Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Lodowisko w Redzie

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
sloneczko84
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

a gdzie jest infomacja że jutro otwierają? jakiś link może?
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ktoś mnie wołał?....
Dziękuję Dorma za uznanie - wzruszyłbym się Twoim zaufaniem gdyby nie to diaboliczne "Hahaha..."
A tak to - módl się żebym nim nie został - bo na łyżwach sobie pojeździsz jak sobie LÓD WYSTRUGASZ :-):-);-)
....swoją drogą mam troche luzów zimą; z rocznika jestem co to "żadnej pracy sie nie boi" no a nie od dziś wiadomo że "pecunia non olet" :-)
No i jestem cholernie usportowiony!!!!
...z akcentem na "cholernie" .....:-):-):-)
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

sloneczko84 pisze:a gdzie jest infomacja że jutro otwierają? jakiś link może?


http://www.moksir.reda.pl/page/zaprasza ... r-380.html


proszę
Ana
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

A ja uważam, że na początku (ponieważ bezpłatne) będzie bardzo dużo chętnych lecz, z czasem, się troszkę przerzedzi - do ferii zimowych oczywiście. Jednak nie każdy jeździ na łyżwach... Ja co roku korzysatm z lodowiska w Wejherowie (w soboty) i jeszcze nigdy nie spotkałam się z tym, żeby były tłumy - wręcz przeciwnie - nawet w kółko nie trzeba było jeździć. A pamiętajmy, że to lodowisko miało "duży zasięg".

Ponieważ wychowałam się w Gdańsku, od malucha do końca studiów, jeździłam w Oliwie i tamten spęd mi strasznie nie odpowiadał. Mam nadzieję, że nasze, redziańskie, lodowisko nie będzie takim spędem...

Osobiście szaleję ze szczęścia, że u nas, już od dzisiaj, mamy swoje, na które (przy sprzyjających warunkach) będę mogła już z domu śmignąć na łyżwach :) :) :) acha - będziemy we dwie łyżwiarki z moją siostrą...

Pozdrawiam wszystkich łyżwiarzy
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ana pisze:.... redziańskie...
redzkie?
redowskie?
redyńskie?...:-)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Lodowisko jest duże i długo otwarte ,myślę ,że tłoku nie będzie,może troszkę na początku a potem ludziska ochłoną i będzie normalnie.
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

tłoku faktycznie nie ma, stąd tafla jest gładka i sie przyjemnie jeździ, właściwie jedynym mankamentem jest to,że nie ma zamykanej szatni i większość łyżwiarzy zostawia swoje rzeczy na płocie :)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

ledwo lodowisko zostało otwarte, a już karetka musiała przyjechać :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

To na lodowisko ? widziałam jak jechała

a co do lodowiska to poczekam jak po nowym roku ludzie nie będą mieli wolnego (od szkoły i pracy) i na spokojnie sobie spróbuję

mika jak to nie ma zamykanej szatni? nikt tego nie pilnuje? To znaczy ze swoje rzczy zostawia sie na swoja odpowiedzialność.. świetnie..
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

wszystko się na razie otwiera i zaczyna działać, także chłopak który się wypozyczaniem zajmował nie wiedział co i jak, moze to sie zmieni i coś wymyslą :) na razie moje buty wisiały na płocie. Dorma nie czekaj bo byłam od 19 do zamknięcia i bylo max 10 osób na lodzie :) luksus
Ana
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Tyle narzekania, martwienia się - a to za dużo ludzi będzie, a to za drogo, a to za tanio itd. Ludzi garstka, wejście za friko, lód troche przeorany, ale to normalne jak się jeździ. Jestem zadowolona że mamy swoje lodowisko w końcu. Zapraszam wszystkich
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Informacja dla wszystkich forumowych marud: pomimo darmowości lodowiska ludzi średnio po 20 osób, spokojnie i bez tłoku. I tak przez cały dzień. Jednym z jeżdżących był równiez burmistrz :)
Ana
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Bo się ze mną umówił - ja go namawiałam ;) Jednak słowny jest
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2884 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Noworoczne łyżwy zaliczone ;) Przez dłuższy czas sam z żoną na lodowisku :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

herring pisze: pomimo darmowości lodowiska ludzi średnio po 20 osób, spokojnie i bez tłoku. I tak przez cały dzień.
Byłeś na lodowisku cały dzień ?;)
ODPOWIEDZ