Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kursy tańca w Redzie

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

A Ty oczywiście nie oceniasz ludzi przez pryzmat wyglądu(patrzysz na kogoś i widzisz u niego tą niebiańską dobroć emanującą z jego pięknej duszy). Każdy ocenia ludzi przez pryzmat wyglądu(więc takie staranie się być świętszym od papieża mnie bawi).
Każdy ocenia kogoś przez jakiś pryzmat, a Ty pewnie widząc mega grubego faceta myślisz sobie" niezłe ciacho i na pewno z takim pięknym wnętrzem" . Sama sobie odpowiedz na to pytanie.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Z tańcami nic nie wyjdzie. Nie znajdę kursu w sobotę przed południem. Obdzwoniłem wszystkie szkoły w okolicy. W zwiazku z tym pomyślałem, że zamiennie poślę dzieciaki na lekcje języków obcych. Może znacie korepetytorkę z języka angielskiego lub niemieckiego, która warta jest polecenia?
Warunkiem jest aby zajęcia odbywały się w sobotę pomiędzy godziną 11.00 a 14.00. Tylko wtedy mamy czas. Może być u mnie lub u nauczycielki.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

drhacken pisze:A Ty oczywiście nie oceniasz ludzi przez pryzmat wyglądu
Wyobraź sobie, że nie. Niewiarygodne, prawda? I nie ma to nic wspólnego z tym, że widząc grubego faceta myślę "ale ciacho". Bo nie myślę. Ale czy muszę? Czy ludzi ocenia się tylko i wyłącznie w kategoriach ciacho - nieciacho?
A wracając do tematu - zajęcia z tańca to nie konkursy piękności, więc Twoja uwaga na temat domniemanego wyglądu tańczących tam kobiet nie mających pary (których notabene nawet nie widziałeś!) to dno i 3 metry mułu. Więc nawet wygląd Cię już nie uratuje
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Wracając do tematu: KURS TAŃCA W REDZIE, czy ktoś kompetentny może podsumować dyskusję i podzielić się wiedzą, najlepiej popartą w praktyce, na temat organizowanych w Redzie kursów tańca? Oraz czy warto zaczynać w trakcie kursu, czy poczekać na początek nowego "semestru"
W podpisie
Zainteresowany Kołek taneczny.
Smigloo
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

@cinol100, ja chodzę do Salsa Kings. Zajęcia odbywają się w hotelu IBIS, od poniedziałku do czwartku. Jest dancehall i sexy dance, do tego fitness w formie Zumby, mają ruszyć jeszcze jedne nowe zajęcia. W tym roku zajęcia są tylko dla kobiet. Jeśli zależy Ci na zajęciach w parach, to warto do nich napisać - jeśli byłby popyt, to może utworzą nowy kurs?
reda
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Czy ktoś w okolicy organizuje takie kursy, jak te pokazane tutaj - skalskidance.pl Mam na myśli west coast swing - oryginalny temat, pewnie większość z was nie widziała. Czy ktoś prowadzi z tego zajęcia?
Smigloo
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

7 lat temu

Kursy West Coast Swing organizowany w Dance Fusion Gdynia/Gdańsk. Jeśli chodzi o inne kursy, to we wrześniu otwiera się szkółka tańca w Wejherowie, w CH Kaszuby.
Awatar użytkownika
alanis
Forumowicz
75 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

5 lat temu

Czy wiecie może, czy i gdzie w Redzie można posłać 4-latka na naukę tańca, w zasadzie dowolnego? ;)
ODPOWIEDZ