Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ścieżka rowerowa do Rewy

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Link do tej trasy z profilem wysokości:
http://www.endomondo.com/workouts/user/4612658
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ryszard pisze:serio tylu rowerzystów dziś było?
Serio, było naprawdę sporo ludzi, ale w korku na szczęście nie stałam :D
Trochę denerwujące jest zajmowanie całej szerokości przejazdu przez rozgadane towarzystwo. Wiem, że to nie jest jakiś wyścig czy coś, tylko wycieczka dla przyjemności, ale pewne zasady należy zachować, żeby nie utrudniać innym ruchu. Pogadać sobie można podczas postoju.
No i z innej beczki - przydałoby się jakieś oznakowanie tego odcinka biegnącego już samą jezdnią do Mrzezina np. uwaga rowerzyści albo nawet ograniczenie prędkości samochodów do 30 km/h, bo przejście jest tam w bardzo niedogodnym miejscu - dokładnie na samym zakręcie, gdzie nie widać, czy coś nadjeżdża.
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

cinol100 pisze:Link do tej trasy z profilem wysokości:
http://www.endomondo.com/workouts/user/4612658
U mnie się nic nie otwiera. Tzn. pusta strona.
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Proxima pisze:
cinol100 pisze:Link do tej trasy z profilem wysokości:
http://www.endomondo.com/workouts/user/4612658
U mnie się nic nie otwiera. Tzn. pusta strona.
moze nie masz konta na endomondo , trasa sie otwiera, ale na te profile wysokosci to z przymruzeniem oka patrze. ostatnio po jezdzie po lesie bylem w depresji cos kolo 100 m ;)
pozdr
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

HAns pisze: ostatnio po jezdzie po lesie bylem w depresji cos kolo 100 m ;)
pozdr
Może HAns nie byłeś do końca zadowolony z jazdy? Aż taka depresja, hoho. Wydaje mi się, że nie trzeba mieć konta na endomondo żeby zobaczyć trasę. Jak wejdziesz na sronę niezalogowany i wyszukasz użytkownika to treningi zobaczysz.
Czy ktoś jeszcze ma problem z zobaczeniem trasy? Pytam z ciekawości.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ja też nie mogłam otworzyć tej strony, ale teraz otwiera się normalnie.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Wczoraj, tuż przy skrzyżowaniu szosy prowadzącej z ul. Rumskiej (Dębogórze) do Mrzezina (nie wiem, jak się ta droga nazywa, ale jakieś 1.5 roku temu była remontowana i zamknięta) oraz drogi wewnętrznej EC prowadzącej na składowisko popiołów (biegnie m.in. przez Moście Błota) zauważyłam rozpoczętą budowę chodnika bądź ciągu pieszo-rowerowego. Niestety żadna tablica informacyjna nie rzuciła mi się w oczy. W sieci też nic nie mogę znaleźć. Czy ktoś z Was orientuje się może co to konkretnie za inwestycja?
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Salamandra pisze:Wczoraj, tuż przy skrzyżowaniu szosy prowadzącej z ul. Rumskiej (Dębogórze) do Mrzezina (nie wiem, jak się ta droga nazywa, ale jakieś 1.5 roku temu była remontowana i zamknięta) oraz drogi wewnętrznej EC prowadzącej na składowisko popiołów (biegnie m.in. przez Moście Błota) zauważyłam rozpoczętą budowę chodnika bądź ciągu pieszo-rowerowego. Niestety żadna tablica informacyjna nie rzuciła mi się w oczy. W sieci też nic nie mogę znaleźć. Czy ktoś z Was orientuje się może co to konkretnie za inwestycja?
Ścieżka rowerowa, szybko im idzie
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ona - a czy wiesz skąd i dokąd ona ma prowadzić i która gmina jest inwestorem? Byłoby super, takich ścieżek nigdy za mało
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Salamandra pisze:Ona - a czy wiesz skąd i dokąd ona ma prowadzić i która gmina jest inwestorem? Byłoby super, takich ścieżek nigdy za mało
Wczoraj wczytywałam sie w tablice informacyjną i stoi tam napisane czarne na żółtym, że inwestorem jest Gmina Kosakowo i jest to budowa jednego z dwóch odcinków (w ramach projektu trasy rowerowej) - ten to odcinek C-D (od kapliczki Matki Boskiej rowerzystów) do skrętu w lewo w stronę starych budynków elektrociepłowni (składowiska odpadów) o których pisze wyżej Proxima - ok 200m. Są już ułożone krawężniki.
Bardzo się z tego cieszymy, bo wyjątkowo nie lubimy tego odcinka drogi, a jedziemy tam rowerami praktycznie codziennie
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

prawda, to nie jest miły rowerzystom odcinek. Z Redy w storne stacji uzdatniania wody Pewiku też chyba miasto poszerza drogę, by umieścić tam ścieżkę rowerową. Wraz z powiększeniem się Redy o Moście Błota widać, że dokończą ten odcinek. Szkoda, że w formie szutrowej, ale dobre i to.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ryszard pisze:Z Redy w storne stacji uzdatniania wody Pewiku też chyba miasto poszerza drogę, by umieścić tam ścieżkę rowerową.
Już poszerza czy dopiero poszerzy? Bo na razie ul. Mostowa nadal bez zmian, chyba, że inną drogę masz na myśli.
Ona - dzięki wielkie za info, będę musiała poszukać tej tablicy, bo najwyraźniej przeoczyłam
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Salamandra pisze:
Ryszard pisze:Z Redy w storne stacji uzdatniania wody Pewiku też chyba miasto poszerza drogę, by umieścić tam ścieżkę rowerową.
Już poszerza czy dopiero poszerzy? Bo na razie ul. Mostowa nadal bez zmian, chyba, że inną drogę masz na myśli.
Ona - dzięki wielkie za info, będę musiała poszukać tej tablicy, bo najwyraźniej przeoczyłam
myślę, że "już". droga jest szersza, widać, że część zasypana szutrem, jak dla mnie wygląda na to jakby chcieli ją przedłużyć...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ale masz na myśli ul. Mostową? Tam naprawdę nic się nie zmieniło od 2 lat Wyjątek to kilka nowych płyt jumbo położonych niemal tuż przy PEWiKu i bynajmniej nie stanowiących elementu ścieżki rowerowej, tylko samej jezdni (wcześniej płyty były dziurawe i wybrakowane). A szuter na tzw. ścieżce rowerowej był już dużo wcześniej. I tak jak wcześniej, tak i teraz kończy się w połowie, dalej jest już tylko piach uniemożliwiający jazdę na rowerze. Szerokość drogi identyczna jak poprzednio.
ODPOWIEDZ