Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Rozgrywki piłki halowej_szukam chętnych

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
dracul
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Witam wszystkich

Czy ktoś się zajął zbiórką ?? ew. ktoś zapłaci ??

Pozdrawiam

Dzięki Rafał za dotychczasowy support.
drac
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

na zeszłej piłce umowilismy sie chyba tak ze wszyscy przychodzimy normalnie i robimy zrzute
Awatar użytkownika
dracul
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Szanowni Panowie !!
No i zdarzyła się skucha i mecz się nie odbył.
Wstępnie z kolegą Łukaszem popchniemy [jak się da]
sprawę formalną do przodu. Damy znać na forum gdzie i ile przesłać kaski.

Póki co życzę wszystkim Wesołych Świąt

ZAPRASZAMY ROWNIEŻ KOLEJNYCH CHĘTNYCH DO GRANIA NA HALI.

Pozdrawiam

Leszek
drac
Lukas R.
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Witam, jestem zainteresowany dołączyć do gry, u mnie sytuacja wygląda tak że miesiąc jest w kraju ,miesiąc w Niemczech, teraz wypada,ze cały styczeń jestem w domu więc mogę zacząc od zaraz, poprosze o jakieś informacje, kiedy najbliższe spotkanie,pozdrawiam Łukasz
Awatar użytkownika
dracul
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Witam
Panowie, dla ułatwienia stworzyłem coś w rodzaju listy obecności. Proszę tych, którzy chcą w danym dniu uczestniczyć w meczach, zaznaczyć swoją wolę na stronie Doodle. Będziemy wiedzieć czy warto wychodzić z domku. Zasadniczo sprawa jest pilna, bo jeżeli chcemy pograć już 3 stycznia to trzeba jeszcze bedzie zapłacić za wynajem.
Link do listy obecności: http://www.doodle.com/3wtis838ui2hcdgc

Serdecznie zapraszam.
drac
Awatar użytkownika
dracul
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Link do obecności na luty:

http://www.doodle.com/vsqy3st32zwmawgx
drac
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Witam koledzy,
Dowiedziałem się, że jest chwilowa przerwa w treningach i rozpoczynam temat wznowienia. Wcześniej zwyczajnie nie mogłem.
Przedwczoraj stwierdziłem osobiście, że sala w naszych godzinach jest zupełne wolna i pozamykana na głucho, więc moja propozycja - zróbmy zmasowaną akcję zapisów na marzec, zacznijmy grać a potem samo pójdzie z górki.
Dodam dla wzmocnienia entuzjazmu że nas, zainteresowanych kontynuacją jest znacznie więcej niż ja sam.
Zachęcam do zgłaszania się tu na forum, w ostateczności na PW.
Dla nowych uczestników promocja - miejsce VIP w szatni :)
Więcej szczegółów już wkrótce, a jeśli się uda, to atakujemy od najbliższego wtorku.
slodkinysa
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Chciałbym dołączyć do ekipy :) do kogo powinienem się zgłosić? MOC!
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Witam,
Potwierdzam niniejszym, że ze strony dyrekcji obiektu nie ma przeszkód, warunki i termin zostają bez zmian. Plan optymalny - zacząć od wtorku 6 marca. Tak jak poprzednim razem, do poniedziałku wieczorem zbiórka chętnych + zbiórka kasy (zakładam 4 wejścia: 6., 13., 20. i 27. marca) i od wtorku można wejść. Czekamy na potwierdzenia od wszystkich chętnych. Kolejne informacje w weekend. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Ja mógłbym jedynie co drugi tydzień. Jeżeli jest taka opcja to z chęcią bym się pisał.
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Hej,
Oczywiście nie ma problemu z graniem co 2 tygodnie, większy problem będzie taki że nie zbierzemy niezbędnego minimum czyli 10 graczy do jutra, więc dajemy sobie jeszcze tydzień.
Założenie przyjmuję takie, że zaklepiemy i tak 4 tygodnie - wypadnie więc do 3 kwietnia zatem do samej Wielkanocy, potem porozmawiamy o alternatywach, może coś na świeżym powietrzu, kto wie czy nie łatwiej bedzie o mobilizację bez kosztów sali.
Na razie na najbliższe tygodnie sprężamy się i zbieramy, nowym ochotnikom przypominam, że warunki oczywiście są zapewnione - szatnia, prysznic z ciepłą wodą i tym podobne wygódki.
Zachęcamy raz jeszcze do podjęcia szybkiej, męskiej decyzji i ... do zobaczenia!
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Chyba mnie w końcu namówisz do pobiegania pod chmurką...
patroner
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Zgłaszam gotowość do gry ;) Prawdopodobnie załatwię kilka osób z mojego osiedla, próbowaliśmy zgrać się na boisku zewnętrznym jednak za mało chętnych a orlik w tygodniu "przepełniony".
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Super :) przybywa nas, myślę że do piątku lub soboty będzie wiadomo czy jest ekipa i automatycznie zapadnie decyzja o zbiórce i oficjalne zaklepanie z początkiem tygodnia.
slodkinysa
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ewentualnie wieczorami można zagrać na orliku przy ul. Ceynowy. Nie trzeba płacić, wystarczy cieplej się ubrać i heja :)
ODPOWIEDZ