Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Rozgrywki piłki halowej_szukam chętnych

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

a ja tym razem planuje się nie spóżnić =]
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ewa S. pisze:Sorrky że dopiero piszę ale też jestem chętny do gry i pytanko w jakie dni grywacie i o której z miłą chęcią dołączę?
Sir Jaro
to przyjdz miesjce bedzie bo 2 osoby sie wykruszyły(GAJOS i jeszcze jedna) takze wal smialo
kierek28
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Witam Panowie!! Niestety dzisiaj hala jest odwołana - w szkole jest organizowana jakaś wystawa i hala jest zajęta. W związku, że większości nie pasuje ew w najbliższy piątek, gramy w najbliższy wtorek 25.X.2011 godz 19:30-21:00. Ten wtorek nam oczywiście nie przepada i termin przechodzi na dzień 15.XI.2011. Osobiście bardzo żałuje bo miałem wielką ochotę dzisiaj pograć :) Do większości Was się dodzwoniłem także mam nadzieje,że wszyscy zostali już poinformowani.
Marekk
Forumowicz
43 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

..
Ostatnio zmieniony |6 Gru 2011|, o 13:48 przez Marekk, łącznie zmieniany 1 raz.
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

co dzisiaj tak słabo z frekwencja ?
do kiedy trzeba zapłacić za następny miesiąc ?
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

No ja jeszcze czuję te kilometry nadrobione za nieobecnych. Rafał wypowiedz się, za tydzień trzeba zbierać i przedłużyć umowę na kolejny miesiąc.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Ja niestety miałem dziś drugą zmianę w pracy i dopiero co wróciłem do domu.
kierek28
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Witam Panowie,
niestety dziś nie mogłem przyjść pograć...odnośnie zbiórki na kolejny miesiąc to mamy jeszcze opłacony przyszły wtorek (15.XI). Od przyszłego poniedziałku zaczniemy zbierać na kolejny miesiąc....na spokojnie :)
majk
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Witam, czy znalazłoby się i dla mnie miejsce na nowy miesiąc kopania piłki :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
dracul
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Panowie, ostatnio było ostro ze względu na absencję kilku osób. Pytanie osobiste: czy jest znany jest los piłki którą nieszczęśliwie posłałem na instalację nawiewową ?? Czuję się winny .................. Pozdrawiam
drac
kierek28
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

majk pisze:Witam, czy znalazłoby się i dla mnie miejsce na nowy miesiąc kopania piłki :) pozdrawiam
Jeżeli jesteś zainteresowany to wpadnij jutro (wtorek 15.11.2011) na halę pograć i zobaczysz czy Ci pasuje...Jutro gramy 19:30-21...Jak coś to pisz do mnie na priv
Ewa S.
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Czy jutro gracie w piłkę?Mam wolne i ochotę do gry jak nie macie składu to proszę dajcie znać
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

myślę że śmiało możesz przyjśc [ 19.30 ]
Awatar użytkownika
dracul
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Szanowni Panowie, jeżeli znajdą się jeszcze chętni do gry - to zapraszamy we wtorek o 19.30 lub kontakt poprzez forum. Zapraszamy !!
drac
kierek28
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Witajcie Panowie,
niestety muszę przekazać komuś z Was dalsze organizowanie rozgrywek halowych. Mam obecnie urwanie głowy zarówno w spr prywatnych jak i zawodowych a w styczniu wyjeżdżam na dłuższy czas do Szwecji, także ktoś musi z Was przejąć kwestie organizacyjne. Najbliższego wtorku nie mamy już opłaconego, tak więc osoba która się zgłosi będzie musiała przeprowadzić zbiórkę kasy i wpłacić dyrektorowi ZSP do najbliższego wtorku. Oczywiście przekaże namiary na wszystkie osoby które mam na liście. Pojawiły się trzy nowe osoby i niech one podadzą jakieś namiary do siebie na forum. Jeżeli ktoś jest z Was chętny na dalszą organizację proszę o kontakt na e-mail: rafal_kernstein@interia.eu
ODPOWIEDZ