Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Boisko przy szkole nr.2

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Mam pytanie dotyczące boiska przy szkole nr.2.Otóż chciałabym się dowiedzieć kto nadzoruje to boisko i to co się na nim dzieje.Wczoraj miałam możliwość obserwacji tego co się tam dzieje przez kilka godzin i to co zobaczyłam bardzo mną wstrząsnęło. Zobaczyłam jeżdżących rowerem po zielonej murawie młodzieńców,kolejna grupa chłopaków w wieku 16 lat na ławkach siedziała paląc namiętnie papierosy,których niedopałki zostały rzucane na boisko i wszędzie dokoła,a język jakim się posługiwali był stekiem wyzwisk.Wiem ,że tuż przy boisku jest kamera,ale zastanawiam się w jakim celu tam sie znajduje.Jeżeli tak dalej bedzie to nie długo bedzie dane nam cieszyć się tym na co tak długo czekaliśmy
DIORKA
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Może ktoś z tego materiału będzie wiedział:
http://www.telewizjattm.pl/index.php/se ... 0-04-28,04
joyavenue

14 lat temu

Też zastanawia mnie kto tam rządzi... granie po 22 staje się notoryczne, niektórzy nawet sobie sikalnie koło śmietników urządzili. Te wszystkie zdarzenia na tym boisku są chyba odpowiedzią na działanie miejskiego monitoringu :/.
Awatar użytkownika
CM
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Nic Tylko krzyki... ale kto to w ogóle tak to zaplanował? Totalna samowolka. Powinno być tak jak jest na boisku MOKSIR-u zarządca i wszystko było by ok. Poza tym co się dziwić, że tam siedzą i przeklinają jeżeli w Redzie nie żadnego miejsca gdzie mogą usiąść więc dlaczego nie Boisko przy SP 2 . :scratch: :/
C.M.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

A kto miałby za to zapłacić pensje osobie zarządzającej? Jesteś chętny? Łatwo jest rzucać oskarżenia gorzej samemu coś zrobić. A co do samego przeklinania to świadczy jedynie o braku wychowania i brak miejsc gdzie można usiąść nie ma nic do rzeczy.
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Abstrahując od reszty zarzutów, co jest złego w graniu po 22?
Awatar użytkownika
CM
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Nie chodzi tutaj o zatrudnianie osoby, chciałem pokazać jak to u nas jest najpierw zrobić a dopiero potem patrzeć na konsekwencje. A co do przeklinania w miejscu publicznym grozi mandat do 500zł z art 141. więc za przeklinaniem w tym miejscu stoi już prawo nie tylko kwestia wychowania.
joyavenue

14 lat temu

Może nie tyle granie po 22 jest złe, co darcie się, przeklinanie pod oknami :/. Ale z drugiej strony jest regulamin, który mówi, że to boisko jest czynne do 22.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Tu jedynie sąsiedzka pomoc zda egzamin, jak mniemam zawodnicy gdzieś tam w pobliżu mieszkają i chyba nie są sierotami.
Pozdrawiam Ziomali
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Mam pytanie: widziałem dziś jak obok tego nowego boiska częściowo fundowanego przez semeko spychacz zrywał darń a kilka wywrotek nawiozło ziemie. Czy to jest jakiś dalszy etap budowy tej strefy rekreacyjnej czy może taka "kosmetyka" przedwyborcza i posianie nowej trawy na tym placu?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Mam nadzieję, że w końcu zaczną robić to boisko do kosza
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

chyba rusza akcja budowy 2 boisk do kosza i do siatkowki
doktor.t
Bywalec
153 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Po oględzinach dzisiejszych prac muszę was zmartwić. Brygada rozgrabiła ziemię, uwalcowali ją i rozsiali trawę. Wiec to raczej kosmetyka..., szkoda bo to miejsce naprawdę spełnia swoją role i warto je dokończyć...
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Szkoda, bo widząc jakieś prace na /mam nadzieję/ przyszłym boisku, myślałem, że budują boisko do kosza.
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

po co te plany wtedy szok
ODPOWIEDZ