Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Lodowisko w Redzie

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

I nie wytłumaczysz! to ludzie pokroju golfiarzy czy kierowców bmw-najlepsi!tylko do czasu,aż potrącą kogoś kto nie jest taki "świetny" i skończy się na szpitalu(wybite zęby,wstrząs mózgu,złamania).Wg mnie obsługa powinna wypraszać takich piratów lodowych-chcecie się ścigać to na tor albo lodowisko sportowe(w Gdyni jest klub hokejowy i chyba w Gdańsku na hali Oliwii)
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

lukasz.marks pisze:A widziałeś kiedykolwiek żebyśmy kogoś potrącili? Nie? No właśnie. Jeździmy bardzo szybko w porównaniu do reszty, ale panujemy nad tą prędkością i wbrew pozorom jeździmy bezpiecznie. Jeżdżę już kupę czasu, a żadnej "przykrej sytuacji" nie było. Popisywanie się na tafli? Przed kim? Przed ludźmi których zwykle widzimy pierwszy raz na oczy? Ja tam nie przychodzę na jakiś wybieg dla modeli, żeby się popisywać, tylko żeby porobić to co uwielbiam. Poza tym moje zdanie które przytoczyłeś nie służy prowokacji, tylko uświadomieniu, że nie ma co się spinać o to jak jeździmy, bo i tak będziemy tak jeździć.
Wiesz, tłumaczyć możesz to zachowanie na wiele sposobów. Nie ma takiego miszcza , któremu coś przykrego się nie przydarzy, szczególnie jak robi coś ryzykownego. A to, że śmigacie pośród starszych, i dzieci jak szaleni to nie jest w porządku i tyle. Ostatnio dziecko z którym byłem, 2 razy zaliczyło upadek przez takich łyżwiaży, ale chyba trzeba powiedzieć do 3 razy sztuka ....
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

To, że Tobie się wydaje, że jeździsz bezpiecznie nie ma znaczenia. Może i nawet faktycznie tak jest. Ważne jest to, że inni przy Tobie nie czują się bezpiecznie. Jak rozumiem, Ty masz gdzieś fakt, że dzieci mogą się przez Ciebie bać się jeździć. To, że Ty masz to gdzieś, to może nie dziwić, ale powinni wziąć to pod uwagę opiekunowie lodowiska.
Awatar użytkownika
Vervain
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Łyżwiarze/sąsiedzi lodowiska - otwarte jeszcze?
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

raczej nie,nie widzę od dłuższego czasu ruchu na lodowisku.
rupert
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Zigi , Damian , Binka - jeśli ktoś nie potrafi grać w piłkę to powinien się bać iść na boisko na którym grają osoby trenujące ten sport , bo może im się coś stać ? To że nie potraficie jeździć na łyżwach to nie jest nasza wina, jak się nauczycie to zrozumiecie czemu my nie boimy się tak jeździć a jak Wam nie pasuje nasza jazda to w przyszłym sezonie serdecznie zapraszam na rozmowę na lodowisku a nie jako anonimowe osoby, poza tym prędzej WY zrobicie komuś krzywdę nie potrafiąc jeździć niż my jeżdżąc tak jak jeździmy każdy uprawia jakiś sport i każdy w czymś jest dobry . jak ktoś gra dobrze w piłkę to ma się zapisać od razu do klubu, skoro ma gdzie trenować DLA SIEBIE ? no więc mam nadzieje że temat zakończony a ja osobiście z chęcią z Wami porozmawiam za rok na tafli, zapraszam. Przekonamy się kto sprawia większe zagrożenie na lodowisku ! pozdrawiam )
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

rupert jako przykładny ojciec będzie uczył swoje dziecko jeździć na rowerze na trasie maratonu Tour De Pologne
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Rupert! ciekawa jestem czy ty zawsze tak świetnie jeździłeś!!???????????????szczerze wątpię!kiedyś też musiałeś się uczyć!Ja nie umiem i guzik by mnie to obchodziło,ale na lodowisko chodzi moja córka,która dopiero się uczy i boję się o nią,a gdzie ma się nauczyć jak nie na miejskim lodowisku??? A skoro jesteś taki fantastyczny i szybki to jedź do Gdyni do klubu Stoczniowiec na trening hokeja-pojeździsz wśród lepszych i zobaczymy jak będziesz się czuł!
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

rupert pisze:To że nie potraficie jeździć na łyżwach to nie jest nasza wina, jak się nauczycie to zrozumiecie czemu my nie boimy się tak jeździć a jak Wam nie pasuje nasza jazda to w przyszłym sezonie serdecznie zapraszam na rozmowę na lodowisku...
A kto powiedział, że nie potrafimy jeździć? Mówimy o małych dzieciach, które ledwo trzymają się na nogach. Sorry, ale jak drużyna trenuje na boisku do piłki nożnej, to dzieciaki tam nie wchodzą. Na lodowisku są inne zasady - trzeba się nim jakoś dzielić. No i wiedzieć przynajmniej co to empatia.
I masz rację, jak widać nie warto dyskutować na ten temat na forum. Z doświadczenia wiem, że rozmowa z właścicielem obiektu albo chociażby z burmistrzem pozwala nadać różnym sprawom pewien bieg, więc chyba faktycznie tą drogą będzie trzeba pójść w kolejnym sezonie - o ile oczywiście problem się powtórzy.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Myślę,ze Zigi ma rację,bo sposób myślenia niektórych Panów jest mocno infantylny
Nie chciałabym się wdawać w dyskusję na lodowisku, kto jest lepszym łyżwiarzem i komu więcej wolno.
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Sposób rozumowania prezentowany przez Ruperta jest niestety dość powszechny w naszym kraju i pojawia się w każdej dziedzinie życia. Najlepiej widać to na drogach - myślenie "ja, i tylko ja" powoduje tyle problemów i napięć. W tym przypadku jest tak na lodowisku. Tymczasem nie raz trzeba sobie uzmysławiać, że nie jestem sam na świecie a najlepiej wbić to sobie na stałe do głowy. Braku tej podstawowej cechy nie będę nazywał - każdy nazywa to na swój sposób ....
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Przede wszystkim na lodowisku obowiązuje REGULAMIN z którego można przytoczyć:

pkt.11 Na terenie lodowiska obowiązuje zakaz :
11.8 zachowań stwarzających zagrożenie dla innych uczestników lodowiska;
11.10 jazdy pod prąd, urządzania wyścigów, niebezpiecznych zabaw,

I wszystko w tym temacie. Poza tym jeśli jest w Redzie grupa mega uzdolnionych łyżwiarzy to myślę, że nie stoi nic na przeszkodzie by za rok np. utworzyć jakieś godziny gdzie będzie można szarżować do woli....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

A może ci uzdolnieni Panowie zechcieliby pouczyć dzieciaki ....charytatywnie ?
rupert
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

W klubie stoczniowiec gdynia trenuje się hokej a ja ucze się jazdy freestyle .to jest zasadnicza różnica, jak kiedykolwiek któreś z was przewrócę albo zrobię wam krzywdę to wtedy takie zażalenia prosze do mnie kierować,ja nigdy nikomu nic nie zrobiłem. nie mam gdzie jeździć to jeżdżę tu, i czuje się pewnie a pod prąd jeżdżą WASZE dzieci a nie ja, ja nie pamiętam żebym kiedykolwiek jeździł pod prąd a zagrożenie sprawiam tylko i wyłącznie według waszej opinii Redzianka - nie ma problemu. niestety ten sezon się już zakończył, w przyszłym do tego na pewno wrócimy ja sam nauczyłem się jeździć tak jak jeżdżę przez jeden sezon , więc nie ma w tym nic trudnego. REDZIACZKI - zapraszam do Moksir reda, ciekawe czy oni będą tak otwarci na Twój pomysł, szczerze śmie wątpić bo za wiele czasu tam spędziłem i za bardzo poznałem ich podejście do tego wszystkiego ZIGI serdeczne powodzenia ! jeśli dogadasz się z moksirem albo burmistrzem na tyle, że zabronią mi wchodzić na tafle lodowiska to przybije Ci piątkę, i szczerze pogratuluję Jak nie odpowiada komukolwiek moja jazda to miejscie odwagę powiedzieć mi to prosto w oczy a nie, głupie uwagi na forum anonimowym, albo na lodowisku za plecami tak zebym tego nie usłyszał. Mam 18 lat a Wy boicie się zwrócić mi uwagę wprost i ze mną o tym porozmawiać na żywo, tylko udzielacie się na tym forum... HaHA gratuluję : )
rupert
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Macie swoje dzieci, a boicie się ze mną porozmawiać o tym w prost na lodowisku ? brawo jedynym rozwiązaniem na lodowisku jest to że uwierzycie , że wasze dzieci nie mają się czego bać, i Wy również. Na lodowisko nie zabronią mi wchodzić, bo nie mają takiego prawa. pozdrawiam i zapraszam do rozmowy za rok ale już na lodowisku .
ODPOWIEDZ