Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Orlęta Reda - sezon 2010/2011

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
kibic
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Ładnie
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Praktycznie oprócz wspomnianych dwóch młodzieżowców z Młodej Ekstraklasy Lechii do klubu nie doszedł żaden zawodnik. Dobrą wiadomością jest to, że nikt znaczący nie odszedł :)
Mecz w Kościerzynie przegrany zasłużenie ale wynik za wysoki. Kaszubia pierwsze 3 bramki zdobyła po stałych fragmentach gry. Orlęta miały 2 bardzo dobre okazje do zdobycia bramki (przy stanie 3:0).
Julek
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Doszedł jeszcze ten zawodnik


http://www.pzpn.pl/index.php/pol/Federa ... iej-nalecz


Grał końcowe 20 min. w II połowie i nawet wykreował jedną z tych dwu sytuacji przy 3:0.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Orlęta Reda 0-1 Rega Trzebiatów
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Michał pisze:Orlęta Reda 0-1 Rega Trzebiatów
wynik sukcesem nie jest, ale widać, że było już nieźle
kosa
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dzisiejszy mecz pokazał że Orlęta osiągnęły dno . Trzmanie na siłę nieudolnego obrońcy(wiadomo o kogo chodzi) nie poraz pierwszy przyczynilo się do kolejnej porażki naszych Redzkich pikarzy. Prezes jak i zarząd tego klubu od wielu lat nie robią nic aby podnieść poziom gry swojej drużyny.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Na IV ligę za dobrzy, na III za słabi.
kosa
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Kolego Gajos to samo można powiedzieć o Gdyńskiej Arce ,a to trzeba się wkońcu wziąść do roboty .Moim zdaniem Prezes i zarząd do dupy bo niewiedzą czego chcą.
Julek
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Relacja na żywo z meczu Orląt z Gryfem

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/frontpage
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

zarząd powinien podać się do dymisji słyszałem plotkę , że nie płacą piłkarzom , za wygraną trener daje im ze swojej kieszeni

btw dzisiaj kolejny mecz o 17 z Dębem
Awatar użytkownika
Jeżyk
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Z płaceniem od zawsze były problemy. A zarząd nie odda się do dymisji, za bardzo pilnują swoich stołków i żeby rodzina grała w drużynie. Pamiętam jak parę lat temu kazali aby drużyna przegrywała ostatnie mecze żeby nie awansować, albo jak wywalili trenera za to że Pana Trockiego na boisko nie wpuścił.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

to jest straszne że klub nie ma żadnych ambicji .. wielka szkoda
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Michał pisze:to jest straszne że klub nie ma żadnych ambicji .. wielka szkoda
Michał nie pisz, że klub nie ma ambicji. Tak naprawdę to działacze niestety nie mają ambicji. Bo piłkarzom ambicji, zaangazowania, woli walki nie mozna odmówić. Niestety samą ambicją przy niedostatecznych umiejętnościach meczu sie nie wygra. W tej chwili drużyna jest budowana z myślą o przyszłym sezonie i grze w IV lidze.
Brakuje u nas w mieście duzych firm, które by chciały zainwestować w klub tak naprawde niewielkie pieniądze.
Co do zaległości to one wsytepują, nie tylko u nas, ale również zdarzają się w klubach ektraklasy: Górnik Zabrze, Polonia Bytom, Ruch Chorzów i jeszcze pare klubów I ligi. Czym niżej tym jest gorzej...

Każdy klub co roku dostaje licencję uprawniającą do gry w rozgrywkach. Jest one odnawialna co roku. Wpływ na otrzymanie licencji mają: infrastruktura, ilość posiadanych drużyn juniorskich, brak zaległości wobec: piłkarzy, ZUS-u, Urzędu Skarbowego, pomorskiego-ZPN. Wymagania wobec drużyn są uzależnione od rodzaju rozgrywek w których występują - im wyższa liga, tym większe wymagania.

My od nowego sezonu zaczniemy grać w IV lidze i mam nadzieję że chłopaki przyniosa jeszcze wiele radości.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

masz racje przesadziłem, mam nadzieję że w IV lidze nasi piłkarze odzyskają wiarę w samych siebie
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

W sobote Orlęta remisowały w Policach z tamtejszym Chemikiem 1:1.
ODPOWIEDZ