Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Tiger Gym Dariusz Michalczewski

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Lea pisze:Oni!cio?-mam pytanie a czy chodzisz/iłaś na zajęcia fitness?Jestem ciekawa Twojego zdania?Co do siłowni to wydawało mi się że jest tam klimatyzacja i nie trzeba otwierać okien?Co do sprzętu to chyba nie może być stary,skoro siłownia ma raptem rok?
Hmm.. no ciekawe - jedna opinia na "tak" druga kategorycznie na "nie"
Będzie trzeba to sprawdzić samemu :)
O tym w Rumi słyszałem raczej same dobre opinie..
I to tyle? Nic więcej ciekawego nie ma? a przy hotelach - nie wiem Faltom, - poleca ktoś?
Murat, Wasko - chyba jeszcze "zamkłe";) mają te części Spa...?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Lea pisze:Oni!cio?-mam pytanie a czy chodzisz/iłaś na zajęcia fitness?Jestem ciekawa Twojego zdania?Co do siłowni to wydawało mi się że jest tam klimatyzacja i nie trzeba otwierać okien?Co do sprzętu to chyba nie może być stary,skoro siłownia ma raptem rok?
ja tam byłem ledwo z 5 razy, i też zrezygnowałem. Ciasno, sprzęt często popsuty, dusznooo było już w kwietniu, klimatyzacja jest..., ale nigdy jej nie widziałem w "ruchu". Brakuje ciechocińskiej F-Reda, szkoda, że przeniosła się do Rumi.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Na schudnięcie polecam kursy tańca np. body mvmt, izolacje, salsa itp. Grubasy podczas izolacji potrafią stracić do 10 kg w pierwszym miesiącu. Oprócz utraty wagi dochodzi jeszcze poprawa kondycji i wytrzymałości. Ponadto, jeśli pochodzą dłużej jest szansa, że nabędą nawyków typu woda mineralna zamiast pepsi, jabłko zamiast snickersa.
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

wiesz ja korzystam z dietetyka i nie podjadam to oczym mowisz, to ze ktos jest gruby i ma wiele do stracenia to mysli, ze ciagle je takie to troche to glupie bo przeciez dopiero po roku bedzie widac ze niejadl zlych przekasek ^^ Ale moze niezrozumialam do konca ^^, chodzilam juz na wiele zajec i zadne mi nie pomagaly a po fat burnerze tylam ;/ niestety u kobiety trzeba dodac miesiaczke gdzie przez dwa tygodnie nie mozna sie wazyc bo waga waha sie nawet do 5 kg przez wode, ktora zatrzymuje się w ciele przez pewne leki ktore biore razy 2. Najpierw radze byc kobieta przez miesiac a potem podawac takie proste reguly diety ktore znam juz na pamiec :) zreszta 10 kg spokojnie schudlam w pierwszych 5 tygodniach nie cwiczac, teraz dopiero moge zaczac cwiczyc bo moje cialo przyzywczailo sie do malutkich porcji :3. niestety chlopaki u kobiet to bardziej pogmatwane niz sie wydaje :( a jeszcze jak bierzesz antykocepcje i leki alergiczne mocne to wogole masakra

Co do pytania na zajecia chodzilam i bardzo szybko zrezygnowalam, jesli w 39ipol jest klimatyzacja to chyba ten fitnes club ma inne pojecie klimatyzacji niz reszta swiata. No coz ja sie juz zdecydowalam na silownie tiger gym :) Jutro ide zobaczyc czy sa jeszcze karnety
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Lea pisze:Oni!cio?-mam pytanie a czy chodzisz/iłaś na zajęcia fitness?Jestem ciekawa Twojego zdania?Co do siłowni to wydawało mi się że jest tam klimatyzacja i nie trzeba otwierać okien?Co do sprzętu to chyba nie może być stary,skoro siłownia ma raptem rok?
Sprzet jest stary, ale widzialam juz tak w wielu fitness clubach. Otoz takie maszyny kupuje sie
a) z wystawy
b) niemieckie lub angielskie fitnes cluby rezygnuja ze sprzetu, poniewaz wymieniaja swoj co 5 lat
c) ktos z zagranicy zamyka silownie, a sprzet stary wiec go niepotrzebuja
Dzieki temu polska ma urzadzenia w fitness clubach, a niektore urzadzenia na produkcji przemyslowej maszyny, ktore wzgledem polskiego prawa beda jeszcze dlugo zdatne, ale dla zagranicznych krajow juz nie. Mialam taki przypadek, ze jedna firma w ktorej juz na szczescie nie pracuje miala kazda maszyne ze smietnika z Szwecji XD i jeszcze z jaka duma szefostwo otym mowila XD sorry zmiana tematu :D
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

jakby co są jeszcze karnety po obnizonej cenie ;]
Lea
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

A możesz podać jaka cena jest karnetów?Widziałaś siłownię?Jak oceniasz?Szkoda,że to Rumia bo jednak siłownia na miejscu jest wygodna,do 3,9 i pół mam minutkę i jest to bardzo wygodne.A tam trzeba jednak pojechać:(
Lea
forumreda
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Co do siłowni 39 i pol nie wiem dlaczego Oni!cio? marudzisz na recepcje bo ja chodze tam regularnie od dwoch lat chyba i nigdy nie spotkalem sie zeby recepcja olewala osoby przychodzace bo sobie z kims rozmawia przez telefon itp.
Druga sprawa klimatyzacja tam jest i chodzi , lecz jest najzwyczajniej za slaba.
Trzecia sprawa silownia 39i pol na pewno byla by lepsza gdyby nie dziwne podejscie wlasciciela ktory nie slucha uwag osob korzystajacych a najprawdopodbniej sugeruje sie czyms zupelnie innym co dla mnie jest najwieksza głupotą prowadza tego typu biznes.
Fakt miejsca jest mało ale czego chcemy oczekiwac skoro jest w takim miejscu jakim jest.

Nie wiem czy jest sie czym tak cieszyc jesli chodzi o tiger gym bo nie wiem czy sie orientujecie ale ceny karnetów na silownie 'po' promocji sa takie ze nie wszytkoch stac na to.. ale to juz inna kwestia.

Podusmowujac, mysle ze jesli komus naprawde zalezy na zgubieniu kg badz poprawy kondycji czy wygladu ciała nie bedzie sie przejmowal pierdolami a całe narzekanie zamieni w silną wole i checi na mocne treningi na siłowni czy to bedzie 39 i pol czy kazda inna.
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

forumreda pisze:Co do siłowni 39 i pol nie wiem dlaczego Oni!cio? marudzisz na recepcje bo ja chodze tam regularnie od dwoch lat chyba i nigdy nie spotkalem sie zeby recepcja olewala osoby przychodzace bo sobie z kims rozmawia przez telefon itp.
Druga sprawa klimatyzacja tam jest i chodzi , lecz jest najzwyczajniej za slaba.
Trzecia sprawa silownia 39i pol na pewno byla by lepsza gdyby nie dziwne podejscie wlasciciela ktory nie slucha uwag osob korzystajacych a najprawdopodbniej sugeruje sie czyms zupelnie innym co dla mnie jest najwieksza głupotą prowadza tego typu biznes.
Fakt miejsca jest mało ale czego chcemy oczekiwac skoro jest w takim miejscu jakim jest.

Nie wiem czy jest sie czym tak cieszyc jesli chodzi o tiger gym bo nie wiem czy sie orientujecie ale ceny karnetów na silownie 'po' promocji sa takie ze nie wszytkoch stac na to.. ale to juz inna kwestia.

Podusmowujac, mysle ze jesli komus naprawde zalezy na zgubieniu kg badz poprawy kondycji czy wygladu ciała nie bedzie sie przejmowal pierdolami a całe narzekanie zamieni w silną wole i checi na mocne treningi na siłowni czy to bedzie 39 i pol czy kazda inna.
ja wypowiadam swoje zdanie to mi sie tam przytrafilo wiec niepolecam, jesli byli dla ciebie mili to super ;) dla ciebie
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Uprzejmie donoszę, że będąc dziś w Galerii Rumia - zauważyłem, że Tiger Gym jest już otwarty!!!
XAM
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

bylem na treningu...naprawde klub godny polecenia, super warunki do treningu a zajecia na spinningu w piatek z pania prowadzaca mega rewelacja , super sprzet do cwiczen. Nastepnym razem wybieram sie jescze na sune, trzymac tak dalej:)
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

ja ide pierwszy raz w czwartek ciekawe jak bedzie niemoge sie doczekac zajec z aeroboxu
Lea
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Czy możesz powiedzieć jaką masz opinię na temat siłowni Tiger?Oczywiście to pytanie do Oni!cio?Ale jeśli ktoś z Was był to proszę o opinię.Po kilku miesiącach choroby chcę wrócić do ćwiczeń ale nie wiem jaki klub wybrać czy 39,5 czy Janowo czy Tiger.Jestem trochę zdziwiona że w 39 i pół nie ma nikogo kto ćwiczył jeszcze rok temu.A były to super fajne dziewczyny.Nie wiem co sie stało.Nie wiem gdzie teraz ćwiczą.Napiszcie proszę gdzie ćwiczycie:)
Lea
Awatar użytkownika
słoneczko
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ja chodzę na zajęcia dla kobiet w simbie judo w Redzie. Polecam bardzo dla osób lubiących systematyczne zajęcia z trenerem.
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Słoneczko - te zajęcia dla kobiet to taki zwykły aerobik? I jaka cena za miesiąc? Z góry przepraszam za mały offtop
ODPOWIEDZ