Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Lodowisko w Redzie

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Reage
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Byłam,i jest naprawdę super:)Warunki lepsze od poprzedniego sezonu
Reage
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Po kolejnej wizycie zdziwiłem się bardzo. Niedzielne popołudnie - idealna pora i warunki na łyżwy. Jeździło się świetnie. Tymczasem na lodzie nie więcej niż tuzin ludzi !!! Do tego drugie zaskoczenie - od 1 stycznia wejście całkowicie bezpłatne! Pewnie zasypie mnie lawina krytyki ale uważam, że opłata powinna być. Nie za duża, ale jednak. Za coś utrzymywać obiekt trzeba, a jak będzie bez kasy, to na 100% ucierpi jakość. A jeśli chodzi o ludzi - cóż. Widać, że wielu ludzi z kanapy nic nie wypędzi. Nawet najlepsze propozycje i możliwości. A i tak narzekań na brak zajęcia w mieście będzie pełno ......
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Damian pisze: A i tak narzekań na brak zajęcia w mieście będzie pełno ......
A jakaś alternatywa jest? Nie wszyscy lubią lub umieją jeździć.
Reage
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Ja w styczniu byłam kilka razy i za każde wejście uiszczałam opłate w wysokości 2zł

ale faktycznie ,ludzi mało, w zeszłym roku było więcej...
Reage
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

goya pisze:
Damian pisze: A i tak narzekań na brak zajęcia w mieście będzie pełno ......
A jakaś alternatywa jest? Nie wszyscy lubią lub umieją jeździć.
Hmmm, pomyślmy ..... np. są biegi mimo zimy, są biegi na nartach (bardzo popularne), tradycyjne sanki (mnóstwo miejsc), są kuligi, są też niedaleko narty zjazdowe - ale oczywiście nie wszyscy lubią i potrafią jeździć . Pozostaje zatem .... Baśka przy której można spokojnie posiedzieć
Poważniej - nie żeby wszyscy musieli, ale z drugiej strony jak jest coś do robienia, to korzystajmy. Bo sztandarowy argument - za drogo i nie wszystkich stać, w tym przypadku nie działa. A jeździć nie umie wielu ze spotkanych na lodowisku ludzi, ale nie przejmując się zbytnio uczyli się wytrwale.
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Gdzie w pobliżu można udać się na kulig?Jaka jest cena tej przyjemności?.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Kuligi

Dysponujemy dwoma parami koni zaprzągnietych w duże sanie, mogące pomieścić do czterech osób. Do sań podczepiamy trzyosobowe saneczki. Cały zestaw może jednorazowo zabrać 30 osób. Sanna trwa godzinę, a przejazd który odbywa się bardzo malowniczą trasą. W jego trakcie towarzyszą nam nieodłączne dzwoneczki oraz atrakcje w postaci bitew na śnieżki. Szczególną atrakcją są kuligi wieczorne z pochodniami. Po kuligu zapraszamy wszystkich do ogniska.
Kontakt
Anna Lesner
ul. Rzeczna 9
84-240 Reda

tel. +48 503 148 303

email: ania@stajniapegaz.pl
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Stadnina Koni "Rysiówka" w Redzie Pieleszewie
Anna Ratajczak
ul.12 Marca 92
84-240 Reda Pieleszewo
Tel: 609 934 482
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ceny rok temu to jak dobrze pamietam 10zl/os dorosla; 5zł/dziecko - tak bylo w stajni Pegaz.
Najlepiej bedzie jak zadzowonisz do jednych i drugich i sie podpytasz
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Reage
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

W tym roku 15zl/osoba dorosła, 10zl/dziecko w stajni Pegaz
Reage
rupert
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Na lodowisku nie ma żadnych zmian od zeszłego sezonu, lód tak jak się nie nadawał tak dalej się nie nadaje i to nie z powodu "wymiataczy" , którzy rzekomo niszczą go hamowaniami tylko z powodu braku umiejętności osób zajmujących się porządkiem na lodowisku. Moksir nie robi nic, żeby było lepiej , a opłata za wejście była wręcz żałosna patrząc na warunku panujące na tafli lodowiska. Do pracy nikt tych ludzi nie zmusił, sami sobie ją wybrali a przerwy techniczne są wprowadzone dla zasady, żeby po prostu były. Podczas tych przerw nie jest nic robione z taflą . Ja próbowałem wytłumaczyć panom którzy zajmują się lodowiskiem, co zrobić żeby było ono lepsze, ale gdy wspomniałem np. o miotłach, żeby lód przed ponownym zalaniem porządnie oczyścić, to stwierdzili że na to potrzeba sponsora bo ich nie stać...
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Podobno działa, kolega mowil ze byl wczoraj czy przedwczoraj
lukasz.marks
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Stan lodu na lodowisku jest co prawda niższy w porównaniu do lodowisk w Wejherowie i Gdyni, ale i tak nie ma co narzekać. A co do osób, które zgłaszają nam swoje zażalenia względem naszej jazdy na lodowisku to szkoda strzępić języka, i tak i tak będziemy dalej tak jeździć. ; ) Każdy z nas uważa na dzieci i takie przypadki, że kogoś wywrócimy są naprawdę rzadkością. Kolejna kwestia: dziury na lodowisku. Żadne z hamowań, w których hamuje się całą płozą nie powodują ŻADNYCH dziur na lodowisku, a innych nie wykonujemy z racji tego, że ochroniarze pilnują żebyśmy ich nie wykonywali. Serdecznie pozdrawiam, Wymiatacz ; ]
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Byłem i miałem wątpliwą przyjemność jeździć z kilkoma młodzianami wymiatającymi na lodowisku. Pierwszy raz widziałem tyle osób na lodowisku i przyznam, że ucieszył mnie widok tylu młodych, starszych i dzieci na łyżwach. Niestety młodzianie najwyraźniej pobudzeni taką ilością ludzi zwyczajnie popisują się na tafli stwarzając realne zagrożenie. I pisanie, że "dalej będziemy z tak jeździć" służy tylko prowokowaniu. Jeśli dojdzie do przykrej sytuacji może być za późno ....
lukasz.marks
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

A widziałeś kiedykolwiek żebyśmy kogoś potrącili? Nie? No właśnie. Jeździmy bardzo szybko w porównaniu do reszty, ale panujemy nad tą prędkością i wbrew pozorom jeździmy bezpiecznie. Jeżdżę już kupę czasu, a żadnej "przykrej sytuacji" nie było. Popisywanie się na tafli? Przed kim? Przed ludźmi których zwykle widzimy pierwszy raz na oczy? Ja tam nie przychodzę na jakiś wybieg dla modeli, żeby się popisywać, tylko żeby porobić to co uwielbiam. Poza tym moje zdanie które przytoczyłeś nie służy prowokacji, tylko uświadomieniu, że nie ma co się spinać o to jak jeździmy, bo i tak będziemy tak jeździć.
ODPOWIEDZ