Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Orlęta Reda - Wszystko o miejscowym zespole

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Damian pisze:...Krytykować zarząd każdy potrafi, ale skoro się krytykuje, to może znajdzie się ktoś, kto zechce działać. To przecież praca do wykonania. I to niezbyt wdzięczna. Dlaczego nikt nie chce włączyć się do działań klubu a jedynie klika w klawiaturę? Raczej za drzwi nie wyrzucą, jeśli ktoś zaoferuje pomoc. W dzisiejszych kolorowych czasach bez działania wokół zdarzenia raczej sukcesu nie będzie. A do działania trzeba ludzi i kasy...i.
No jasne... w temacie o kulturze dostałem odpowiedź, że mam zakasać rękawy i sam robić, w temacie o Orlętach, że mam robić za Zarząd Orląt... nie no pomysł ok... ja będę robił za siebie i wszystkich w koło, a inni będą tylko piastowali stanowiska i zarabiali kasę... generalnie pomysł świetny...

Zarządzanie SKM też mi się nie podoba, ale nie musisz mi nic odpisywać... już wiem... mam się zgłosić do SKM, że za darmo posprzątam pociągi zamiast narzekać - dzięki za takie porady
a tak na serio to drogi Damianie, mi to tam wszystko jedno, dla mnie Orlęta mogą grać i w D klasie, ja tam chodzę sobie bez emocji, po prostu lubię piłkę, mieszkam w Redzie, więc sobie chodzę na ich mecze - drużynę której mecze na prawdę przeżywam mam w Gdyni... żałuje tylko, że Orlęta jeśli już nie chcą o nic poważnego grać nie wezmą się np. za ogrywanie młodzieży - przynajmniej by coś pożytecznego z tego było
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Coś się Wicek za bardzo pieklisz i bierzesz do siebie. Nie piszę weź się Wicek do roboty, tylko myślę o tych zaangażowanych, którzy tylko (!) krytykują. Może warto się zaangażować też w działanie. Nikt nie musi harować, wystarczy znaleźć radochę w zrobieniu czegokolwiek. Sam znam to uczucie właśnie we wspomnianej przez Ciebie kulturze i naprawdę warto. A już z zarabianiem kasy to chyba pojechałeś. Ciekaw jestem czy zarząd takiego klubiku jak Orlęta coś dostaje. Mnie się wydaje, że ich robota to głównie zbieranie kasy dla klubu od innych ..... Mylę się ?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

nie piekle się ani trochę... po prostu bawi mnie takie podejście "nie podoba się to weź to zrób sam". Uważam, że jak ktoś zostaje Prezesem, Dyrektorem, Kierownikiem czy inną kadrą menedżerską to ma jakiś pomysł... a nie niech ludzie zrobią za mnie. Jak jeden z drugim nie ma pomysłu to niech zrezygnuje ze stanowiska, na pewno znajdzie się ktoś z pomysłem i energią, przecież nikt nie trzyma ich tam za karę...
i nie biorę nic do siebie Możesz być tego pewny... tylko taki argument rozbija dyskusję bo co miałem Ci napisać... "ok Damianie masz rację idę do Prezesa zapytać, czy charytatywnie nie zrobić za Niego anonimowo roboty?"

a co do zarobków zarządu Orląt to nie wiem, czy pracują non profit, czy za pieniądze (i szczerze to mnie mało to obchodzi), dlatego napisałem (pisząc o kulturze i Orlętach) o piastowaniu stanowisk i zarabianiu kasy.
Jeden robi coś dla stanowiska, inny dla pieniędzy, inny dlatego, że chciałby coś zrobić... i ja bym wolał, żeby Orlętami kierował ten ostatni
Napiszę jeszcze raz... ja nie mówię o tym, że Orlęta mają grać w Lidze Mistrzów... niech się tylko określą jaki ma być profil tego klubu:
1 - gramy o jak najlepsze wyniki i reklamę miasta (trzeba grać lepiej i awansować)
2 - ogrywamy zdolną młodzież z Redy i regionów i dajemy im szanse, promując do lepszych klubów (wtedy wyniki sportowe nie mają znaczenia)
3 - jesteśmy klubem dla kilku kolesi (a tak to wygląda teraz)
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

No i pełna zgoda. Cele bardzo dobre. Nie sądzę tylko, żeby goście kierujący klubem nie chcieli nic robić, bo myślę, że to zupełnie inna kategoria roboty - czyli w moim mniemaniu społeczna. A skoro społeczna, to włączyć się w nią może każdy. Tymczasem kończy się na krytyce. Kibice większości klubów krytykują zarządy swoich klubów, ale inaczej krytykuje się duży klub ze sponsorami, którzy płacą zarządowi kasę, a inaczej mały klubik, gdzie za kasą dla klubu społecznie biega zarząd. Tyle na ten temat, bo skoro nie ma pewności co do statusu zarządu, to dyskusja robi się wirtualna.
RedaMojeMiasto
Ja tu zaglądam
39 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Prezes bierze pieniądze od miasta(mało nie jest).Poza tym Semeko daje na sprzęt.Piłkarze nie dostają pieniędzy po czym odchodzą i takie są ambicje zarządu.Warto wspomnieć o kiełbasie i bułkach(prawie jak obiad) na wyjazdach po kilkadziesiąt km.Wiadomo trzeba oszczędzać a prezes nowe auto ma:) Kolesiostwo pełną gębą na lini klub-miasto.Spokojnie schedę przejmie syn i zapewne będzie lepiej hehehehe
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

RedaMojeMiasto pisze:Prezes bierze pieniądze od miasta(mało nie jest).Poza tym Semeko daje na sprzęt.Piłkarze nie dostają pieniędzy po czym odchodzą i takie są ambicje zarządu.Warto wspomnieć o kiełbasie i bułkach(prawie jak obiad) na wyjazdach po kilkadziesiąt km.Wiadomo trzeba oszczędzać a prezes nowe auto ma:) Kolesiostwo pełną gębą na lini klub-miasto.Spokojnie schedę przejmie syn i zapewne będzie lepiej hehehehe
kiełbasa z bułką mnie powaliły, jakby nie było obiad takim zawodnikom się należy i to z pocałowaniem ręki
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

8 II 2014 Orlęta w Cetniewie zagrają sparing z MKS Władysławowo
22 II 2014 Orlęta zagrają w Gdyni z Arką II
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Czy ktoś wie kiedy pierwszy mecz naszej lokalnej potęgi?

Bo widać, że stronę www szybko znudziło im się redagować

Na pewno grają pierwszą kolejkę w weekend 15-16 III z Pogonią Lębork. Teraz pytanie, czy w sobotę, czy w niedziele i czy na pewno w Redzie, czy z uwagi na ryzyko przyjazdu gości grać będą woleli w Lęborku?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Najprawdopodobniej u nas 15.03
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

na stronie Pogoni podają, że niedziela 12.00

http://www.pogon.lebork.pl/wiosenny-ter ... row-pogoni

i ze strony dziennika kadra na rundę rewanżową
Kadra Orląt Reda grających w IV lidze w rundzie wiosennej sezonu 2013/2014 będzie liczyć 21 piłkarzy.

Bramkarze:Filip Elżanowski (90), Marcin Ryband (76)
Obrońcy: Michał Trocki (76), Patryk Dworniak (88), Grzegorz Waldowski (93), Piotr Baran (89), Robert Wasielewski (78), Damian Talaśka (97), Włodzimierz Matyjszczak (71), Błażej Święcki (94)
Pomocnicy: Marcin Królik (84), Krzysztof Ziemak (89), Zbigniew Bodzak (83), Michał Morgiel (93), Damian Pek (83), Dawid Hebel (97), Sebastian Gleske (97), Przemysław Marszałek (97)
Napastnicy: Paweł Fopka (92), Tomasz Stępień (88), Kacper Ziętkowski (96)
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Orlęta wygrały 2:1
Redzianin od urodzenia
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

dobry wynik i nawet sporo ludzi jak na ten sezon
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Kurde, a ja przegapiłem...
Mamo.... bo się potnę !!!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

a już miałem nadzieje, że zaczynają coś grać... a tu cóż znowu w plecy... Orlęta - Gryf Tczew (trzeci od końca) 1-2
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Orlęta przegrały 5-1 z Przodkowem
Redzianin od urodzenia
ODPOWIEDZ