Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Orlęta Reda - sezon 2009/2010

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Orlęta Reda 2-0 Bytowia II Bytów jesteśmy w 1/8 i gramy z Gryfem Wejherowo ;)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Gratulacje dla chłopaków.
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Gratulacje, natomiast obecnie nie puchar jest najważniejszy
king2
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Jak to puchar nie jest najważniejszy?? Chyba nie macie pojęcia ile to korzyści płynie z tego tytułu!!! Najprostszy przykład to drużyna bytovi! Wiele pozytywnych czynników za tym idzie: Reklama miasta, zawodników itp. Trzeba się skupić na lidze ale nie można odpuścić pucharu, no chyba, że ktoś się uważa za "piłkarza" i nie ma siły dać z siebie wszystkiego w dodatkowym meczu...
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Bardzo dobry przykład! Rzuć szybko okiem tabelę III ligi gdzie (na jakim miejscu) znajduje się obecnie drużyna Bytovii.
king2
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Proszę Cię... Czasami warto jest zaryzykować i osiągnąć coś więcej, w tym szarym życiu, niż tylko zwycięstwo na własnym podwórku.
elkodabu
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

czyli wszystko byle nie awansować?
king2
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Awans jest już raczej pewny bo nie wierze żeby piłkarze Redy dali go sobie wydrzeć, po tym co zobaczyłem w meczu z Skarszewami, chodzi o to żeby spróbować zawalczyć o coś więcej i mieć dodatkową radość, czerpać więcej przyjemności z tego co się robi póki jest ku temu okazja.
king2
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Po tym co dzisiaj widziałem: " Skupcie się na lidze".....
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Do końca ligi zostało jeszcze ponad 10 kolejek i nie można powiedzieć że awans jest pewny. A Ty king2 jesteś taki cwany... wyładowujesz swoje mądrości na forum a nawet nicka oryginalnego nie potrafiłeś wymyśleć, krytykować każdy potrafi. A sam trenujesz piłkę czy inny sport? Osiągnąłeś coś choćby niewielkiego oprócz głupich komentarzy na forum? Spójrzmy na to w ten sposób: 4 mecze, 3 zwycięstwa 1 remis... to źle? Orlęta Reda to nie Real Madryt, zejdźcie na ziemię, nie będą wygrywać za każdym razem po 3:0 lepiej pomóżcie chłopakom. Kibice innych drużyn po porażce potrafią powiedzieć "nic się nie stało". Tylko w Redzie jest tak, że jak drużyna wygrywa to jest fajnie a jak jest gorzej to wokoło słychać śmiechy i szyderstwo.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

patrząc jednak na wynik to po 1 dniowej przerwie nie jest źle ;) a Powiśle też ostatnio gra dobrze
king2
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Nie uprawiam żadnego sportu ale uważam, że jeżeli coś się robi to powinno się to wykonywać z pasją u was tego nie widać, przynajmniej w ostatnim meczu. A za darmo też pewnie nie gracie. Gdybym ja dostał taką szansę gry w czwartej lidze to bym trawę gryzł i dawał z siebie w każdym meczu 100%.
elkodabu
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

a uważasz, że chłopaki trawy nie gryźli ?
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

king2 pisze:Nie uprawiam żadnego sportu ale uważam, że jeżeli coś się robi to powinno się to wykonywać z pasją u was tego nie widać, przynajmniej w ostatnim meczu. A za darmo też pewnie nie gracie. Gdybym ja dostał taką szansę gry w czwartej lidze to bym trawę gryzł i dawał z siebie w każdym meczu 100%.
Skoro nigdy nie grałeś, tak więc nie nie wiesz jak to jest. Powiśle ogórkiem w tej lidze nie jest, tak więc wiadomo było,że będzie cięzka przeprawa - historia spotkań to potwierdza. Podejrzewam, że 80-90% składu zagrało w środę z Bytovią. Inaczej byś pisał, jakby Robert wykorzystał jedną z sytuacji. W obecnej sytuacji ten remis jest ok. Piłkarze napewno chcieli ten mecz wygrać, ale jesli sie nie udało to szkoda. Napewno ty byś trawę gryzł... za 250-300zł. Pamiętaj, że IV liga jest ligą amatorską, gdzie większośc chłopaków pracuje codziennie - jedynie może z 2-4 ma jakies większe stypendia. W razie jakieś przewlekłej kontuzji maja przechlapane. Ja chodzę na mecze Orląt od A-klasy, czyli ponad 15 lat tak więc niezła historia - pamiętam takich piłkarzy jak "przedszkolak czy też briwka". A na temat taktyki i innych rzeczy chętnie porazmawia
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię..
Dodam tylko, że najlepsza drużyna jaką jest Barcelona w środę w meczu z Interem wymieniła blisko 500podań a Inter 67 i co?? I nic z tego nie wyszło.

P.s.
Pltoki chodzą, iż nowym sponsorem będzie firma developerska Wasko...
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

king2 pisze:Nie uprawiam żadnego sportu ale uważam, że jeżeli coś się robi to powinno się to wykonywać z pasją u was tego nie widać, przynajmniej w ostatnim meczu. A za darmo też pewnie nie gracie. Gdybym ja dostał taką szansę gry w czwartej lidze to bym trawę gryzł i dawał z siebie w każdym meczu 100%.
A czy ktoś broni Tobie chłopcze żebyś otrzymał taką szansę? Idź na trening i udowodnij, że masz jaja skoro uważasz że zawodnicy ich nie mają. Aaa tylko to wymagałoby poświęcenia czasu na treningi, dania z siebie czegoś więcej niż tylko pisania głupot na forum. W gębie to jesteś mocny ale gdybyś miał trochę pobiegać, spocić się, poćwiczyć na siłowni to już nie byłbyś taki twardziel. Zacznij z niższego poziomu, nie od IV ligi, w Redzie są drużyny grające niżej, idź tam na trening i sprawdź się. A później oceniaj innych.
Zablokowany