Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Lodowisko w Redzie

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

trochę rozsądku i uwagi każdej z osób jeżdżących plus opieka na maluchami i powinno być OK
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

O lodowisko zaczęto dbać,jest odśnieżane i wygładzane,wprowadzone przerwy techniczne.Tylko na str Moksir jakieś nieaktualne dane ,napisane ,że lodowisko od 14tej otwarte ,a jest otwarte bodajże od 10tej i mogliby podać godziny przerw technicznych ,bo wielu ludzi odchodzi z kwitkiem.
Marta
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

ooo dzięki,wczoraj byłam na stronce i widocznie trafiłam na starą informacje z grudnia :)
WOW2127

12 lat temu

redzianka pisze:O lodowisko zaczęto dbać,jest odśnieżane i wygładzane,wprowadzone przerwy techniczne.Tylko na str Moksir jakieś nieaktualne dane ,napisane ,że lodowisko od 14tej otwarte ,a jest otwarte bodajże od 10tej i mogliby podać godziny przerw technicznych ,bo wielu ludzi odchodzi z kwitkiem.
Tak zaczęto dbać , robi to tylko dwóch pracowników , którzy pracują na zmiany od 8 do 14 i od 14 do 20 a w soboty i niedziele jeden np. w sobotę od 8 do 20 a drugi w niedzielę i odwrotnie , mało tego mają ograniczone przerwy żeby chociaż się ogrzać , chcielibyście tak ? Uważam że to trochę przegięcie , w sobotę i niedzielę tyle godzin na dworze zimą .
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jesteś tym pracownikiem czy co,że z takim wyrzutem odnosisz się do mojego wpisu?Pewnie ,że nie ma czego zazdrościć ,w taki mróz tam stać przez 6 godz.Ale lodowisko wymagało opieki dorosłych osób i teraz taka opieka jest.
WOW2127

12 lat temu

nie nie jestem tym ani tamtym pracownikiem i nie odnoszę się z żadnym wyrzutem do Twojego wpisu . Po prostu współczuje tym pracownikom i to nie jest tylko 6 godzin przez które można pracować , ale 12 ? a wiem , że mają jeden dzień 12 godzin . Nie rozumiem po co się unosisz ?
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

WOW2127 pisze:
Tak zaczęto dbać , robi to tylko dwóch pracowników , którzy pracują na zmiany od 8 do 14 i od 14 do 20 a w soboty i niedziele jeden np. w sobotę od 8 do 20 a drugi w niedzielę i odwrotnie , mało tego mają ograniczone przerwy żeby chociaż się ogrzać , chcielibyście tak ? Uważam że to trochę przegięcie , w sobotę i niedzielę tyle godzin na dworze zimą .
Ja bym nie chciał tak pracować. I dlatego nie zgłosiłem sie do tej roboty. Ci panowie pewnie chcieli, skoro tam pracują. Pracę na powietrzu w niskich temperaturach i obowiązki pracodawcy regulują stosowne przepisy.
Taaak, praca zima jest trudna. Panowie w pomarańczowych ubrankach też maja niełatwo, a w dodatku musza jeszcze machać łopatami. Jest wiele zawodów, których wykonywanie wiąże sie z pewnymi niedogodnościami.
Chciałoby sie powiedzieć "life is brutal"...byle do wiosny :) ...a latem w czasie upałów hutnicy i piekarze będą mieli niefajnie :(
Lisek111
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

niestety ci panowie w lato również dobrze nie będą mieli najlepiej , ponieważ nie raz widziałem jak koszą te boiska w temperaturze +28 stopni . A ich szef myśli chyba że nie obowiązuje go kodeks pracy , a panowie mogliby go pozwać do sądu pracy .
Może i chcieli tak pracować , albo może musieli ponieważ sytuacja finansowa zmuszała ich do tej pracy .
Ci panowie nie musieli by tam marznąć gdyby niektórzy okazali trochę kultury i wyrozumiałości dla nich i zachowywali się w porządku .
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

WOW2127 pisze:nie nie jestem tym ani tamtym pracownikiem i nie odnoszę się z żadnym wyrzutem do Twojego wpisu . Po prostu współczuje tym pracownikom i to nie jest tylko 6 godzin przez które można pracować , ale 12 ? a wiem , że mają jeden dzień 12 godzin . Nie rozumiem po co się unosisz ?
Ale po czym wnosisz,że ja się unoszę?Ani mi to w głowie ,żeby się unosić ,ja też im współczuję,że mają taką pracę,tak samo jak panom na budowie,i panom odśnieżającym miasto i kierowcom autobusów w których nie działa ogrzewanie ,bo ostatnio takim jechałam i kierowca musiał siedzieć w kurtce i futrzanej czapie itd itp.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Lisek111 pisze:niestety ci panowie w lato również dobrze nie będą mieli najlepiej , ponieważ nie raz widziałem jak koszą te boiska w temperaturze +28 stopni . A ich szef myśli chyba że nie obowiązuje go kodeks pracy , a panowie mogliby go pozwać do sądu pracy .
Może i chcieli tak pracować , albo może musieli ponieważ sytuacja finansowa zmuszała ich do tej pracy .
Ci panowie nie musieli by tam marznąć gdyby niektórzy okazali trochę kultury i wyrozumiałości dla nich i zachowywali się w porządku .
co to za niektórzy i jakie zachowania nie są w porządku?chodzi Ci o ludzi korzystających z lodowiska czy szefa tych panów,bo nie bardzo rozumiem?napisz o co chodzi? :shock:
WOW2127

12 lat temu

Romek pisze:
WOW2127 pisze:
Ja bym nie chciał tak pracować. I dlatego nie zgłosiłem sie do tej roboty. Ci panowie pewnie chcieli, skoro tam pracują. Pracę na powietrzu w niskich temperaturach i obowiązki pracodawcy regulują stosowne przepisy.
Taaak, praca zima jest trudna. Panowie w pomarańczowych ubrankach też maja niełatwo, a w dodatku musza jeszcze machać łopatami. Jest wiele zawodów, których wykonywanie wiąże sie z pewnymi niedogodnościami.
Chciałoby sie powiedzieć "life is brutal"...byle do wiosny :) ...a latem w czasie upałów hutnicy i piekarze będą mieli niefajnie :(

Szkoda że nie zgłosiłeś się , we trójkę na pewno nie pracowaliby w soboty i niedziele po 12 godzin . Ciekawe czy dostają jakiś ciepły posiłek w tych 12tu. godzinach , podczas pracy , a za niedziele może jakiś dodatek do wypłaty ?
Lisek111
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

redzianka pisze:
Lisek111 pisze:niestety ci panowie w lato również dobrze nie będą mieli najlepiej ,
co to za niektórzy i jakie zachowania nie są w porządku?chodzi Ci o ludzi korzystających z lodowiska czy szefa tych panów,bo nie bardzo rozumiem?napisz o co chodzi? :shock:

Chodzi o korzystających z lodowiska , i podkreślam NIEKTÓRYCH , np palenie NA lodowisku bo nieraz byłem tego świadkiem lub wiele innych rzeczy również nie zamykania bramek . Czy to wymaga aż tak dużo poświęcenia ?.
WOW2127

12 lat temu

nie zamykania bramek ? mało kto je zamyka , a nasza młodzież niestety potrafi nawet zapalić na lodowisku .
Ostatnio zmieniony |9 Lut 2012|, o 21:03 przez WOW2127, łącznie zmieniany 1 raz.
Lisek111
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

WOW2127 pisze:nie zamykania bramek ? mało kto je zamykania , a nasza młodzież niestety potrafi nawet zapalić na lodowisku .
Dokładnie to napisałem ; )
ODPOWIEDZ