Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Orlęta Reda - sezon 2009/2010

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
kibic
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

od 40 lat jestem kibicem piłki nożnej - wielu drużyn. Już we wcześniejszych postach zawarłem że w orlętach zarząd jest za czasów Gierka, zero perspektyw na przyszłośc, zero marketingu, zero pozyskiwania sponsorów, w 100% utrzymywany przez miasto. 3 liga wymaga pieniędzy i nie chodzi tu o stadion, bo to akurat jest ok. Tu chodzi o fakt że tymi biegaczami w 3 lidze wg mnie nie mamy szans a wątpie czy ktoś nowy za darmo przyjdzie grać-takie czasy w polskich ligach amatorskich.
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Od 40 lat jesteś kibicem? Czyli powinieneś dobrze znać kolegów za czasów Gierka. Skoro zdiagnozowałeś już problemy redzkiej piłki to idź krok dalej, zostań prezesem i pozyskuj sponsorów. Gadać i narzekać każdy potrafi. Zrób coś żeby było lepiej a nie 40 lat tylko wypłakujesz swoje żale i niespełnione ambicje.
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Orlęta w dniu dzisiejszym przegrały 1:2 z Czarnymi w Czarnym. Coś mi tu śmierdzi, iz zarząd robi wszystko abysmy nie awansowali... Gryf Tczew zremisował i mamy tylko 4 pkt przewagi...
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Kiepsko to zaczyna wyglądać.
elkodabu
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

ciekawa sprawa, mam nadzieję, że Gryf Tczew w nast. kolejce przegra w Gdańsku, a my wygramy z Koralem i awans będzie :) przeciwko wszystkim "chorągiewkom" z Redy ;)
king2
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Chwila, chwila. Wczoraj napisałem swoje zdanie na temat sprzedawania meczów i mój post został usunięty. Coś mi tu śmierdzi i na pewno nie są to moje majtki.....:D
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

king2 pisze:Chwila, chwila. Wczoraj napisałem swoje zdanie na temat sprzedawania meczów i mój post został usunięty. Coś mi tu śmierdzi i na pewno nie są to moje majtki.....:D
No cóż, zapewne śmierdzi regulaminem forum ;) Jeśli kogoś oskarżamy, to prosimy o podanie dowodów i podpisanie się imieniem i nazwiskiem. Poza tym, dbajmy o wysoki poziom wypowiedzi, bez wulgaryzmów ;)
king2
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Przepraszam i dzięki za sprostowanie P.S. Jeszcze się nie zdarzyło żebym użył jakiegokolwiek wulgaryzmu. :D (w woli przyopomnienia)
elkodabu
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

mówi się gwoli przypomnienia kolego najmądrzejszy :)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

elkodabu pisze:mówi się gwoli przypomnienia kolego najmądrzejszy :)
A ten post chyba też nie wnosi zbyt wiele do sprawy ;)

Mam propozycję - jak już dyskutujemy o sporcie, to dyskutujmy w taki sposób, jaki sport chcielibyśmy oglądać, czyli na wysokim poziomie :)
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Wreszcie ktoś porządek zrobił...
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

w sensie ?
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

W dzisiejszym meczu Orlęta pokonały zespól Koralu Dębnica 5:1 po bramkach: Radka Styna - 3 oraz Marcina Królika - 2. Być może już jutro będziemy świętować awans do III ligi - Lechia musi wygrać z Gryfem.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Awansują 2 zespoły? Nie jest tak, że drugi gra w barażach?
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Gajos pisze:Awansują 2 zespoły? Nie jest tak, że drugi gra w barażach?
Awansują dwa zespoły. W IV lidze nie ma baraży.
Zablokowany