Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Czy w Redzie są fani Lechii?

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Wicek, ale po co te nerwy? Przecież toczymy spokojną dyskusję. Nikt nikogo nie nawraca ;) Jeśli będziemy teraz się licytować, którzy kibice są bardziej agresywni, to chyba nic szczególnego nie osiągniemy, prawda? Tematem jest, czy w Redzie są fani Lechii i posty istotnie odbiegające od tematu będą usuwane. Co nie znaczy, że nie można założyć nowego wątku na inny temat...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Zigi - zwróć proszę uwagę, że to nie ja pierwszy odbiegłem od tematu. Mój pierwszy post był na temat, drugi był odpowiedzią na post bgs - który napisał nie w temacie o jakimś pobiciu na Cisowej i o tym czym jeździ na mecze... więc żeby wprowadzić troche obiektywizmu w ten dialog napisałem, że takie przypadki są po obu stronach...

Bądź pewny, że nie byłem nerwowy tylko rozbawiony tak opinią bgs-a jak w ogóle tym tematem :)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

W takim razie uważajmy na dobór słów, by nie robić nerwowej atmosfery ;) Faktycznie, inne posty także odbiegają od tematu.
bgs
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Po jednej jak i po drugiej stronie są wiadomo jacy pseudo kibice. Na osiedlu po rejestracjach można stwierdzić że mieszkają tu ludzie z całego województwa jak i z niektórych rejonów Polski. A czy fani Bałtyku też się tu znajdą?
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Są są, sam znam jednego ujawnionego i wszyscy wiedza, ze jest kibicem Lechii. Ma taryfe ulgowa bo mieszka du baaaaaardzo dlugo :)

na pewno jest więcej, bo wielu ludzi z Gdanska sie przeprowadziło ostatnimi czasy, ale fakt faktem sie nie ujawniają, a ja się wcale nie dziwię ;)

a cop do Bałtyku to jeśli ktoś jest to może 1-3 osoby - piszę tak, bo Baltyk ogólnie ma pewnie z 500 kibiców więc na większe liczby nie ma co liczyć ;)
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

500? Nie przesadzaj
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Przestańcie się nakręcać i zakończcie te temat bo jest długi jak polityka itp
ODPOWIEDZ