Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Rozgrywki piłki halowej_szukam chętnych

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

To jest też jakieś wyjście, z tym że w marcu może być jeszcze po prostu za ciemno, nawet jeśli się zaczyna o 17-tej albo 18-tej. Co innego za miesiąc, można będzie spokojnie startować. Na razie próbujemy się zebrać w ogóle w jakiśkolwiek system grania :) Chyba, że o czymś nie wiem i ten orlik jest oświetlony ...
slodkinysa
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Nie wiem jak z oświetleniem, ale powiem szczerze, że chodziłem czasami po 21 jak nie było śniegu, żeby sobie pokopać.. I jakoś się dało :) tzn. oświetlenie orlika było wyłączone ale pobliskie latarnie dawały światło i było ok. jeżeli ludzie zebraliby się na 17:30 można spokojnie pograć albo chociaż popykać sobie. Mieszkam w Redzie od października i w sumie nikogo jeszcze nie znam, więc zawsze dodatkowa osoba na piłeczkę to dodatkowy znajomy :)
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Witam Panów,
No cóż, hasło piątek/sobota odwlekłem do późnej niedzieli licząc na jak najwięcej zgłoszeń, niestety jakkolwiek by nie liczyć, ludzi nam do kompletu zabrakło. Ponieważ mimo trudności zainteresowanie jednak jest to szkoda tak po prostu temat zamknąć. Proponuję zatem pójść tropem orlika (może być na Ceynowy, czemu nie?). Do dziś zgłosiło się razem ze mną 5 osób, do tego ewentualnie kilka osób jeszcze do przyprowadzenia przez nowych ochotników. To już jest jakaś podstawa działania.
Może zróbmy tak: we wtorek około 19.00 proponuję zbiórkę chętnych na orliku przy Brzechwy/Ceynowy, na wszelki wypadek sprzęt do grania zabieramy ze sobą. Umawiamy się z góry że deszcz nie odwołuje spotkań i ... chyba nie ma na co dłużej czekać. Co wy na to? Wszystkim zainteresowanym podam jeszcze kontakt na PW. Jeśli pora nie bardzo pasuje, proszę o jak najszybszy odzew, dopasujemy.
Pozdrawiam.
patroner
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Dla mnie ok, boisko zarezerwowane czy idziemy "w ciemno":)? Dam info o meczu na osiedlu RedaPark, gdzie ludzie wyrażali chęć gry. Jeśli znajdę kogoś potwierdzonego to dam info na PW.
slodkinysa
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Wtorek godz. 19. Będę :)
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Idziemy tym razem w ciemno, na stałe zaklepiemy sobie kiedy już się dowiem jak to zrobić. Chyba, że kolega slodkinysa wie coś więcej na ten temat i nas jutro uświadomi. Poza tym, mile widziane jakieś zapasowe piłeczki, względnie sprawna pompka. Do juterka :)
slodkinysa
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Nie mam pojecia czy mozna zaklepac boisko. Ewentualnie kto chetny, mozemy podejsc o 19 dzisiaj. Ja pileczke mam, takze bedzie co pokopac.
slodkinysa
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Czyli co? na dzisiaj nie ma chętnych? :)
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Dziś niestety nie dojechałem na czas, przejeżdżałem obok około 19.40 i rzeczywiście, boisko jest ładnie oświetlone, ludzie grają. Jutro w każdym razie aktualne.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1796 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Witam, nie uczestniczyłem we wcześniejszej dyskusji dlatego w zasadzie nie jestem w temacie. Tak mnie naszło, że przydałoby mi się też poruszać trochę i nadrobić zimowy brak kondycji :P

Pytanko mam, czy w soboty też się spotykacie, a jeżeli tak, to jaki jest koszt pobytu na hali i pochrapania w gałkę. (od razu mówię, że jestem strasznie sztywny i z deka kaleczny na boisku). Gdzie to w ogóle się odbywa?
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
slodkinysa
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Dzisiaj spotykamy się o 19 na orliku przy Ceynowy. Zapraszamy :)
slodkinysa
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Miło się grało, szkoda, że byliśmy tylko we trójkę. Następne spotkanie na orliku przy Ceynowy w najbliższy czwartek o 19 :) MOC!
patroner
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

dzisiejsze spotkanie aktualne?
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1796 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

No dobra, a na hali się coś dzieje, czy piłka halowa w tym wątku odbywa się tylko na orlikach ? :D
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
slodkinysa
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Oczywiście, że aktualne. Ja będę na pewno. Huherko póki co odbywa się na orlikach ze względu na małą liczbę chętnych do gry. Gdyby na orliku pojawiło się przynajmniej 10 osób, wtedy podjęlibyśmy kroki odnośnie hali. A tak to trzeba sobie radzić inaczej :) ostatnim razem byliśmy we trójkę. Gdyby doszły jeszcze trzy osoby to rozegralibyśmy meczyk. Może dziś będzie lepiej - 19:00 jak co! MOC!
ODPOWIEDZ