Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Basen w Wejherowie

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Mam pytanie - czy ktoś z Was chodzi tam rekreacyjnie, głównie na późne wieczorne godziny (po 20:00) albo wczesnoranne w weekend? Interesuje mnie jakie jest obsadzenie torów (ile mniej więcej osób na tor), czy da się spokojnie popływać bez narażania się na kopniaki, uderzenia czy przystanki do 2 metry?
I jak tam w ogóle jest jeśli chodzi o stan sanitarny - czy basen i szatnie są czyste i zadbane czy raczej nie bardzo? Jeśli ktoś ma porównanie do basenów w Gdyni, to bardzo poproszę. Dla mnie ideałem jest stosunkowo nowy basen szkolny na Witominie, ale niestety trochę daleko żeby dojeżdżać z Redy.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

A o pływalni w Rumi nie myślałaś? tam jest czysto ,niestety nie umiem powiedzieć jak z frekwencją ,bo byłam tam jakiś czas temu i to w niedziele,to troszkę osób bylo.myślę ,że wieczorami w tygodniu nie ma tam aż tak wielu ludzi.spróbować warto.
Awatar użytkownika
Vindie
Forumowicz
69 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Jeżdżę z synem raz w tygodniu, jest czysto, pracują tam miłe, przyjemne osoby, tyle mogę napisać. Niestety, jeśli chodzi o interesujące Cię godziny, to nie mam pojęcia...
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

redzianka pisze:A o pływalni w Rumi nie myślałaś? tam jest czysto ,niestety nie umiem powiedzieć jak z frekwencją ,bo byłam tam jakiś czas temu i to w niedziele,to troszkę osób bylo.myślę ,że wieczorami w tygodniu nie ma tam aż tak wielu ludzi.spróbować warto.
Myślałam i nawet byłam. Niestety nie podoba mi się ten basen
Jak dla mnie to w szatniach i pod natryskami jest brudno (albo może trafiłam na dni, kiedy obsługa nie dosprzątała), nie ma strzeżonej szatni zewnętrznej (buty i kurtkę zostawiasz na wieszakach na własną odpowiedzialność) i tłok okropny. Poza tym dużo bliżej mam do Wejherowa.
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Vindie pisze:Jeżdżę z synem raz w tygodniu, jest czysto, pracują tam miłe, przyjemne osoby, tyle mogę napisać. Niestety, jeśli chodzi o interesujące Cię godziny, to nie mam pojęcia...
Chyba pozostanie mi to sprawdzić osobiście Dzwoniłam, ale pani powiedziała, że nie ma reguły, raz jest tłoczno, a raz nie. Ale podoba mi się jedna rzecz - pływa się 50 minut, a nie 45 Zawsze to ciut dłużej.
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Ja chodziłam z rodziną przez 2 lata na 20 w piatek i sobotę.Zawsze było sporo ludzi.Mieliśmy zarezerwowany tor i było spoko,ale na innych był ścisk.No chyba że przypadały w tych dniach jakieś ,,walentynki,dzień kobiet, andrzejki " itp.to wtedy był totalny luz.Uważam ,że jesli chodzi o stronę sanitarną nie można im nic zarzucić.Obsługa miła.Także ja polecam i uważam,że jest lepiej niż w Rumi.
DIORKA
xzyzaneta
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Byłam 2 razy na godzinę 20 i zrezygnowałam z tej pory. Wiele osób wtedy jest. Rano w weekendy z pewnosci o wiele mniej:)
ODPOWIEDZ