Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Aerockickboxing dla kobiet, alternatywa dla aerobiku

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

licze, że temat wróci, w sumie jestem zły że go nie ma.
inosolan
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

I jak w końcu ma się sprawa z tym aerockickboxingiem? Ruszyło coś?
Bo brzmi ciekawie i z chęcią bym wybrała na coś takiego :)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

My, jako stowarzyszenie o charakterze niekomercyjnym nie mozemy sobie niestety pozwolić na otworzenie sekcji (która byłaby finansowania ze składek sekcji głównej) jeśli nie bedziemy mieli pewnośc, że znajdą się chętni do uczęszczania na zajęcia.

Więc póki co niestety sekcji nie będzie, chociaż mamy już instruktorkę, która czeka na swoje podopieczne ;)

Od siebie mogę dodać, że podobno w 39.5 Fitness rusza Aerokick od 20 września. Nie wiem jak z ceną, ale jak to bywa w firmach na pewno nie będzie to 50zł miesięcznie. Nie mniej pormujemy zdrowy tryb życia więc zapraszamy do konkurencji :):)
Ninja
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Zalezy co masz ujęte w statucie.
Normalnie jako stowarzyszenie mozna zatrudnic instruktorkę i opłacać ze skłądek członkowskich stowarzyszenia.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Oczywiście zgodnie ze statutem możemy to zrobić, bo jakby nie spojrzeć zajęcia z Aerokickboxingu są formą propagowania SW. Problem polega na tym,że nie ma sensu tworzyć sekcji AeroKB jeśli ma uczęszczać pare osób tylko...

Jak znjadą się chętne panie (minimum 10) to jak najbardziej powstanie sekcja.
ElstarkPromo
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Maximreality pisze:Jednak może podnieśc nieo pewność siebie no i co najważniejsze sprawnośc fizyczną!

Na razie jednak o tym nie myślimy, skupimy się na sportach walki i być może na tym aerokickboxingu jak znajdą się chętne panie.
Zapraszamy chętne Panie na treningi aeroboxingu do Wejherowa. Koszt zajęć: 60 zł / mc. Zespół Rekreacyjno Sportowy przy Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie, ul. Nanicka 22. Wejście budynkiem krytej pływalni - sala korekcyjna z lustrami.

Sala jest w pełni przystosowana do prowadzenia tego typu zajęć. Treningi trwają pełną zegarową godzinę.
Zapraszamy po więcej informacji na stronie: www.fightzone.pl , nr tel. 531 434 566

Zajęcia z zakresu aeroboxingu ruszają 13 stycznia. Zapraszamy
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja rozumiem - reklama, ale to juz jest chamstwo.
ODPOWIEDZ