Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Lodowisko w Redzie

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
WOW2127

12 lat temu

wiem , po prostu mój post to potwierdza co napisałeś :)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Lisek111 pisze:
redzianka pisze:
Lisek111 pisze:niestety ci panowie w lato również dobrze nie będą mieli najlepiej ,
co to za niektórzy i jakie zachowania nie są w porządku?chodzi Ci o ludzi korzystających z lodowiska czy szefa tych panów,bo nie bardzo rozumiem?napisz o co chodzi? :shock:

Chodzi o korzystających z lodowiska , i podkreślam NIEKTÓRYCH , np palenie NA lodowisku bo nieraz byłem tego świadkiem lub wiele innych rzeczy również nie zamykania bramek . Czy to wymaga aż tak dużo poświęcenia ?.
A to rozumiem,też mnie to wkurza,jak stałam i czekałam na córkę to robiłam za oddzwiernego,bo młodzież wchodziła jak do cyrku;) i tak jak pisaliśmy szybciej,strach było ,że dzieciaki zęby powybijają.Palenie na lodowisku,włażenie w butach wszystko to czego nie wolno robić na lodowisku,a jednak jest robione,właśnie do tego Ci panowie są potrzebni,bo faktycznie niektórzy nie potrafią się zachować.
Lisek111
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Trzeba również podkreślić , że nie wszyscy z młodzieży się tak zachowują , ale niestety większość.
Ja jako dorosły mężczyzna , bałem się że któryś z tych chłopaków którzy jeżdżą slalomem wokół ludzi mnie potrącą i sobie głowe rozbije a co dopiero małe dzieci lub osoby starsze .
To lodowisko jest po prostu za małe na jazde wyczynową , ale ci chłopcy chyba tego nie widzą , i uważają że lodowisko należy do nich , a przecież każdy ma prawo spokojnie jeździć .
Troche kultury i życie staje się lepsze ; )
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

WOW2127 pisze: Po prostu współczuje tym pracownikom
Czy ktoś ich zmusza do tej pracy? Czy ktoś z nas tutaj jest ich pracodawcą?
Tak tylko pytam, bo szczerze mówiąc nie wiem, do kogo kierujesz swoje słowa :)
Lisek111
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Jak widać , po prostu nie szanujesz czyjejś pracy , tym samym nie oczekuj że ktoś będzie szanował Ciebie .

Salamandra pisze:
WOW2127 pisze: Po prostu współczuje tym pracownikom
Czy ktoś ich zmusza do tej pracy? Czy ktoś z nas tutaj jest ich pracodawcą?
Tak tylko pytam, bo szczerze mówiąc nie wiem, do kogo kierujesz swoje słowa :)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Lisek111 pisze:Jak widać , po prostu nie szanujesz czyjejś pracy , tym samym nie oczekuj że ktoś będzie szanował Ciebie
.
Pardon?? A z czego konkretnie wnosisz, że nie szanuję cudzej pracy?
WOW2127

12 lat temu

Hm... uważam że każdego pracę należy szanować i tę czystą i tę brudną i tę zimną br....
redzian
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

A co Wam chodzi z tym lodowiskiem? Nie ma źle, jest źle, nie kuman
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

WOW2127 pisze:Hm... uważam że każdego pracę należy szanować i tę czystą i tę brudną i tę zimną br....
Te słowa to do mnie?
Jeśli tak, to zapytam również Ciebie - z czego wnosisz, że nie szanuję cudzej pracy?
Lisek111
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Z Lekceważącej wypowiedzi
"przecież nikt im nie kazał tam pracować"

Salamandra pisze:
WOW2127 pisze:Hm... uważam że każdego pracę należy szanować i tę czystą i tę brudną i tę zimną br....
Te słowa to do mnie?
Jeśli tak, to zapytam również Ciebie - z czego wnosisz, że nie szanuję cudzej pracy?
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Lisek111 pisze:Z Lekceważącej wypowiedzi "przecież nikt im nie kazał tam pracować"
Ręce opadają :/
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Jeśli chodzi o "wymiataczy" na środku lodowiska to nie obawiałbym się za bardzo, jak zaczynałem też dziwnie patrzyłem ale po tylu tygodniach jestem spokojny i nie boję się o siebie ani o swoje dzieci. To towarzystwo ma jazdę wystarczająco opanowaną żeby nie być zagrożeniem. Niebezpieczni mogą być ewentualnie młodociani naśladowcy i ich "przyspieszony kurs tricków" ;). Poza tym przypominam, że już od poniedziałku lodowisko znowu będzie luźne - wracamy do szkoły.
Lisek111
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

g63361pd pisze:Jeśli chodzi o "wymiataczy" na środku lodowiska to nie obawiałbym się za bardzo, jak zaczynałem też dziwnie patrzyłem ale po tylu tygodniach jestem spokojny i nie boję się o siebie ani o swoje dzieci. To towarzystwo ma jazdę wystarczająco opanowaną żeby nie być zagrożeniem. Niebezpieczni mogą być ewentualnie młodociani naśladowcy i ich "przyspieszony kurs tricków" ;). Poza tym przypominam, że już od poniedziałku lodowisko znowu będzie luźne - wracamy do szkoły.

Och ta szkoła , dzięki Bogu . :lol:
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Lisek111 pisze:niestety ci panowie w lato również dobrze nie będą mieli najlepiej , ponieważ nie raz widziałem jak koszą te boiska w temperaturze +28 stopni . A ich szef myśli chyba że nie obowiązuje go kodeks pracy , a panowie mogliby go pozwać do sądu pracy .
Może i chcieli tak pracować , albo może musieli ponieważ sytuacja finansowa zmuszała ich do tej pracy .
Ci panowie nie musieli by tam marznąć gdyby niektórzy okazali trochę kultury i wyrozumiałości dla nich i zachowywali się w porządku .
To naprawdę takie straszne, że koszą boiska jak jest +28 stopni. Przecież mogą się zgrzać, spocić, a nawet opalić. Przy takiej temperaturze powinni dostać płatny urlop bo praca na dworze jest na pewno niewskazana. Myślę, że ten problem nie pozwoli mi przespać dzisiejszej nocy. A tak na serio-o co Ci chodzi w Twoich postach? Chcesz potrollować czy ma to jakiś głębszy sens?
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

g63361pd pisze:Jeśli chodzi o "wymiataczy" na środku lodowiska to nie obawiałbym się za bardzo, jak zaczynałem też dziwnie patrzyłem ale po tylu tygodniach jestem spokojny i nie boję się o siebie ani o swoje dzieci. To towarzystwo ma jazdę wystarczająco opanowaną żeby nie być zagrożeniem. Niebezpieczni mogą być ewentualnie młodociani naśladowcy i ich "przyspieszony kurs tricków" ;). Poza tym przypominam, że już od poniedziałku lodowisko znowu będzie luźne - wracamy do szkoły.
tak ja już to wcześniej pisałam,chłopaki śmigają,ale mają jazdę opanowaną i jeszcze nie widziałam,żeby któryś był sprawcą jakiegoś upadku,wypadku itp.Cieszmy się lodowiskiem,przestrzegajmy zasad obowiązujących na lodowisku i tyle,a zawsze się znajdą tacy co nie przestrzegają.
ODPOWIEDZ