Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Adamek - Kliczko / jak obstawiacie?

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców

Adamek - Kliczko

Czas głosowania minął 12 lat temu

Wygrana Adamka przez KO
1
4%
Wygrana Kliczko przez KO
7
28%
Wygrana Adamka na Pkt
8
32%
Wygrana Kliczko na Pkt
9
36%
Remis
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 25
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Już w sobotę Adamek stanie przed wielka szansą pokonania jednego z braci Kliczko. Jak obstawiacie, kto wygra?

Obrazek

Dodam jeszcze informację, że walkę będzie można obejrzeć w RTL (TK Chopin nie zakoduje obrazu :] )
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

W Multikinie też będzie właśnie kupiłam bilety !
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Widzę że większość na razie obstawia kliczko jako zwycięzce tego pojedynku
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

ja niestety na Kliczke :(
Jakoś nie widze Adamka w tej kategori wagowej :(
Jak porównuje go do Gołoty z najlepszych lat... to jakoś w Gołote bardziej wierzyłem...

ale mam nadzieje, że się mylę i Adamek sprawi niespodzianke :)
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

myślę, że Adamek nie jest bez szans. wystarczy spojrzeć an walkę Wałujew- Czagajew, ale Kliczko też pewnie ją oglądał więc wnioski wyciągnął.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Adamek wypunktuje Kliczkę.
Będzie strasznie porozbijany ale wygra. Wszyscy będą w szoku.
Po walce podniosą się głosy, że Adamkowi pomagali sędziowie bo walka odbyła się w Polsce. Kliczko zapowie rewanż i w samotności będzie zalewał przegraną dużą ilością alkoholu gdzieś, w najodleglejszym zakątku Ukrainy. Będzie zadawał sobie pytania - jak to się stało? Jak to możliwe? To ja jestem najlepszy ...
Ale my nie będziemy sobie nic z tego robić. Będziemy świętować, że mamy mistrza w wadze ciężkiej. Tak będzie.
Tomek, trzymam kciuki!
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Kliczko jest znanym politykiem poza tym, z własną partią:D jakby nie patrzeć szykuje się walka nie tylko silnych ludzi fizycznie, ale również umysłowo:) inteligencja i spryt pewnie zagrają pierwsze skrzypce
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Tomasz Adamek - Niccolo Paganini ringu :) Brzmi nieźle. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Artur75 pisze:Adamek wypunktuje Kliczkę.
Będzie strasznie porozbijany ale wygra. Wszyscy będą w szoku.
Po walce podniosą się głosy, że Adamkowi pomagali sędziowie bo walka odbyła się w Polsce. Kliczko zapowie rewanż i w samotności będzie zalewał przegraną dużą ilością alkoholu gdzieś, w najodleglejszym zakątku Ukrainy. Będzie zadawał sobie pytania - jak to się stało? Jak to możliwe? To ja jestem najlepszy ...
Ale my nie będziemy sobie nic z tego robić. Będziemy świętować, że mamy mistrza w wadze ciężkiej. Tak będzie.
Tomek, trzymam kciuki!
Arturze,życzę tego sobie i Wszystkim, którzy kibicują Adamkowi, jednak realnie uważam, że Adamek nieznacznie przegra na pkt lub zremisuje i nici z mistrza
ARKA TO MY FANATYCY !!!
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Adamek na punkty ;)

Dla posiadających satelitę z Astry będzie na RTL, a z HB powinno być na RTL Schweiz.

Info dla platformy N:

http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p=51 ... tcount=533

A dla tych co nie mają satelity zawsze istnieje live stream http://drhtv.com.pl ;)
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

dzieki za info, mam nadzieje ze do jutro nic sie nie zmieni i RTL swojej decyzji nie zmieni bo zostanie tylko transmisja w internecie :D
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Hej!

Jako,że założyłem sie z kolega z klubu o 100zł, że wygra Kliczko (on oczywiście stawiał na Adamka). Sposón wygrabnej jest już nieistotony ale stawiam podobnie do Kuli65. Albo KO w wykonaniu Kliczki w okolicach 8-10 rundy na rozbitym Adamku (możliwy wcześniej jakiś knockdown) po sekwencji lewy-prawy prosty albo nieznaczna wygrana na punkty Kliczki. Nie zapominajmy, że to on jest posiadaczem pasa, i każdy sędzia, który zobaczy w tej walce remis lub bardzo niedużą przewagę Polaka zasędziuje na Kliczkę (takie są zwyczaje sędziowania pojedynków o pas). Oczywiście nie jest to reguła, ale takie są moje przemyślenia na temat tej walki ;)

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

redziaczki pisze:dzieki za info, mam nadzieje ze do jutro nic sie nie zmieni i RTL swojej decyzji nie zmieni bo zostanie tylko transmisja w internecie :D
Słyszałam, że Polsat bardzo walczył o to by RTL zakodował walkę. Krąży nawet plotka, że dostępne mają być wcześniejsze walki a ta z Adamkiem będzie zakodowana.. No ciekawe.. Zobaczymy jak będzie
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

jest na rtl, go adamek ;)
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

No i chyba bedzie ciężko - 6 runda, nasz Tomasz juz średnio wygląda...
ODPOWIEDZ