Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Orlęta Reda - sezon 2011/2012

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Jedyne co może nam przeszkodzić to brak kondycji w końcówce.Piłkarze z Gdyni trenują codziennie i to jest główna różnica.Na pewno Arka będzie prowadzić grę ,a Orlęta akurat z kontry grają bardzo dobrze.Każdy zespół przyjeżdżający do Redy gra z kontrataku.W tym meczu będzie odwrotnie to Arka musi wygrać,my możemy.Mamy potencjał w ataku gorzej z obroną.Absolutnie nie wolno zagrać tak jak z Powiślem .Bezsensowne straty w środku pola,bo to się fatalnie skończy.Jeśli wszyscy zagrają na 100% z wolą walki myślę ,że jest szansa przynajmniej na remis,ale pod warunkiem nie popełniania głupich błędów przy wyprowadzaniu piłki.Pomezania i Przodkowo udowodniły ,że można powalczyć.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

no to już jutro super meczyk :)

nie ma co ukrywać, że mega faworytem jest Areczka... ale piłka ma do siebie to, że zdarzają się niespodzianki i być może jutro będziemy świadkami takiej w Redziie :)

Arki siłą obok kondycji są też karnie zesłani do rezerw ograni w ekstraklasie kopacze, Budziński, Wilczyński i Płotka razem rozegrali grubo ponad 100 meczy... ponadto Arka ma świetnych młodzieżowców Szwoch, Rysiewski czy bramkarz Szromnik

naszczęście po stronie Orląt są też inne atuty :) Raz że grają u siebie, a dwa, że najpewniej w ataku Arki zagra mega drewniak Surdykowski :)

hehe
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

o której mecz?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

2 październik 13.00

polecam w wolnej chwili do poczytania zapowiedź meczu http://www.arkowcy.pl/artykul,4037,1,or ... dynia.html
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

dziękuję, oddałem głos w ankiecie na Orlęta:) widzę, że cały elaborat z Wikipedii skopiowano, no, ale fajnie, że ktoś taką witrynę im prowadzi:)
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Niestety: Orlęta Reda - Arka Gdynia II 2-5
Szkoda, bo przez chwilę była szansa na korzystny rezultat.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

tak i karny niewykorzystany:) no, ale na nudę nikt chyba nie narzekał:)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

tak jak pisałem... Areczka jest raczej poza zasięgiem...
Są profesjonalistami... pozostałe kluby mogą tylko pomarzyć o takiej bazie treningowej, takim sztabie trenerskim, takich przygotowaniach do sezonu... mają skład wzmocniony kopaczami pierwszej drużyny, a jak widać między 1 a 4 ligą jest mega przepaść (widać choćby po Surdykowskim, który w 1 lidze ledwo sobie radzi...a dziś był profesorem :) )

Ale fajne popołudnie, fajna frekwencja... szkoda tylko tej kontuzji Płotki i oczekiwania na kartekę aż 30 minut!
king2
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

HA. Wielki Zając, tyle o nim słyszałem i niestety rzut karny i.... Panu Bogu w okno, po drodze prawie mewe pocelował. Obrona.... nie wypowiem się, środek pola hmm.... brakowało mi jednego Pana ale na ten temat tez nie będę się rozwodził. Gratulacje dla Areczki, Redy obrona - ogóreczki :D POZDRO
elkodabu
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Panu Bogu w okno? chyba od piwnicy... toż to był strzał po ziemi
king2
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Sorki, chciałem napisać diabłu w okno, w samo poddasze :D Tak czy siak chłopak się obsr...... LIDER :D
elkodabu
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

no ja nie widzę w tym żadnego powodu do zadowolenia... no ale jak kto woli
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

bez przesady... nie tacy piłkarze marnowali karne...
karny był przy stanie 1-2... a i tak udało się wyrównać...

później już Arka pokazała wyższość i cóż... dalej mam nadzieje, że awans wywalczą Arka i Orlęta :)

fajny mecz był i spora frekwencja
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

karny był przy stanie 1:1 potem jeszcze Arkowcy wybili piłkę z linii bramkowej ,chłopakom należą się brawa za walkę.Gdyby z taką determinacją grali z innymi drużynami mieliby więcej punktów.Mecz w Skarszewach jest o 6 pkt jeśli nie wygramy(a będzie ciężko) no to szanse na awans spadną do minimum.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

stefcio1985 pisze:karny był przy stanie 1:1...
racja przepraszam mój błąd :)
ODPOWIEDZ