Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Orlęta Reda - sezon 2011/2012

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Przypomnę tylko, że z rewelacyjnym Potokiem w pierwszym meczu Orlęta wygrały 2:1 na boisku w Pszczółkach.
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Jedyny mecz ,który im wyszedł z drużyną z czołówki. W rewanżu będzie o wiele trudniej.A oprócz tego porażki z Arką ,Wietcisą , Pelplinem , Chojniczanką II ,a teraz 3 kolejki z czubem tabeli.Minimum 7 pkt żeby o czymkolwiek myśleć ,ale raczej to nierealne :(
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Ale żeby o czym myśleć? W Redzie dużo brakuje do tego żeby walczyć o 3 ligę. Wystarczy spojrzeć na Rumię czy Wejherowo. 3 liga to pieniądze jakich w Redzie nigdy nie było i prawdopodobnie jeszcze długo nie będzie. Podejrzewam, że w 5 lidze są drużyny, które mają większy budżet niż Orlęta. No i przykład Potęgowa: chcieli walczyć o 3 ligę, kupili kilku zawodników w tym jakiegoś napastnika za 30.000 zł a niektórym zawodnikom płacą po 3.000zł miesięcznie.
Niestety brutalna prawda jest taka, bez pieniędzy nie ma szans na awans.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

ja myślę że to nawet lepiej jak graja w IV lidze przynajmniej mają z tego jakąś frajdę, oczywiście fajnie by było jakbyśmy awansowali ale nie jest źle
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Murkam Przodkowo - Orlęta Reda 2:3
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Jeszcze Reda nie zginęła.... Do niedzieli 6 listopada.To będzie mecz z Polonią o 6pkt .Trzeba wierzyć:)
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Tak jak napisałem wcześniej - proponuję nie napinać się na awans. W każdym meczu trzeba walczyć o zwyciestwo ale 3 liga nie jest niestety w zasięgu. By sensownie myśleć o grze w lidze wyżej trzeba mieć sponsorów i konkretny budżet.
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Czy Ktoś z Was się orientuje dlaczego w Przodkowie nie zagrali Broner i Cirkowski ,a w zamian pojawił się Damian Pek .Czyżby już jakieś roszady kadrowe? To byłaby duża strata , tych dwóch grajków .Wiekowi ale doświadczeni. Oto skład Orląt z tego meczu: Elżanowski,Trocki,Królik,Wasielewski,Kila,Stępień,Morgiel (Kulpaka), Ziemak (Fopka), Pek (Dworniak), Król (Matyjaszczyk) Bramki: Ziemak 2 (15,21 min), Królik (88min)
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

stefcio1985, policz dobrze ilu zawodników wymieniłeś (nie licząc rezerwowych) ;)
Marek Cirkowski zagrał w Przodkowie cały mecz, Tomka Bronera rzeczywiście nie było - grał w tym czasie w turnieju międzynarodowym w Dubaju (nie wiem czy nie były to przypadkiem mistrzostwa świata w siatkonodze; czy jakoś tak - mecze były pokazywane nawet w Eurosporcie). O ile nie przytrafią się kontuzje to obaj będą też w najbliższy meczu z Polonią Gdańsk.
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Orlęta Polonia 2:1 Trzeba obiektywnie przyznać ,że Gdańszczanom należał się remis.Pierwsza połowa dobra w wykonaniu Orląt choć kilka błędów w defensywie.Natomiast pierwsze 30 min 2 połowy to miażdżąca przewaga Polonii.Naszym chyba sił już zabrakło? Naprawdę nie wiem jak oni gola nie strzelili w tym czasie.Dopiero pod koniec wyprowadzaliśmy kontry ale fatalne wykończenia niestety.Akcja z ostatniej minuty sam na sam piłkarz Polonii.Nie wiem dlaczego on nawet w światło bramki nie trafił?(co za fart) Widać po tym meczu jak jeszcze wiele jest do poprawienia . Jeśli chodzi o zeszły wpis to wkleiłem go nie sprawdzając liczby graczy ,faktycznie mój błąd.
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

W dniu dzisiejszym Orlęta u siebie podejmują Potok Pszczołki i tym samym rozpoczynają rundę rewanżową. Początek meczu o godz. 13.
king!
Znam to forum
86 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Nestety: Orlęta Reda - Potok Pszczółki 0-2
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Pszczółki były lepsze pod każdym względem. Wyrok był najniższy z możliwych. Z taką grą trudno myśleć o III lidze!
:oops:
reda29
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Niestety Reda29 masz całkowitą rację ,najniższy wymiar kary.Po tym meczu muszę "zejść" na ziemię :(
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Reprezentacja PZPN ( :wink: ) też się nie popisała :cry:
reda29
ODPOWIEDZ