Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Rozgrywki piłki halowej_szukam chętnych

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Faktycznie, tylko w nazwie wątku zachowała się jeszcze hala. Oczywiście nie ma przeszkód żeby do hali wrócić ale szczerze powiem że warunki zewnętrzne są już zupełnie wystarczające. Zbierzmy się i zgrajmy, to będzie można porozmawiać konkretniej. Do zobaczenia!
patroner
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

ja również będę ;)
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Hej :) już doszedłem do siebie po dzisiejszym meczyku. Do informacji osób które dziś nie przyszły: gramy 2 razy w tygodniu, wtorki i czwartki od 19.00 do 20.00 (lub do odwołania). Frekwencja jak do tej pory podwaja się z jednego spotkania na drugie, więc chyba będzie dobrze. Oczywiście miejsca jest jeszcze mnóstwo i zapraszamy kolejnych piłkarzy. Do zobaczenia!
slodkinysa
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Hej Panowie. Ja dziś niestety się nie wyrobie na spotkanie. Będę w czwartek na 100000% :) MOC!
slodkinysa
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

No Panowie, kto dzisiaj będzie? Ja już na 100000% się pojawię :)
patroner
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

obecny ;)
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

No, rozkręca nam się pomału :) Już prawie zapomniałem jak się gra przy naturalnym świetle, warto sobie przypomnieć. Jeszcze można się spokojnie wkręcić więc zapraszamy chętnych, nawet nieregularnie można przyjść bez zobowiązań i bez abonamentu pokopać do woli. No, to do czwartku!
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Cześć koledzy,
Nie ma co ukrywać, że natrafiliśmy ostatnio na drobne trudności - po pierwsze tragiczna frekwencja okołoświąteczna, po drugie - zwyczajowe miejsce spotkań zajęte od kilku dni przez młodszą młodzież. Bez natychmiastowej interwencji będziemy mogli któregoś dnia tylko zgasić światło po ostatnim uczestniku. Pierwszy z pomysłów - spotykać się nie 2 a tylko raz w tygodniu i to później, kiedy młodzież pójdzie na kolację - powiedzmy wtorek 20:00. Powinno zaradzić choć trochę obu wymienionym problemom. Jeśli ktoś ma jakieś lepsze propozycje, niech śmiało zapoda. Im wcześniej, tym lepiej - szybciej zaakceptujemy i wdrożymy do realizacji. Pozdrawiam.
patroner
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

kilka spraw mnie zatrzymało, więc ostatnio nie mogłem być. Dzisiaj przyszedłem o 19.30 i nikogo nie spotkałem.
Wtorek 20.00 mi odpowiada.
patroner
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

będzie ktoś dzisiaj?
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Ja się wybieram
roberto
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Też będę o 20-tej. Do zobaczenia!
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Hej, wczorajszy meczyk - po prostu rewelka, oby tak dalej. Wprawdzie jestem zmasakrowany jak nigdy przedtem ale aż czuję jak kilogramów ubywa :)
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

czyli gracie zawsze we wtorki na 20? czy jeszcze inne terminy
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Tak, gramy raz w tygodniu. Oczywiście zapraszamy w każdy wtorek :).
ODPOWIEDZ