Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Orlęta Reda - sezon 2009/2010

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Tak też zrobię bo widzę że nikogo tu nie przekonam żeby pomagali a nie przeszkadzali. Jak mówiłem krytykować jest najłatwiej
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Cieszę się, że naszej drużynie się powodzi. Chętnie zajrzałbym na mecz (tak jak to kiedyś bywało). Teraz niestety, jako tatuś nie mogę wybrać się tam z dzieckiem, bo nie znajdę choćby jednego miejsca na stadionie, gdzie do uszu dziecka nie dotrą wulgaryzmy. Cóż, takie to już miejsce i tyle, a piszę to w odpowiedzi na wyrażany wcześniej żal, że mało kibiców na pięknych trybunach ......
elkodabu
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Co do tej krytyki zgadzam się z kingiem!, w końcu piłkarze na każdym meczu zostawiają całe zdrowie, dlatego też powinniśmy ich wspierać. Co innego gdyby oddawali mecze bez walki, czego jednak nie zaobserwowałem. To tylko IV liga, każdy gra tutaj z pasji i dla przyjemności, więc wydaje mi się, że w takim wypadku nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Niestety dziś nasi przegrali z outsiderem.

Orlęta Reda 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
king2
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Szkoda, nie powiem, Reda grała bardzo dobry mecz lecz niestety nie wykorzystała sytuacji do zdobycia bramki. Szkoda mi tego młodego bramkarza bo chyba był to jego pierwszy mecz i od razu taka wtopa. Dlaczego nie grał ten młody, wysoki, czarny ze środka pomocy?? Kontuzja?? Pozdrawiam kibiców i piłkarzy.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Szczególnie 2 bramka była pechowa. Miejmy nadzieję, że więcej wpadek w tym sezonie już nie będzie.
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Pierwsza porażka od 12 września 2009... Szkoda ale taka bywa piłka
king2
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Ja pier... i po pucharze, jaka bieda!!!
a w niedzielę Lechia....
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

king2 pisze:Ja pier... i po pucharze, jaka bieda!!!
a w niedzielę Lechia....
King2 uspokój się gościu i przestań pisać w taki sposób jak dziecko 12-letnie. Czytam te Twoje posty i nie rozumiem.... Tam gdzie grają dobrze piszesz ze słabo, a gdzie graja słabo piszesz, że dobrze...

Co do meczu z Gryfem W-wo:
- my wystawiliśmy 5-6 zawodników, którzy nacodzień siedzą na ławce lub grają w juniorach; Gryf wyszedł najmocniejszym składem
- pierwsze 30min bardzo dobra gra naszych, dziwił się nawet prezes Gryfa
- poziom sędziowania marny
- co do karnego to mozna było gwizdnąć lub nie

Mecz z Trąbkami przegraliśmy, ponieważ poprostu zabrakło motywacji na ostatnią drużynę w tabeli. Niektórzy zapomnieli, iz zaszły tam powazne zmiany kadrowe i nie zdzwiłbym się jeśli Orzeł się utrzyma...

A z betoniarką pojedziemy... i to wysoko...
Ostatnio zmieniony |20 Maj 2010|, o 14:19 przez Rafik26, łącznie zmieniany 1 raz.
Majas
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Rafik jeśli on ma chociaż te 12 lat to jest dobrze ;]
Orlęta Reda !
king2
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

pidze, jak to mówi rafik26, co mi się podoba. Jak reda gra tak jakbym sobie tego życzył to ich pochwalę a jak grają jak ciołki to ich równam z ziemią. Nikt nie będzie mi mówił co mam pisać. POZDRO 600V P.S. LECHIA RULES!!!
elkodabu
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

a gdzie Ty tu widzisz 600V, że go pozdrawiasz?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

^^ Nazwy miast piszemy z dużej litery.
Baster
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

king2 pisze: P.S. LECHIA RULES!!!
Zapraszam na forum Lechii poziom intelektualny idealny dla ciebie.
http://lechia.gda.pl/forum/
king2
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Baster: bez komentarza... Nie znacie mnie a grzejecie się jak młodzi. Wystarczy, że ktoś napisze słowo LECHIA a od razu wszyscy udawadniają jak to są oddani Arce i ile by za nią dali a wiadomo, że 80% z was nie potrafiłaby się wstawić za swoim kumplem gdyby potrzebował pomocy tylko spier... gdzie popadnie. Pozdrawiam

Nazwy klubów też piszemy z dużej litery.
Zablokowany