Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kursy tańca w Redzie

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Moje dziecko też dziś było i prawdopodobnie też zapiszę ..... :)
denubis
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Salsa solo jest prowadzona także we Wtorki o godzinie 19:00 w Przedszkolu w Redzie przy ul. Łąkowej 70. Zajęcia prowadzonę są przez szkołę tańca z Rumi. Szczegóły zapewne znajdziecie w google.
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ciekawe czy są forumowicze korzystający z redzkiej szkoły tańca Salsa Kings? Sam chodzę na jeden z kursów i przyznam, że jakość nauczania jest wysoka. Na niektórych zajęciach widzę, że przydaliby się faceci, bo są kobiety bez pary :)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Moja córka chodzi.
Oceniam szkołę pozytywnie, ale zaznaczam, że znałem ją wcześniej z Gdyni i tak naprawdę to nie mam porównania, bo w innych nie byłem.
Które zajęcia cierpią na deficyt mężczyzn?
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Muszę zajrzeć, córka też coś wspominała.
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Zauważyłem braki na zajęciach z salsy w parach. Z drugiej strony widziałem facetów na zajęciach solowych, gdzie wydawać by się mogło, że to damska domena :) Widać w Redzie nie brak facetów z .... fantazją ;)
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

zumba jest wyraźnie sfeminizowana, ale wynika to chyba ze specyfiki tegoż kursu:P
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

No i klops. Ze względu na brak trenera Salsa z Gdyni zrezygnowała z nauczania dzieci w
Redzie w tym sezonie. Dajcie namiary na fajną szkołę tańca dla dzieciaków w wieku 10+. Najlepiej, aby to była szkoła z Redy a zajęcia odbywały się w sobotę rano.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ciężko będzie Tobie znaleźć szkołę spełniające te kryteria Ode mnie z rodziny chodzą na taniec do Galerii Rumia.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Robin pisze:Ciekawe czy są forumowicze korzystający z redzkiej szkoły tańca Salsa Kings? Sam chodzę na jeden z kursów i przyznam, że jakość nauczania jest wysoka. Na niektórych zajęciach widzę, że przydaliby się faceci, bo są kobiety bez pary
A fajne te foki bez pary ,czy może to cięższy kaliber niż foka np lew morski lub wieloryb o kaszalotach nie wspominając:)
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

drhacken pisze:A fajne te foki bez pary ,czy może to cięższy kaliber niż foka np lew morski lub wieloryb o kaszalotach nie wspominając:)
Nie każdy może być taki idealny jak Ty, z Warszawy i 400 konnym samochodem
Z takim poziomem jaki reprezentujesz to pewnie ani foka, ani kaszalot na Ciebie by nie spojrzała
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Jednak warszafka
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

goya pisze:
drhacken pisze:A fajne te foki bez pary ,czy może to cięższy kaliber niż foka np lew morski lub wieloryb o kaszalotach nie wspominając:)
Nie każdy może być taki idealny jak Ty, z Warszawy i 400 konnym samochodem
Z takim poziomem jaki reprezentujesz to pewnie ani foka, ani kaszalot na Ciebie by nie spojrzała

Pewnie nigdy nie bedzie mi dane osiągnąć Twojego poziomu doskonałości oraz czystości duszy i pewnie nigdy nie przestanę oceniać kobiet przez pryzmat wyglądu.
Ale sorki za posta bo zapomniałem że dla 99 % facetow z Redy liczy się intelekt (sorka albo 99% kobiet by chciało żeby tak bylo )
Ostatnio zmieniony |6 Wrz 2013|, o 21:25 przez drhacken, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Zmykam z tego forum bo czuję się tutaj czasami jak murzyn na imprezie w Ku Klux Klanie
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

drhacken pisze:Zmykam z tego forum bo czuję się tutaj czasami jak murzyn na imprezie w Ku Klux Klanie
Ty się tak czujesz?? Cóż za hipokryzja. Przecież sam wartościujesz ludzi w zależności od wyglądu.
ODPOWIEDZ