1,3,2
Otwarcie nowego orlikowego lodowiska z udziałem wojewody pomorskiego w Redzie

W poniedziałek w samo południe odbyło się otwarcie nowego lodowiska w Redzie, które powstało w ramach rządowego programu Biały Orlik. Mieści się ono przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji. Oficjalnego otwarcia dokonał m.in. wojewoda pomorski, Ryszard Stachurski.

- W Polsce jest dopiero 120 takich lodowisk, można więc powiedzieć, że Reda należy do czołówki w kraju w tym zakresie - chwalił wojewoda Stachurski.

- Oj, jesteśmy pod baczną obserwacją władzy, burmistrz jest u nas dwa razy dziennie, bo jeździ na łyżwach zawsze rano i wieczorem - żartuje Jerzy Conradi, dyrektor redzkiego MOKSiR.

Lodowisko czynne jest codziennie w godzinach 14 - 21. Możliwość wypożyczania łyżew od godziny 14 - 20.

Koszty:
wejście - bezpłatne
ostrzenie łyżew - 8zł
wypożyczenie łyżew - 5zł

Wszelkie pytania odnośnie funkcjonowania prosimy kierować do kierownika MOKSiR Zbigniewa Elwart pod numerem telefonu 662-089-911
jarecki92
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

no Lodowisko fajna sprawa można miło spędzić czas a widać że młodzież też się zainteresowała, a powiedzcie mi co sądzicie o takim jednym chłopcu co tak wchodzi raz na jakis czas i miedzy wszystkimi slalomem jeździ? ostatnio o mało nie poleciałem przez niego ale bardzo fajnie z boku wygląda jak jeździ
jarecki92
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

wręcz to sie wydaje jak by biegał po tym lodzie
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Co sądzimy o tym chłopcu ,hhehe?fajne pytanie...sądzę ,że fajnie jeżdzi ;)
A tak na poważnie ,to chłopcy którzy dobrze jeżdżą a jest ich kilku,stałych bywalców,bardziej panują nad swoją jazdą i przez to są praktycznie nieszkodliwi.Bardziej obawiam się dzieciaków i takich co się dopiero uczą, bo ci to nigdy nie wiadomo co wywiną...są "nieobliczalni" ;P
ODPOWIEDZ