Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Orlęta Reda - sezon 2009/2010

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
king2
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Byłem na meczu i muszę przyznać, że Orlęta dały z siebie wszystko, gratuluje.
elkodabu
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

czyli co king2, mogą chłopaki awansować, czy nie pozwalasz?
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Od razu widać king2 że nie znasz się na piłce. Nie twierdzę, że ja się znam ale co byś napisał gdyby Reda przegrała? A przecież mogło tak być, Przodkowo miało kilka sytuacji. Napisałbyś wtedy że nie dawali z siebie wszystkiego, tak jak po meczu z Dzierzgoniem? Uważasz, że w innych meczach chłopacy opieprzali się? Pisałem już wcześniej, szkoda że w Redzie kibice są z drużyną jak Orlęta wygrywają, jak jest gorzej to od razu słychać głosy krytyki, głupie docinki i kretyńskie komentarze. Wg mnie jeśli ktoś jest prawdziwym kibicem to jest z drużyną na dobre i na złe!
Majas
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Co Ty gadasz za bzdury. Nie wiem czy pamiętasz czasy III ligi kiedy to przegrywaliśmy każdy mecz, a byliśmy zawsze i zaliczaliśmy też wyjazdy. Zawsze możesz wstąpić do młyna w niedziele i śpiewać z nami nikt nie zabrania.
Orlęta Reda !
king2
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Oj king! podpadłeś. Teraz ładnie przeproś kibiców i obiecaj poprawę. P.S. Czekam na Lechię - prawdziwy sprawdzian. :D
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Jestem na meczach, słyszę komentarze i wiem swoje. Oczywiście generalizuję, na pewno jest grupa osób, która zawsze trzyma stronę drużyny. Szkoda tylko że tak wiele osób przypomina Ciebie king2 - chorągiewkę.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Każdy ma prawo mieć własne zdanie.Zaślepienie do niczego nie doprowadza.Piłkarze grają za nasze pieniądze i nie powinni tego lekceważyć .Jak grają zle to należy krytykować. Jak dobrze to pochwalić.
Majas
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Orlęta Reda !
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Piłkarze grają za nasze pieniądze? Łoł to jesteś sponsorem drużyny? Mało która drużyna w Polsce opiera swoją działalność o wpływy z biletów. Kasa z biletów nie pokrywa nawet kosztów organizacji meczu i tak jest prawie wszędzie. Prawdziwi kibice są z drużyną na dobre i na złe a to o czym pisze king2 i kowalski to zachowanie frustratów i ludzi, którzy sami nic nie potrafią osiągnąć natomiast najlepsi są w krytyce i szyderstwie. Po co przychodzisz na mecz, żeby soją gadką obnażać słabość chłopaków? Wyjdź na boisko i pokaż jaki jesteś mistrz.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

King Ty nie wiesz co piszesz.Krytyka też musi być .Ty pewnie potrafisz tylko obrażać ludzi.Jeśli ktoś bierze pieniądze to musi dać z siebie wszystko.Napewno nie grają za darmo.Kibice są od kibicowania ale też od gwizdania kiedy grają zle.Zaślepieni kibice tak jak Ty to zli kibice i oni najbardziej szkodzą klubowi.Dlatego tak mało ludzi przychodzi w Polsce na mecze.
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Nie krytykuj skoro sam jesteś jeszcze większym biedakiem. A jak wydaje Ci się, że nie jesteś słaby to pokaż jaki jesteś super. Krytykować i niszczyć każdy potrafi. Zapytaj się zawodników jakich wolą kibiców, takich na których mogą liczyć nawet w ciężkich chwilach czy takich którzy czekają tylko na wpadkę żeby mogli dowartościować się szyderstwem? Krytyka jak najbardziej ale nie w trakcie meczu, kiedy piłka w grze, kiedy nie wszystko stracone. Ostatnio byłem na meczu w Kwidzynie, nie słyszałem ani jednego gwizdu kibiców mimo, że 80% meczu toczyło się na połowie Rodła, mimo, że Orlęta utrzymywały się przy piłce dwa razy dłużej. A teraz wyobraźmy sobie mecz z lechią gdzie przyjezdni mogą mieć przewagę na boisku. Oczywiście staniesz w pierwszym rzędzie i będziesz pokazywał swoje niezadowolenie z tego, że Orlęta nie grają, nie walczą, że im coś się nie udaje a zarabiają taką wielką kasę...
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Widocznie różnimy się w pojęciu beztronny kibic.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ludzie wyluzujcie trochę.
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

king! nie zapominaj o grantach z UM a to są pieniądze co by nie było z naszych podatków.
A tak poza tym to życzę klubowi jak najlepiej i szkoda że tak mało kibiców przychodzi na mecze.
A takie piękne mamy trybuny.
king2
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Oj King! Ty chyba masz jakieś problemy z osobowością, grzejesz się jak młody a jedyne słowa jakie znasz to biedak i ogórek. Połóż się po szkole czy po pracy, nie wiem na jakim jesteś etapie, weź 2 głębokie wdechy, uśmiechnij się i idź dalej przez życie a nie ciągle narzekasz. Podrawiam
Zablokowany