Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kursy tańca w Redzie

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Ostatnio wyczytałem na stronach Moksiru, że organizowane są tam kursy tańca. Czy ktoś o nich słyszał? Jakich tańców się tam naucza? Na jakim poziomie (początkujący, zaawansowany)? Czy jest dużo ludzi na zajęciach?
Ostatnio zmieniony |26 Sie 2011|, o 13:17 przez Zigi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Cóż.... nie należy się zanadto kierować stroną moksiru, która jako ostatnie wydarzenia sportowe ma zapisane te z 2003 roku Very HappyVery Happy. Odradzam równiez pisać do nich maile bo odpowiedź zabiera im baardzo dużo czasu.... gdy się ją dostanie można już nie pamiętać swojego pytania :]

Ale sama ciekawa jestem co z tymi tańcami :wink:
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Z nowego terminarzu zajęć przy Moksirze wynika, że są to zajęcia dla "dzieci młodszych i starszych". Są też kursy baletowe dla młodzieży, ale to chyba tym bardziej nie dla mnie :wink:
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Ostatnio dowiedziałam się, że w Redzie jest całkiem porządna szkółka tańca, a wczoraj trafiłam na ich plakat więc podaje adres srony: step-up.pl
denubis
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

W Redzie zajęcia tańca prowadzi szkoła Studio Tańca First Steps. Zajęcia z Salsy odbywały się w 2010 w sali udostępnionej w przedszkolu. Będziemy czynić starania aby w tym roku 2010-2011 zajęcia odbywały się w salach Miksiru. Szczegóły w najbliższym czasie zamieścimy na naszej stronie internetowej *

Wpis moderowany ze względu na treść reklamową
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

W ubiegłą sobotę odbyły się bardzo udane dni otwarte szkoły tańca Salsa Kings. W przyszłą sobotę będzie powtórka
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Robin pisze:W ubiegłą sobotę odbyły się bardzo udane dni otwarte szkoły tańca Salsa Kings. W przyszłą sobotę będzie powtórka
Również polecam - to szkoła z długoletnią tradycją i na wysokim poziomie instruktorskim.
Nie chcąc być posądzona o kryptoreklamę od razu uprzedzam, że nie mam z nią nic wspólnego ponad to, że córa chodzi od kilku lat, ale do Gdyni i jest bardzo zadowolona :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Warto by podać adres, gdzie ta szkoła się znajduje?
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze:Warto by podać adres, gdzie ta szkoła się znajduje?
Jest na stronie, którą podawał Robin.
ul. Spółdzielcza 7.
To jest nowy budynek, kilkadziesiąt metrów za "Oberżą pod Turbotem"
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Był ktoś na lekcji? Rozpoczęły się regularne zajęcia, ale mimo to w najbliższą sobotę powtórka otwartych dni. Będę próbować :)
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Zapisałam się już i idę 29 po raz pierwszy, myślę, że się nie zawiodę, bo chodziłam do tej szkoły w Gdyni i poziom był wysoki, a prowadzący zawsze wprowadzali miłą atmosferę na zajęciach.
ailataN
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Cześć wszystkim;) jeśli chodzi o mnie to z TSK mam już dłuższy czas do czynienia bo chodzę do Gdyni hmm.. chyba już dwa lata będzie. A że mieszkam w Redzie to ucieszyła mnie ta wiadomość, że będę ich miała bliżej siebie ;p mogę wam z czystym sumieniem polecić szkołę i żeby nie było, że reklamuję ! ;p po prostu profesjonalizm jakim się wykazują i miła atmosfera mnie tam trzyma :)

A możesz powiedzieć na jakie zajęcia się wybierasz tego dnia? bo ja też idę 29 września :))
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

A no mogę, na zumbę :D
ailataN
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Czyli "zumbowiczka" z ciebie :D a ja z kolei na izolacje :)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Byłem z córką na dzisiejszych zajęciach szkoły The Salsa Kings na Spółdzielczej 7. Było OK. Fajny budynek i sale, sympatyczne trenerki, miła atmosfera. Zapisałem dziecko na sobotnie zajęcia VideoClip Dance. Polecam to miejsce.
ODPOWIEDZ