Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Lodowisko w Redzie

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Widzę z okna. Np teraz jest 8 osób :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

nauczy mnie ktoś jeździć?
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Pomogę. Jakie masz preferencje jazdy: figurówki (do jazdy artystycznej) hokejówki (wiadomo: brutalny męski sport) czy panczeny (smigasz jak meteor)?
Najważniejsze moim zdaniem:
- nie próbuj CHODZIĆ na łyżwach bo one są do jeżdżenia
- trzymaj ręce zawsze przed sobą - środek ciężkości przeniesiony w przód ułatwia kontrolę nad utrzymaniem równowagi a upadki w tył sa bardziej niebezpieczne
- ćwicz jazdę na jednej nodze - nie musisz drugiej zadzierać wysoko byle ciężar ciała był na jednej
Reszta to pryszcz :-)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

a jeśli nie mam łyżew ( myslę że Ryszard tez ich nie ma)? ;)
taki żarcik, ale myśle, że najlepszym sposobem jest po prostu wyjśc na lodowisko i popróbować. Zobaczyć jak sie w tym czuje
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

W imieniu moich dzieci i męża poprzez to forum pragnę podziękować za to lodowisko!! Dla mojej rodziny dzienna dawka sportu zapewniona.Także dla władz ogromny +.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

tak ja też jestem zadowolona z lodowiska.Moje dziecko aż do zapadnięcia zmroku nie mogłam doholować do domu :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

http://www.telewizjattm.pl/serwis-infor ... ml?play=on

Wiadomość z wczoraj. To w końcu jest otwarte czy nie jest? Bo w reportażu sugerują, że zostały zamknięte. Pytam bo mam zamiar dziś się wybrać pierwszy raz
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Wczoraj byłem o 18.00 i było otwarte :-) jeżdziło ok 15 osób
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Zapewne chodzi o lodowisko w Wejherowie,bo to od wczoraj jest nieczynne.Nasze jest czynne bo korzystamy codziennie.Teraz też syn jeżdzi
R12
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Fajne lodowisko tylko agregat uciążliwie buczy, szczególnie w nocy. Przeszkadza mieszkańcom Tenisowej i Sportowej. Nie wiem jak bloki z Łąkowej ale tam na pewno jest jeszcze głośniej. Władze powinny jakoś temu zaradzić. Oprócz buczenia obserwuje się od czasu uruchomienia agregatu nierównomierny przerywany przesył prądu - być może z winy lodowiska.
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Bez buczenia się nie da, chyba że przyjdziemy wszyscy i będziemy dmuchać na taflę zimnym powietrzem. Albo namówmy producenta gumy do żucia na kręcenie reklam właśnie u nas na lodowisku, widziałem w TV że działa :). W ostateczności należy dać na tacę w intencji lepszej pogody.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

dobrze, ze jest i że działa (w sumie uważam że jest fajną atrakcję, szczególnie widząc radość dzieci), a przy okazji można sobie przypomnieć jak to się jeździło kiedyś na łyżwach , no i nie trzeba jechać do Oliwy na łyżwy ...a w Wejherowie po lodowisku zostały resztki lodu i barierki ....
R12
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Buczenie można zlikwidować, np poprzez odpowiednią obudowę wyciszającą agregat lub inny agregat, który ciszej chodzi.
Przecież jest to lodowisko dla dzieci. Ciekawy jestem czy chcielibyście aby Wasze dzieci miały uszkodzony słuch i nie mogły spać w nocy i non stop były narażone na ciągły szum. Lodowisko owszem fajna sprawa ale nie kosztem zdrowia okolicznych mieszkańców.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

hehe trochę Cię chyba poniosło :)
Bardziej słuch im uszkodzą komórki, MP3 i inne urządzenia przez które wiecznie na głowie mają słuchawki :)

byłem tam w sobotę i nie jest to aż tak głośny dźwięk, żeby słuch się uszkodził :)

szczerze pisząc to nawet na ten dźwięk uwagi nie zwróciłem... więc mi w ogóle nie przeszkadzał :)
ale rozumiem, że wieczorem może okolicznym mieszkańcom przeszkadzać... ale nie dzieciakom na lodowisku :)


a i jeszcze jedno... czemu to "lodowisko jest dla dzieci"?
Myślałem, że dla wszystkich :P
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

dokładnie lodowisko jest dla wszystkich a większy hałas w ciągu dnia powoduje głównie młodzież i dzieci. nie wiem jak w nocy ale buczenie agregatu nie wydaje się zbyt głośne.
ODPOWIEDZ