Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Rozgrywki piłki halowej_szukam chętnych

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Witam!Może męża namówię-tylko gdzie gracie
DIORKA
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

bardzo chętnie :) gramy na "Orliku" na Brzechwy, obok szkoły
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Witam,
Z powodu znikomego zainteresowania dzisiejszy trening się nie odbył, na następny zapraszamy w kolejny wtorek, 8 maja.
Wybaczcie jeśli nie poczekałem na wszystkich ale nie było po co, przy pompowaniu piłki złamałem igłę od pompki (oczywiście utknęła złośliwie w środku) i nie było nawet czym pokopać :/.
Do zobaczenia za tydzień.
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

to co jutro gramy?
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Hej, oczywiście gramy i mobilizujemy się w jak największej liczbie. Przypominam, że ewentualny deszcz nie jest przeszkodą w odbywaniu treningów, a wręcz przeciwnie - przynosi wymierne korzyści w postaci wolnego boiska :). Do jutra!
patroner
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Z względu na mecz Polski przydałaby się zmiana terminu naszego jutrzejszego spotkania :) Proponuję pograć od 19.30 do 20.30.
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Dla mnie ok, wyjątkowo jutro 19.30. Jak tylko będę mógł powiadomię maksymalną liczbę zawodników. Do jutra!
Awatar użytkownika
dracul
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

No właśnie chciałbym zebrać ekipę do grania na hali najlepiej z początkiem września, wieczorem, w środku tygodnia. Stary skład nam się rozsypał...[zaczęło się od kilku kontuzji].....;-) .
Wiem, że jeszcze jest dużo czasu ale i wcześniej się wici roześle tym kilka osób się zdecyduje ? Proszę info na priva. Pozdrawiam
drac
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Witaj dracul,
pogadam z towarzystwem z boiska co do jesieni, ale z góry mogę powiedzieć że wrzesień to chyba dla nas za wcześnie - w warunkach takich jakie były przez ostatnie kilka lat będziemy śmigać na powietrzu gdzieś do końca października. No ale może warto temat już zapuścić i oczywiście dam znać jak będziemy mieli jakieś konkrety. Poza tym popieram pomysł jak najbardziej. Pozdrawiam
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Witam,
Informacja dla nieobecnych przedwczoraj - od kolejnego wtorku przenosimy się z 20-tej na 19-tą.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
dracul
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

g63361pd - Dzięki serdeczne. Jakby co to dajcie znać na forum. Pozdrawiam kopaczy.
drac
patroner
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Rozpoczynamy sezon zimowy piłki nożnej na hali? Spotkania na boisku zewnętrznym, chyba trochę się rozregulowały, poza tym pogoda coraz gorsza
W przypadku wynajęcia hali, chętne osoby muszą potwierdzać przybycie, żeby nie było sytuacji wynajmowania hali dla 2-3 osób. Wtorki o godzinie 19?

Zainteresowane osoby proszę o wypowiedź w temacie.
Awatar użytkownika
dracul
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Witam, panowie odświeżamy temat grania w piłkę kopaną na hali ?? Proszę o zgłoszenia.......
drac
Awatar użytkownika
dracul
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

A ktoś chętny na halę ??
drac
Awatar użytkownika
dracul
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

patroner myślę, że termin trzeba będzie ustalić z dyrektorem .... ale wtorek jest OK.
drac
ODPOWIEDZ