Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Klub sportów walki Feniks Reda

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam ponownie w nowym temacie, ten już zostanie na dłużej miejmy nadzieję.

Reprezentuję klub sportów walki "FENIKS REDA" zlokalizowany w SP 2 w Redzie. Od września wznawiamy treningi, na które chciałbym wszystkich zainteresowanych powyżej 8 roku życia zaprosić. Stopień zaawansowania nie ma znaczenia, poziom kondycji również. Dostosujemy trening do Ciebie!

Zapraszam serdecznie na naszą stronę : http://WWW.FENIKS-REDA.PL są tam wsystkie najważniejsze informacje.

W razie pytań GG:

Artur - 2353862.

Pozdrowienia!


Parę spraw na początek:

Donald pisał coś o promowaniu przez nas narkotyków, chuligaństwa i wulgaryzmów. Jest to oczywista niedorzeczność i pomówienia, nie wiem skąd mu to przychodzi do głowy.

Fakt nasi koledzy umieścili nasze logo w swoim klipie, muzyka to rap, z uwagi na jej specyfikę jest kilka przekleństw.

Co do tego, że Żenia będzie prowadził treningi w FZ to również wyssane z palca info.


Zapraszam do dyskusji!
Ninja
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Maximreality pisze: Donald pisał coś o promowaniu przez nas narkotyków, chuligaństwa i wulgaryzmów. Jest to oczywista niedorzeczność i pomówienia, nie wiem skąd mu to przychodzi do głowy.
Co jest karalne na podstawie art. 212 § 1. Kodeksu karnego.
:twisted:
Donald
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

jestem ciekawy, ktory z rodzicow wysle chlopaka/dziewczyne na trening do pseudo klubu feniks...***

Moderator: Donaldzie, jeśli jesteś pewien informacji, które podajesz, to proszę to zgłosić odpowiednim służbom. A jeśli wypowiadasz się w takim tonie na forum, to proszę o podanie dowodów i podpisanie się imieniem oraz nazwiskiem.
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Myślę, że spór ten zakończyłoby:
1. przedstawienie z imienia i nazwiska instruktorów wraz z podaniem osiągnięć i licencji instruktora (chya tak to się zwie)
2. przedstawienie wszelkiego rodzaju pozwoleń na działalność: wpisu, zarejestrowania organizacji itd itp
3. podanie warunków uczestnictwa - pierwszy trening za darmo ok, ale czemu nie wymagacie zaśw. lekarskiego, które stwierdza, że ktoś może w nich uczestniczyć - jak wam ktoś zasłabnie, albo dostanie zawału?

...Myślę, że to na początek, aby stać się wiarygodnym po tym, co przedstawia Donald.
Ninja
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Donald,
Byłes w Feniksie? Znasz tego czlowieka? Ja akurat miałem okazje poznać i wiesz co? To kulturalny mlody czlowiek, ktory traktuje ten sport poważnie - nie zaden huligan. Koleś ma dobre podejscie do prowadzenia szkoły oraz samą metodykę. I mowię to ja czlowiek ktory siedzi w SW 17 lat. I wiesz co? Wyobraz sobie ze sam odwiedze klub Fenix by sobie potrenować boks...Twój syn moze miec nawet zaświadczenie z NASA i co z tego? A ubezpieczyłeś chociaz go NNW? Krew? Krew ma prawo sie polać nawet jak jeździsz na rowerze i sie przewrócisz. Normalne to ze wypadki sie zdarzają i nie ma to nic wspolnego z huliganką. A czemu bronię Maxima? Bo wydał mi sie godny zaufania i zrownowazony. Podczas swojej kariery juz na wielu oszołomów trafiłem (ludzi z SW) i z niejednego pieca chleb jadłem zatem z pełną odpowiedzialnością - wpieram to co mowi Maximreality.
Ninja
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

gizboy,
1. To nic nie da ze przedstawisz instruktorow z imienia i nazwiska - co z tego ze ktos był wspaniałym zawodnikiem skoro nie ma odpowiedniego podejscia - metodyki nauczania itd. Moze byc nawet wielokrotnym mistrzem swiata wszechwag a trenerem moze byc miernym. Najlepiej poprostu odwiedzić kilka sekcji i samemu sprawdzicz czy odpowiada Ci miejsce, podejscie trenera itd. Wolny wybór przeciez. Nikt nikogo na sile do niczego nie zmusi.
2. Co do pozwoleń to oczywiscie ważna sprawa a wogole - licencja instruktorska czy trenerska. Z tego co wiem - Fenix ma trenera z licencją. Ale to niech sie wypowie właściciel.
3. Zasada jest prosta - takich rzeczy sie nie podaje na forum. Przychodzisz na spotkanie (telefonujesz), rozmawiasz z wlascicielem czy trenerem i sam oceniasz czy chcesz tu chodzic czy nie. Wszak mamy na swiecie juz tak daleko posuniętą mozliwosc kumunikacji ze nie powinno to stanowic problemu. A wg mnie jesli juz zaczynasz trenowac w danym klubie to jestes zobowiązany sam dla wlasnego spokojnego sumienia się zabezpieczyć i ubezpieczyć NNW. Do tego oczywiscie trener tez musi byc ubezpieczony OC. To są zasady znane wszystkim klubom i są oczywiste. :)
To tyle ode mnie, ludka ,ktory obserwuje ten dziwny spór i wyraził swoją opinię. :) Swoją drogą -mogę sie domyslac ze Donald lobbuje na rzecz konkurencyjnego klubu. I ja wcale nie twierdze ze inny klub jest zły. Tylko poprostu nie na tym polega zdrowa kunkurencja. Normalnie powinno to wyglądac tak: (przyklad) - "Byłem w klubie X na zajęciach, bardzo podobało mi sie to to i to. Serdecznie polecam etc etc. A nie od razu wjazd z grubej rury ze ten jest be a tamten to szarlatan...No kurka, zastanowcie sie...
Pozdrawiam i nie gryść się dziewczyny :D
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Z jednej strony masz rację, ale z drugiej skorzystać z takiego źródła darmowej reklamy jakim jest strona www i forum, oraz podanie rzeczowych informacji, które np. tak jak ja, jako ojciec chciałbym wiedzieć, jest dobrym rozwiązaniem.
Nie jestem przeciwny temu klubowi, chce żebyś mnie dobrze zrozumiał, chodzi mi tylko oto, że jeżeli facet Was, klub atakuje, to trzeba przyjąć afront i przedstawić kluczowe dla klubu i przyszłych kadetów informacje.
Ninja
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Ja Cię rozumiem doskonale gizboy.
Przedstawilem to tylko jak ja to widzę z perspektywy czlowieka zajmującego sie SW niemalze zawodowo. I nie pierwszy raz takze spotkalem się z bezsensownym atakiem na rozne sekcje treningowe. Dla mnie takie podejscie jakie zaprezentował Donal jest poprostu dziecinne i zenujące. Stąd zabrałem głos w dyskusji. Nie jestem powiązany w zaden sposob z Fenixem a jedynie mialem okazje pogadac z jednym z wlascicieli. I uwierz mi ze po kilkunastu latach spędzonych na macie poznasz czlowieka ktory wciska kit , bez zająknięcia. :)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam!

Z góry dzięki ninja za odpowiedź, ja dopiero teraz mogę coś napisać, ale geebnralnie niewiele jest do dodania w stosunku do tego co powiedziałeś.

Mam do dodania tylko:

1. Dokładnie, najlepiej przyjsć samemu, to nic nie kosztuje, a i daleko nie jest. Można pogadać, zadawać pytania, wziąć udział w treningu albo tylko siedzieć i popatrzeć.
2. Mamy trenera z licencją, od tego sezonu na zajęciach będzie obecny jeszcze licencjonowany trener pierwszego stopnia z przeszkoleniem pedagogicznym (absolwent AWF).
3. Tutaj tez w 100% sie zgadzam. Także z tym lobbowaniem na rzecz konkurencyjnego klubu, mu do tego się na pewno nie posuniemy.

Także zapraszam Gizboy na trening, będzie wiadome już jutro kiedy są.

Do gizboya:

1. Trener to Yevgen Pechenyy, wystarczy wpisać nazwisko w google, dość sporo informacju wyskoczy :)
Wkrótce będzie jeszcze 2 nowych instruktorów.

2. To oczywiście możemy przedstawić, ale nie będę tego robił na forum, zaproszę na trening i wtedy mogę pokazać statut i wszystkie papierki ze starostwa.

3. W przypadku osób pełnoletnich wystarczy oświadczenie od lekarza rodzinnego o braku przeciwwskazań do trenowania sportów walki. U niepełnoletnich do tego pozwolenie rodzica/opiekuna. Później przy wyrabianiu książeczki sportowca są już bardziej szczegółowe i dokładne badania.


Pozatym Donald to anonimowa osoba, nawet moderator zareagował na jego pomówienia usuwająć większą część posta. Więc ja nie uważam, że na którykolwiek z tych zarzutów muszę odpowiadać na forum, tak samo nie uważam aby wpływało to na naszą wiarygodność. Masz również odpowiedź osoby bezstronnej ale nie anonimowej - Ninja, który prowadzi w Redzie sekcję Aikido i ma styczność z SW od 17 lat, a nie anonimowy donald....

Pozdrawiam!
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam!

Muiały być informacje o godzinahc treningów wczoraj albo dziś. Niestety naprawdę ciężko złapać Panią Dyrektor sp2 i to ustalić. Ostateczny termin na jaki się umówiliśmy to poniedziałek, więc wtedy będzie info na 100%!

Pozdrowienia!
Ninja
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Hehehhe każdego dyrektora szkoły w tym gorącym dla nich okresie jakim jest początek roku szkolnego, cięzko złapać :D
Spróbuj poprostu poprzez Panią w Sekretariacie Szkoły. Ma lepszy kontakt z Dyrektorem i szybszy niż Ty miałbyś kiedykolwiek hehe ;)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam wszystkich zainteresowanych.

Pani Dyrektor Sp2 ustala zajęcia pozalekycjne dopiero w przyszłym tygodniu, więc nasze godziny treningów będą znane dopiero max pod koniec tygodnia (postaramy się jak najszybciej).

Pozdrawiam!
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Maximreality pisze:Witam wszystkich zainteresowanych.

Pani Dyrektor Sp2 ustala zajęcia pozalekycjne dopiero w przyszłym tygodniu, więc nasze godziny treningów będą znane dopiero max pod koniec tygodnia (postaramy się jak najszybciej).

Pozdrawiam!
Powodzenia i oby do szybkiego zobaczenia 8)
Ninja
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Miałem ostatnio okazje poznać. W porządku chlopaki. Konkretne z dobrym podejsciem do treningu. Mam nadzieje ze bedziecie wpadać do mnie :)
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

cześć ninja, postaram sie Was odwiedzić z dzieciakami w najbliższym czasie.
ODPOWIEDZ