Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Lodowisko w Redzie

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

herring pisze:A tak na serio-o co Ci chodzi w Twoich postach? Chcesz potrollować czy ma to jakiś głębszy sens?
Ciiiicho Herring. Zaraz się dowiesz, że nie szanujesz cudzej pracy ;-)
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:
herring pisze:A tak na serio-o co Ci chodzi w Twoich postach? Chcesz potrollować czy ma to jakiś głębszy sens?
Ciiiicho Herring. Zaraz się dowiesz, że nie szanujesz cudzej pracy ;-)
To chyba ja wywołałem, te małą utarczkę :)
Lisek111 wyluzuj, to tylko forum. Jutro bedzie jeszcze lepszy dzień :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ja również bałam się tych "wymiataczy". Zwłaszcza, że pierwszy raz po latach wyszłam na lód. Bałam się też o dzieci zwłaszcza te które nie umieją jeździć, bo to, że oni umieją je wyminąć to jeszcze nie wszystko, po prostu mogą tych ludzi dzieci i dorosłych wystraszyć ( bo np. ktoś myśli, że się nie wyrobią na zakręcie). Na szczęście jak byłam na lodzie to nie wydarzył się żaden wypadek. Ale zastanawiałam się nad czymś innym potem. To właśnie oni przyczyniali się w dużej mierze do zarysowań na lodzie ( tymi manewrami i hamowaniem bardzo wykruszali ten lód) i jak w pierwszej fazie nikt tego nie zmiatał to była taka sytuacja na którą wszyscy wcześniej narzekali. Oczywiście nikt nikomu nie zabroni wchodzić na lodowisko i jeździć jak mu się podoba. Dlatego dobrze, że teraz są osoby, które zajmują się tym lodem.

A co do panów pracujących to nie przesadzajmy. Wiadomo, że na mrozie nie jest łatwo pracować, wielu ludzi musi, ale jak tu ktoś napisał panowie sami się zgłosili i sugerowanie, że szkoda, ze się ktoś nie zgłosił, bo może byłoby trzech panów do pracy traktuję jako jakiś żart. Podejrzewam, że tylu pracowników po prostu było przewidzianych ( zgłoszeń na pewno było więcej, wnioskuję to po szukających jakiejkolwiek pracy w Redzie)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Czy ktoś wie co z lodowiskiem?Czy jest jeszcze czynne?
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

jest już zamknięte, tylko nie wiem od kiedy
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

otwarte będzie od jutra... nie chce być złym prorokiem, ale jeśli dobrze rozumiem poniższy komunikat, to lodowisko będzie (symbolicznie) płatne
Od 30.11.2012r. lodowisko w MOKSiR Reda otwarte!!!!!

Zapraszamy wszystkich chętnych na lodowisko BIAŁY ORLIK, które mieści się na terenie MOKSiR Reda - obok kompleksu Orlik 2012 ul. Łąkowa 59. Biały Orlik udostępniony będzie dla mieszkańców od piątku 30.11.2012r. od godziny 15.00!
Lodowisko czynne będzie codziennie w godzinach 10.00 - 21.00.

Możliwość wypożyczania łyżew od godziny 14.00 - 21.00.
Cennik:
Wejście - 2zł/ślizg

Ostrzenie łyżew - 8zł
Wypożyczenie łyżew - 5zł

Ślizgi 1,2,3 - do dyspozycji szkół od poniedziałku do piątku z wykluczeniem dni wolnych od szkoły!!

Wszelkie pytania odnośnie funkcjonowania prosimy kierować do kierownika MOKSiR Zbigniewa Elwarta pod numerem telefonu 662-089-911
http://www.reda.pl/miasto/index.php
ewakowal8
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Fakt jest płatne ale trzeba przyznać, że ceny są naprawdę rozsądne!
Lokaty bankowe - sprawdź co możesz zyskać zakładając lokatę
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

A jak z jakością tego lodowiska, ktoś się wypowie? Bo w Gdyni się płaci tylko 2 zł więcej za wejście, a tam po każdym wejściu jest przerwa techniczna, w czasie której lód jest doprowadzany do odpowiedniego stanu.
Reage
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

W zeszłym sezonie za wejście się nie płaciło,być moze nastąpiły jakieś zmiany, jutro może pójdę na pierwszą jazdę i zobacze co i jak:)
Reage
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Nastąpiły zmiany,płaci się 2 zł,jest więcej przerw technicznych,jednorazowe wejście trwa 50 min.
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Byłam i uważam,że zmiany są na lepsze.Dzięki wejściom godzinowym jest porządek.
DIORKA
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

A jest prawdziwy lód, czy ta tafla z tworzywa sztucznego?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Prawdziwy lód, tak jak w zeszłym roku.
Awatar użytkownika
Vervain
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

W tym roku byłam raz (na razie ). Podczas przerw nie widziałam nikogo doprowadzającego lód do porządku, ale da się jeździć. Sto razy bardziej wolę nasze lodowisko niż to gdyńskie, wiecznie zatłoczone, gdzie mam wielkiego stresa, że zaraz ktoś na mnie wjedzie.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Byłem, było bardzo miło i znów wybieram się pośmigać. To jest coś co bardzo mi się w naszym mieście podoba
ODPOWIEDZ