Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Rozgrywki piłki halowej_szukam chętnych

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

kierek28 pisze:Panowie..w weekend musimy zrobić zbiórkę pieniędzy....Proponuje niech zgłosi się jeszcze jedna osoba, która mi w tym pomoże...Ja tu jestem świeży..tak, że niech to może będzie osoba z długim stażem na forum.
myślę ze najwygodniej jakbyś podał dane do przelewu
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Tak z innej beczki: czy któryś z panów dysponuje piłką do gry w hali?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Może ogólniej czy będziemy mieli piłkę a jeśli tak to ile.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

ja mogę załatwić
kierek28
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Panowie...moja propozycja...podsyłajcie mi proszę na adres e-mail potwierdzenie udziału oraz czy w najbliższą niedzielę w godz 19-20 będziecie wstanie dostarczyć pieniążki (np na parking przy Polo). Michał, czy napisałeś na priv do Harego w celu dogadania się z nim na podział kosztów i tygodni 2/2??? Panowie...załatwiłem halę, jest wszystko ugadane także możemy zaczynać od najbliższego wtorku. W poniedziałek pewnie będę musiał podpisać jakąś umowę z dyrektorem i wpłacić gotówkę. Także proszę abyście się zprężyli...O to mój e-mail: rafal_kernstein@interia.eu
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

ok niedziela 19.00 pasuje, podaj jeszcze jakiś znak rozpoznawczy
Awatar użytkownika
dracul
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Witam wszystkich.
Proponuję aby wszyscy "grupowicze" podesłali do Pana Rafała na adres rafal_kernstein@interia.eu kontakty email do siebie oraz nr telefonów do
stworzenia szybkiego linku. Pan Rafał przekaże te dane wszystkim z grupy
i dzięki temu będziemy mogli się maksymalnie dobrze i szybko skontaktować.

POzdrawiam
drac
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Jeśli wszyscy mają fb można by pomyśleć nad grupą. Będzie nam się łatwiej i szybciej kontaktowało.
kierek28
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Odebrałem e-maile...Na tą chwilę razem ze mną jest 6 osób...czekam na resztę...Odnośnie osób, które nie będą mogły być w niedziele..podeśle nr konta...Panowie, będzie mi zależało aby pod umową podpisał się każdy z nas...w razie czego żebym to nie tylko ja ręczył głową za halę ;) ale to już załatwimy we wtorek. Od razu taka moja propozycja..jak macie Panowie możliwość proszę niech każdy zabierze ze sobą dwa kolory koszulek...np białe + czarną lub jakiś ciemniejszy kolor...będzie nam łatwiej na początku grać..i zagrywać do swoich ;)
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Ok, pogadamy jak się spotkamy. Rozumiem obawy przed podpisywaniem w ciemno umów w imieniu obcych ludzi - sam kiedyś spisałem na siebie i to nie z nieznajomymi i trochę mnie to kosztowało. Nabyłem natomiast doświadczenie żeby za wiele nie podpisywać.
Nie mam fb za to mam już jakąś tam piłkę a może znajdę i dwie, to już coś :).
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Gajos pisze:Jeśli wszyscy mają fb można by pomyśleć nad grupą. Będzie nam się łatwiej i szybciej kontaktowało.
to moze wszyscy usunmy profile z forum i przejdzmy do FB ? co za problem pisac na forum e-reda?zaden
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

mezo pisze:
Gajos pisze:Jeśli wszyscy mają fb można by pomyśleć nad grupą. Będzie nam się łatwiej i szybciej kontaktowało.
to moze wszyscy usunmy profile z forum i przejdzmy do FB ? co za problem pisac na forum e-reda?zaden
Tym bardziej, że FB wyłączył powiadomienia z grupy, a tutaj można włączyć opcję "śledź odpowiedzi w tym temacie" - opcja dostępna pod wątkiem.
Awatar użytkownika
dracul
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Popieram FB
drac
kierek28
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Panowie..nie róbmy problemu tam gdzie go niema :) Proponuje pozostać tutaj..osobiście nie mam konta na FB i szczerze powiedziawszy nie mam ochoty zakładać...NA dzień dzisiejszy, razem ze mną mamy 8 osób. Czekam na kolejne zgłoszenia. Oczywiście jezeli będzie nas więcej niż 10 osób koszt dla jednej osoby również spadnie :) Pięknie by było gdybyśmy uzbierali grupę 12 osób :)
kierek28
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Panowie...na tą chwilę mamy tylko 8 osób chętnych...przy takiej liczbie osób chyba nie wyjdzie nam wynajęcie hali...potrzebujemy min 10 osób....czy wszyscy chętni wysłali już do mnie e-mail??!!
ODPOWIEDZ