Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Rozgrywki piłki halowej_szukam chętnych

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
kierek28
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Witam...
szukam chętnych do wynajęcia hali sportowej w MOKSiR Reda w celu rozgrywek w piłkę halową....Na samym wstępie określę, że chodzi mi o czysto rekreacyjne rozgrywki. Szukam ekipy min. osób która jest zainteresowana tego typu aktywnym wypoczynkiem. Na tą chwilę nie znam jeszcze ew kosztów wynajęcia sali ale o chyba żaden problem się dowiedzieć. Jeżeli będą chętni to będę się dowiadywać. Z rozgrywkami chciałbym wystartować od m-ca X.2011, raz w tygodniu, w godzinach wieczornych 18-19 po ok 1,5-2h. Koszt wynajmu do podziału na wszystkich uczestników. Czekam na zgłoszenia konkretnych osób na forum....Raczej osoby powyżej 18 roku życia :)

Pozdrawiam,
Rafał
kibic
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Już kolegę prostuję, MOKSiR nie ma wpływu na wynajem hali. Żeby wynająć hale to musisz rozmawiać z dyrektorami szkół. Odradzam hale ZSZ przy ul. Łąkowej - strasznie ślisko, zamiast parkiet są położone panele.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Trochę późno na to ale spróbować nie zaszkodzi.
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Jeżeli to będzie czysto rekreacyjna gra...to ja jestem chętny - Maradona żaden ze mnie, ale coś tam potrafię :)
kierek28
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ok..to jest już nas dwóch :) czyli na dobrą sprawę mamy bramkarzy ;) Konkretnie to chodzi mi o to żeby w jesienne wieczory ruszyć cztery litery od telewizora i trochę lustrzycę zgubić...Jak zbierzemy ekipę ok 10 osób to od października możemy śmiało startować :)
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

ja tez jestem chetny
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

JA tam również jestem chętny.
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

kierek28 pisze:Witam...
szukam chętnych do wynajęcia hali sportowej w MOKSiR Reda w celu rozgrywek w piłkę halową....Na samym wstępie określę, że chodzi mi o czysto rekreacyjne rozgrywki. Szukam ekipy min. osób która jest zainteresowana tego typu aktywnym wypoczynkiem. Na tą chwilę nie znam jeszcze ew kosztów wynajęcia sali ale o chyba żaden problem się dowiedzieć. Jeżeli będą chętni to będę się dowiadywać. Z rozgrywkami chciałbym wystartować od m-ca X.2011, raz w tygodniu, w godzinach wieczornych 18-19 po ok 1,5-2h. Koszt wynajmu do podziału na wszystkich uczestników. Czekam na zgłoszenia konkretnych osób na forum....Raczej osoby powyżej 18 roku życia :)

Pozdrawiam,
Rafał
z tymi uczestnikami pow.18 roku zycia to racja, ostatnio bralem udzial w takiej akcji meczów forumowiczów- to przedszkole przyszło i trzeba bylo uwazac zeby krzwdy dzieciom nie zrobic takze racja autora wątku
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

no ja też mogę czasami wpaść bo krucho u mnie z kasą :) a tak w ogóle ile będzie kosztował wynajem ?
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Jakiś górny limit wieku obowiązuje? A przynajmniej zdradź jaka jest średnia wieku zainteresowanych
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Pewnie nie, przynajmniej jak dla mnie. Przecież to tylko dla naszej przyjemności.
kierek28
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Panowie...więc tak...jestem po wstępnej rozmowie z Panem Dyrektorem ZSP przy ul. Łąkowej. Finansowo wygląda to następująco. Jeżeli zdecydujemy się na opcję, żę wynajmuje salę raz w tygodniu na 2h przez cały miesiąc to koszt 1h = 80zł w tej ceni mamy do dyspozycji halę raz w tygodniu w godz. np 18-20 lub 19-21 oraz szatnie i natryski. Tak więc reasumując. Jeżeli będzie nas 10 osób to koszt wynajmu sali dla 1 osoby na powyższych warunkach i na powyższy okres na (umowa miesięczna) będzie wynosił 64zł (2h x 80zł = 160zl x 4 tyg = 640 / 10 osób = 64zł/os.). Poddaje to Panom pod rozwagę. Wydaje mi się, że nie są to złe warunki. Zakładam, że będzie nas min. 10 osób. Jak będzie więcej to wiadomo będzie taniej :) Czekam teraz na Wasze opinie i sugestie. Jeżeli chodzi o wiek to oczywiście +18 bez górnej granicy :)
kierek28
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Proponuje również dla ogólnej orientacji chętnych stworzenie listy zdecydowanych. Podkreślam dla zdecydowanych i akceptujących powyższe koszta i warunki. Dzień i dokładne godz ustalimy jak będzie już skład.

Proszę kopiować poniższą "listę" i wpisywać swoje dane (imię + nick) pod kolejnymi numerami.

LISTA ZDECYDOWANYCH NA WYNAJĘCIE HALI:

1. Rafał_kierek28
2. Krzysiek Gajos
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Lepiej niech CI na pw piszą lub do mnie to od razu wrzucę do Twojego postu i nie będzie bałaganu.
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

LISTA ZDECYDOWANYCH NA WYNAJĘCIE HALI:

1. Rafał_kierek28
2. Krzysiek Gajos
3. Paweł g63361pd
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Witam,

Na priv wyślę preferowane godziny bo jestem lekko ograniczony w tygodniu, zapewniam że jak się już zapiszę to traktuję to poważnie. Tylko zbyt wysokie tempo mogłoby mnie "wykosić" bo już lekko przyrdzewiałem :)
ODPOWIEDZ