Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Tiger Gym Dariusz Michalczewski

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
XAM
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Witam,
mam informacje, ze TIGER otwiera swoj sieciowy klub fitness w Galerii Rumia... koniec z dojazdami do Gdyni w poszukiwaniu profesjonalnego klubu :)
start podobno od wrzesnia
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

nie mogę się doczekać - nareszcie!!! :-) :-) :-)
good by my love, good bye...
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

szkoda, że ceny takie zaporowe i nie ma możliwości kupna karnetu tylko na siłownię, kardio.. bez saun, jacuzzi i innych zbytków.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Miał otworzyć a Aquasferze, widać znudziło mu się czekanie.
Papaj1
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Właśnie przeczytałem, że Tiger Gym zaczyna sprzedaż karnetów w Galerii Rumia 1 lipca i będą po 99zł :)
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Podmiejski pisze:nie mogę się doczekać - nareszcie!!! :-) :-) :-)
Ja też nie mogę sie doczekać :)
Wstanę raniutko 1.07. i sobie kupię karnet...mam nadzieję, że zdążę :lol:
XAM
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

rewelacja:) to sprzedaz zaczyna sie od lipca a otwarcie jeszcze nie wiadomo kiedy ...? tez czekam na promocje :) bo cena
99 pln jest bardzo dobra. W Gdansku jest po 199pln! chyba ,ze to jest karnet roczny...trzeba poczekac na wiecej informacji..
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

oo kurcze super, pewnie sami faceci beda ;( ale zajrze by zobaczyc jakie maszyny do spalania tluszczyku maja ;] oby bylo wiecej niz 2 bieznie i dwa orbitreki i dwa rowerki.... i o 17 bylo jakies miejsce do cwiczen... ogolnie super bardzo bym chciala zaczac z trenerem program odchudzania ^^ i lubie w tej silowni ze mozna podlaczac wlasne urzadzenie mp3 pod maszyny bo juz w dwoch silowniach mi niepozwolili
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Tiger, tiger'em.. Ale to od września ewentualnie..
A co możecie polecić już teraz by podczas wakacji się gdzieś zaczepić?
Ja osobiście preferuję siłownię - ale Żona chciałaby jakieś balety (fitnessy itp:) )
Mamy coś godnego polecenia w małym Trójmieście?
Bo do Klifu to trochę daleko..
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

ja ogolnie polecam tą silownie w rumi przy skm.. 39 i pol nie (sprzet stary, nieumyty, smierdzi na sali.. ale to wina osob ktore przychodza przeszkadza im wiatr z otwartych okien, ale ludzie przesadzaja bo przy 28 stopniach ledwo mozna wytrzymac stojac a co dopiero cwiczyc w smrodzie bo ludziom powietrze przeszkadza, maszyny juz nie ppierwszej jakosci, jeden orbitrek zepsuty, rowerek lezacy dziwnie dziala jakby sie rozpadal, jedna niemiecka bieznia jest chyba bardzo stara, na podbicie karty w czytniku mozna czekac i czekac az panie skoncza rozmowy.. nie zeby ktos mial za duzo czasu, a panie zawsze przychodza sprzatac szatnie jak ktos tam wchodzi.. jakby przed rozmowa nie mialy czasu, inne informacje podaja przez maila a inne otrzymuje sie na miejscu;/, panie na miejscu przynajmniej 3 znich nie wiedza nic kompletnie o silowni ani o sprzecie)
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Oni!cio? Litości!!!!
Używaj proszę wielkich liter i kropek! Strasznie trudno jest zrozumieć, o co Ci chodzi, gdy piszesz tak ciurkiem - jakbyś mówiła wszystko na jednym wdechu.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Moje klawisze "shift" i "alt" niekiedy się zacinają. Może mamy do czynienia z takim przypadkiem?
Ja dodatkowo częściej staram się korzystać z "Enter" zaczynając nowe zdanie od nowego wiersza :)
Wiele naszych koleżanek i kolegów pisze długaśne posty i długaśne zdania. Trzeba sporej determinacji, aby to wszystko dokładnie , do końca przeczytać. Ja nie mam :)
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

suria pisze:Oni!cio? Litości!!!!
Używaj proszę wielkich liter i kropek! Strasznie trudno jest zrozumieć, o co Ci chodzi, gdy piszesz tak ciurkiem - jakbyś mówiła wszystko na jednym wdechu.
Dokładnie. W drugim wersie zrezygnowałam z czytania.
Lea
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Oni!cio?-mam pytanie a czy chodzisz/iłaś na zajęcia fitness?Jestem ciekawa Twojego zdania?Co do siłowni to wydawało mi się że jest tam klimatyzacja i nie trzeba otwierać okien?Co do sprzętu to chyba nie może być stary,skoro siłownia ma raptem rok?
Lea
ODPOWIEDZ